30 Mart Burç Yorumları

Bir hayli hareketli ve yoğun geçen iki günün ardından bugünü biraz daha sakin geçirebileceğiz. Özellikle sabah saatlerinde harekete geçmeden önce çevremizi gözlemlemeyi tercih edebilir, daha sabırlı davranabiliriz. Huzur ve güven her zamankinden daha ön planda olabilir, risk almak istemeyebiliriz. Öğleden sonra maddi konularda bir hareketlilik olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; başlattığın girişimlerin maddi yönüyle ilgilenebilir, uygun koşulları oluşturmak isteyebilirsin. Hiç hesapta olmayan bir gelişmeden kaynaklanan bir durum ilk anda planlarını etkileyebilir. Evine, ailene de bazı harcamalarda bulunabilirsin. Ayrıca yeteneklerini de kazanca çevirebileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.Sevgili Boğa; burcunda ilerleyen Ay ve Mars seni istek ve arzularını yerine getirmekle ilgili motive kılmakta. İçinde bulunduğun koşullar her ne kadar senin bakış açınla elverişli gözükmese de bir şekilde hamle yapmak isteyebilirsin. Günün ikinci yarısında yurt dışı, eğitim veya hukuki işlerinde güçlü kişilerin desteğine açıksın.

Sevgili İkizler; bilinçaltı düşüncelerin ve korkuların bugün seni etkisi altına alabilir. Maddi ve manevi güven ihtiyacının artması bu durumu körükleyebilir. İş veya özel hayatında belirsizlik yaratan koşullar karar almanı ve hamle yapmanı ertelemene sebep olabilir. Sağlığına dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç; gruplar, ekip çalışmaları ve gelecek hedeflerin bugünlerde senin için önemli konular olabilir. Sağlam ve uzun vadeli olacak projeler içinde yer almak isteyebilir; bunun için çaba içine girebilirsin. Ayrıca hayallerini de gerçek kılmak için güçlü kişilerle işbirliğine girebilirsin.

Sevgili Aslan; iş ve sosyal yaşamın adına hareketli bir gün geçirebilirsin. Yeni kararlar alabilir; yeni başlangıçlar yapabilirsin. Ancak işin içinde parasal konuların olması ve koşulların şimdilik belirsizliği seni biraz tedirgin edebilir. Konusunda yetkin kişilerden alacağın destek sayesinde sağlam adımlarla ilerlemen mümkün görünüyor.

Sevgili Başak; bugünlerde maddi manevi güvenli bir gelecek oluşturmak odak noktan olmakta. Hırslı olduğun kadar azim ve sebat göstererek ideallerinin peşinden gitmek isteyebilirsin. Ancak bir ilişki ve iş birliği seni yolundan alıkoyabilir. Bir tarafıyla da karşındakilerden karşılıksız destek alabileceğin koşullar var.

Sevgili Terazi; ortak gelirler, prim, komisyon,vergi, nafaka gibi finansal işlerle meşgul olabilirsin. Seni hakkından fedakarlık etmeye iten koşullar olabilir. Gelişmeleri kendi lehine çevirmen halinde kazanç sağlayabilirsin. Ancak yine de ufak çaplı krizlere açıksın. Ayrıca ailevi bir konu da aklını kurcalayabilir; duygusal anlamda seni etkileyebilir.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda ilerleyen Ay, ilişki ve iş birliklerinde önemli gelişmelerin ortaya çıkacağına işaret etmekte. Yakın beraberliğin, evliliğin veya ortaklı işlerle ilgili beklenti içinde olman, bazı şeyleri alttan almana ve akışta kalmana neden olabilir. Karşındaki kişinin zorlayan tarafları gün içinde seni yıpratabilir.

Sevgili Yay; maddi manevi anlamda sorumluluklar altında olabilirsin. Sağlam ve sürekliliği olan koşulları oluşturabilmek için çaba gösterebilirsin. Her ne kadar anlayışlı olsan da bugün seni yoran zaman zamanda yıpratan durumlarla karşılaşma ihtimalin yüksek. Ayrıca sağlığına da gereken özeni göstermen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; aşk hayatının, sosyal yaşantının ve çocuklarınla ilişkilerinin vurgu alacağı enerjiler altındasın. Günün ilk yarısında tolerans gösterecek olmana karşın sonrasında fevri davranma ihtimalin var. Bu yaşananların yanı sıra aslında içten içe kendini keyifli hissedeceğin bir ruh halindesin zira koşulları istediğin gibi yönetmektesin.

Sevgili Kova; eve, aileye, gayrimenkule dair işlerde sağlam ve emin adımlarla ilerlemek istemektesin. Maddi manevi güvenliğini sağlamak adına yapacakların ve alacağın kararlar olabilir. Gün içinde kısa bir süre için seni huzursuz kılacak bazı durumlar yaşayabilirsin. Baskı yaratan bu durumu esnek davranarak atlamayı deneyebilirsin.

Sevgili Balık; bugün sabit fikirli olma ihtimalin yüksek. Beklentilerini gerçekleştirmek için sağlam çözümler bulmak ve istikrarlı koşulları yakalama çabasında olabilirsin. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkilerinde bazı anlaşmazlıklar yaşansa da bunları aşabileceğin enerjiler var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.