30 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Oldukça hareketli ve yoğun geçecek bir gün bizleri bekliyor. Gün içinde yaşanacak gelişmelere pembe gözlüklerle ve iyi niyetle bakabilir; değerlendirmelerimizi fedakarlığı baz alarak yapabiliriz. Ancak ilişkiler adına olumlu seyredecek bir zaman diliminde olacağımızdan affedici ve şefkatli tarafımız ön plana çıkabilir. Ayrıca sanat, estetik ve artistik uygulamalar adına da verimli bir gün geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; önceki günlerdeki durağan enerjini bir kenara bırakacağın, daha sosyal bir gündesin. Kendini ve hedeflerini göstermek isteyebilirsin,  ancak ifadelerindeki yüksek güven hata yapma olasılığını arttırabilir. Yeni girişimler yapmak için uygun bir gün. Gün içinde sevdiklerinin sorunları seni biraz gerse de sonrasında daha keyifli hissedebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bilinçaltının çok hareketli olması güne stresli başlamana neden olabilir. Geleneksel yapın, inanç ve görüşlerinin yakın çevren tarafından benimsenmiyor olması seni rahatsız edebilir. Beraber iş yaptığın arkadaşların ya da danıştığın insanlar seni yanıltabilirler. Ailen veya aile büyüklerinden alacağın tavsiyeler seni rahatlatabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün bol bol konuşabilir ve duygularını ifade etmekten keyif alabilirsin. Partnerinle yaşayacağın sorunları büyütmeyip iyimserliğini yitirmemende fayda var. Günün yanıltıcı etkilerinden uzak kalmak için gücünü etkili kullanmalısın. Geleceğe dair yaptığın planları gün yüzüne çıkarmak isteyebilirsin fakat önce finansal engelleri aşmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hırs ve cesaretle hareket ederek, kariyerinle ilgili yeni tecrübeler edinmek için girişimlerde bulunabilirsin. Toplum içinde öncü bir rol oynayarak, hedeflerine odaklanabilir, duygusal beklentilerini bir kenara bırakabilirsin. Fakat başka insanları yönlendirirken yanlışlık yapabilir ve hayal kırıklığı yaşatabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kariyer ve meslek yaşamınla ilgili konularda bir hareketlenme olabilir. Üstlerinden ve otorite sahibi kişilerden destek görebilirsin. Çıkarların doğrultusunda verdiğin sözler önüne engel çıkarabilir ama yine de cesaret ve hırsla yolun devam edebilirsin. Bugün sosyal medyada dikkatleri üzerine toplaman mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün hareketli bir iletişim trafiği seni bekliyor olabilir. Çevrenle bağın güçlenirken aklına gelenleri beklemeden uygulamak isteyebilirsin. Spontane gelişen bir olay nedeniyle, sevdiğin kişiyle veya ortağınla yaşayabileceğin fikir ayrılıkları sorunlara neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yakın çevrenden alacağın destekleri akıllıca değerlendirmen çok işine yarayabilir. Öte yandan yakınlarınla ve iş arkadaşlarınla yaşayabileceğin fikirsel çatışmalar; öfkeni kontrol etmeni zorlaştırabilir. Kendine ayırman gereken zamanı yakınlarınla geçirebilir ve günlük rutinlerini toparlamakta zorlanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ilişkilerin konusunda şanslı ve uyumlu bir gündesin. Eşinle ve karşındaki kişilerle huzur içinde olabilir, planlar yapabilirsin. Ancak finansal konularda dağılmalar yaşayabilir, riskli yatırımlarında kayba uğrayabilirsin. Fakat hırsınla sorunların üstesinden gelip öncü fikirlerinle yeni girişimlerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; romantik ilişkinde şanslı bir günde olman gününü güzelleştirebilir. Maddi konular hakkında hissettiğin endişe de kendiliğinden kaybolacak. Hafta sonuna doğru bir terfi ya da bir ayrılık söz konusu olabilir. İş hayatındaki yeni tekliflere ve başlangıçlara hazır olmalısın. Destekleniyor olsan da ailen ile arandaki bir takım fikir ayrılıklarına düşebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün özel hayatına biraz dikkat etmelisin. Annen ve baban arasındaki çekişmeler, anlaşmazlıklar söz konusu olabilir ve sen iki taraf arasında kalabilirsin. Seyahat sayın artarken iletişim açısından da yoğun bir gün de olabilirsin. Hukuksal ya da resmi işlerinde büyük beklentilere girip hayal kırıklığına uğrayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün parasal konular aklını fazla meşgul edebilir. Gelirini arttırmak amacıyla yenilikçi ve somut fikirler içinde olmanda yarar var.  Sahip olduğun ev ya da taşınmaz mülkünle ilgili bir sorun çözüme ulaşabilir. Alım satım işleriyle ilgili konularda önüne çıkan fırsatları değerlendirmelisin. Özel hayatında mutlu bir gün seni bekliyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kendi tecrübelerinden yola çıkarak insanlara yol gösterebilir ve yakınlarından destek alabilirsin. Fazla özgüvene kapılıp aşırı harcama yapamamaya dikkat etmelisin. Uzun süredir üstlerinden beklediğin sözlerin tutulmamış olması motivasyonunu düşürebilir ve bir takım duygusal krizler yaşatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.