30 Nisan 2018 Burç Yorumları

Girişimlerimizin sonucunu alabileceğimiz, kesin kararlar verebileceğimiz bir süreçteyiz. Bu yüzden adımlarımızı düşünerek atmalı, akılcı ve istikrarlı davranmalıyız. Kariyerimizle ilgili fırsatlar yakalayabilir, finansal açıdan durumumuz iyileşebilir. Fakat temkinli olmakta fayda var. Beklentilerimizi dizginlemeli, abartıya kaçmamalıyız.

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen dolunay finansal konular ve maddi manevi değerlerinle ilgili önemli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca duygusal olarak tutkulu olabilir, daha fazla kazanç için risk alabilirsin. Sezgilerin çok güçlenebilir, derin paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; karşıt burcunda gerçekleşen dolunay ilişkilerdeki güven ve sadakat ihtiyacını sorgulamana yol açabilir. Karşındakilerin davranışları sana aşırı gelmeye başlayabilir, ortaklık ve iş birliklerinin koşullarının değişmesini isteyebilirsin. İlişkiler maddi kazançlar sağlayacak fırsatlar getirebilir.

Sevgili İkizler; dolunay ile birlikte çalışma ortamın, günlük düzenlerin ve sağlığın ile ilgili konularda değerlendirme yapmak durumunda kalabilirsin. Hoşlanmadığın koşulları değiştirebilir; projelerini sonuçlandırabilirsin. Ancak kontrol dışı gelişmeler stres ve yorgunluğa sebep olabilir

Sevgili Yengeç; aşk hayatında gelişmelere yol açacak bir dolunay seni bekliyor. Var olan bir ilişkide tamam veya devam kararı alabilir ya da bir süredir beklediğin bir ilişkinin temellerini atabilirsin. Ancak duygusal olarak fazla tutkulu ve sahiplenici olman, aşırıya kaçmana neden olabilir.

Sevgili Aslan; bugün yaşanacak dolunay; kariyer ve aile yaşantında önemli bir süreçte olduğunun işareti olabilir. İş hayatında elde tuttuğun gücü ve konumu sürdürmek; kendini daha fazla öne çıkarmak, fikirlerini kabul ettirmek istemen ilişkilerde gerilime yol açabilir. Aile fertlerinin talepleri seni bunaltabilir.

Sevgili Başak; yaşamınla ilgili kararlar alacağın ya da aldığın kararları değerlendirerek girişimlerde bulunabileceğin bir dolunay yaşayacaksın. Hayata bakış açında ve düşüncelerinde netleşebilir, kendine yeni bir yön çizebilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerde olumlu gelişmeler olabilir.

Sevgili Terazi; maddi manevi paylaşımlar, duygusal konular bugün yaşanacak dolunay ile birlikte bir krize neden olabilir. Kazançların ve harcamalarınla ilgili yeni bir değerlendirme yapmanın gerekliliğini hissedebilirsin. Yeteneklerini kullanarak daha fazla gelir elde edeceğin girişimlere kalkışabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün burcunda gerçekleşecek dolunay, ilişkiler, iş birlikleri ve kariyer alanında seni oldukça etkiliyor. Sınırlarını zorlayarak yaşamınla ilgili kararlar alabilir, kime nereye kadar güveneceğini sorgulayabilirsin. Karşındakilerden maddi beklentilerin artabilir ya da parayla ilgili güvence isteyebilirsin.

Sevgili Yay; dolunayın enerjisi seni içten içe huzursuzluğa itebilir. Bilinçaltının derinliklerinde sakladıklarının su yüzüne çıkması veya sürdürdüğün düzenlerin değişiyor olması seni korkularınla yüzleştirebilir. Gerek maddi gerek duygusal alanda gelişmeleri kontrol edemediğini düşünebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün yaşanacak dolunay; romantik ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili konularda düzenine yeni bir ritim getirebilir. Gerek özel gerek kariyer hedeflerini sorgulayarak kararlar alabilir, bir süredir üstlendiğin projeleri veya grup çalışmalarını tamamlayabilirsin. Arkadaş çevrene ne kadar güvenebileceğini sınayabilirsin.

Sevgili Kova; kariyerin, aile hayatın ve hedeflerinle ilgili bir dönemeçten geçiyorsun. Uzunca bir süredir üzerinde düşündüğün konuları; çalıştığın işleri ve projeleri artık tamamlayabilir; bir sonuca varabilirsin. Ev, gayrimenkul ve yerleşime ait fikirlerin netleşebilir; önümüzdeki günlerde bu sayede harekete geçebilirsin.

Sevgili Balık; düşünce yapını yenileyeceğin ve kalıplarını kıracağın bir dönemdesin. Kendini geliştirmene ve yeni ufuklara yelken açmana olanak sağlayacak gelişmeler yaşanabilir. Daha önce girişimlerde bulunduğun bir yurt dışı seyahati ya da eğitimle alakalı bir sürecin sonuna gelebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.