30 Mayıs Burç Yorumları

Günü rahat enerjiler eşliğinde geçireceğiz. Fikirlerimizi açık bir şekilde ve özgüvenle ifade edebilir, karşımıza çıkan fırsatları değerlendirebiliriz. Güçlü kişilerle görüşmeler yapabilir, onların desteğini alabilir, hedeflerimizi gerçekleştirmek için rahat bir şekilde ilerleyebiliriz. Özellikle iş birlikleri ve ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ticaret ya da yurt dışı ile ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde kendimizi gergin hissedebiliriz. İletişimde tıkanmalar yaşamak mümkün, trafikte vakit kaybedebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün kendini daha rahat ve keyifli hissedebilirsin. Aşktan yana olumlu gelişmelere açıksın. Yeteneklerini ve yaratıcılığını ortaya koyabileceğin çalışmalarda bulunabilir; sosyal ortamlarda yer alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise parasal konularda akılcı hareket etmen gerekebilir.

Sevgili Boğa; düşünce ve fikirlerinde sabit olmana karşın ilgilendiğin konulara yoğun bir konsantrasyon sağlaman mümkün görünüyor. Ayrıca eve, yerleşime, gayrimenkule dair konularda yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Fazla sağlamcı olmandan veya keyfi davranmaktan dolayı hamlede bulunmakta gecikebilirsin.

Sevgili İkizler; düşüncelerini rahat ifade edebileceğin gibi söylemlerinde çevrendekileri ikna edebilirsin. Süslü ve etkileyici söylemlerinle de dikkatleri çekebilirsin. Eğitim, yolculuk veya yapacağın görüşme ve anlaşmalardan yana da fırsatlara açık bir konumdasın. İçten içe hissettiğin korkuların seni ele geçirmesine izin vermemelisin.

Sevgili Yengeç; yeteneklerini rahat kullanabilir, kendi değerini ortaya çıkarabilirsin. Ayrıca bugün keyfi veya bütçenin üzerinde harcamalarda bulunmaya da meyillisin. Ailenden destek alabileceğin gibi birikimlerinden de faydalanabilirsin. Akşam saatlerinde bazı isteklerin için boş yere ısrarcı olma ihtimalin var.

Sevgili Aslan; burcunda ilerlemekte olan Ay sana büyük bir özgüven sağlarken yüksek riskler almaya da meyilli kılabilir. Hedef ve isteklerin doğrultusunda kendin emin olabilir; çizdiğin yolda ilerlemekten vazgeçmeyebilirsin.  Ancak akşam saatlerinde zihinsel olarak sıkıştıran durumlara açıksın. Esnek olmaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; iç dünyanda ve gözlerden uzak kalmak isteyebilirsin. Ancak kendini göstermek ve başarılı olmak içten içe arzun olduğundan kendini adayarak gerekli çalışmaları ve hedeflerin ön hazırlıklarını yapabilirsin. Diğer bir taraftan, ailen ve sevdiklerin için de bazı fedakarlıkların olabilir.

Sevgili Terazi; gruplar ve dernekler içinde yer alabilir, gerek çalışmalarınla gerekse de yetenekli olduğun konularla gündeme gelebilirsin. Kendini ortaya koymak ve isteklerini kabul ettirmekte önemli olabilir. Yurt dışı, eğitim veya hukuki alanda başlattığın girişimlerini ise belli bir çizgiye taşıyabilirsin. Mali konularda ise uzlaşıya varmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Akrep; prestijini yükselten ve gurur sağlayan gelişmeler içindesin. Ortaklı kaynaklardan yararlanabilir, prim ve başvuruda bulunduğun krediden olumlu dönüşler alabilirsin. Duygusal paylaşımlarında seni yoran koşulları ise aşabileceğin gelişmeler var ancak önce karşındakilerin sabit fikirli tavırlarını değiştirmen ve güven sağlaman gerekebilir.

Sevgili Yay; kendi fikir ve düşüncelerini uygulamaya koymakta hiçbir tereddüt duymayabilirsin. Karşındakilerle de sağladığın uzlaşı ve işbirliğinin buna katkısı olabilir. Yurtdışı, eğitim, yolculuklar, medya ve hukuksal işlerinde seni gururlandıracak gelişmeler de yaşanabilir. Ancak öncelikle ayak bağı olan koşulları bertaraf etmelisin.

Sevgili Oğlak; bugünlerde parasal işler ve duygusal paylaşımlarda istediğini elde etmek senin için ön planda olabilir. Kendini kanıtlamak ve koşulları yönetmek senin için bir tutkuya dönüşebilir ve bunu gerçekleştirmek için çaba gösterebilirsin. Aşkta ise aradığın huzurlu ve güvenli koşulları oluşturmakta zorlanabilirsin.

Sevgili Kova; karşındaki kişilerle, eşin, ortağınla keyifli ilişkiler kurmak ve aranızda geçenleri tatlıya bağlamak isteyebilirsin. Ancak onların kendilerinden emin hatta zaman zaman kibirli tavırlarıyla karşılaşabilirsin. Zekanı kullanarak üstesinden gelme şansın var. Akşam saatlerinde eve, aileye dair bir konu ise seni zihnen zorlayabilir; kararsız bırakabilir.

Sevgili Balık; bir yandan sorumluluklar, bir yandan aileye veya otorite konumundaki karşı olan görevler bugün seni zorlayabilir. Kendini yıpratmadan gelişmeleri yönlendirmeye çalışmalısın. Sağlığına da dikkat etmen gereken bir süreçte olduğundan dinlenmeye de vakit ayırmanda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.