30 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Gün çelişkili haberlerin olduğu bir atmosferde başlayacak gibi görünmekte…

İkizler burcunda ilerlemekte olan Ay’ın Merkür ile stresli açısı ortada bilgi kirliliğinin; yanlış duyum, duyuru ve informasyonun olabileceğine dair bir gösterge gibi…Bu yüzden kulağımıza gelenleri doğrulamadan hareket etmemekte fayda var. Ayrıca akıl karışıklığı, kararsızlık yaşayabilir ve ikilemde kalabileceğimiz de durumlar söz konusu olabilir. Eğitim, yakın çevre ilişkileri, anlaşma ve ulaşımla da alakalı alanlarda sorunlar gündeme gelebilir.En iyisi bugün önemli kararlar almamaya bakmalı; içinde bulunduğumuzu süreci takip etmeyi tercih etmeliyiz. Akşam saatlerinde 22:44’tte Mars artık Kova burcunda…Mars bu burca girer girmez yine Kova burcundaki seyrini sürdüren Satürn ile kavuşacak…Zorlayıcı enerjiler taşıyan bu iki gezegenin birlikteliği bizlere sıkıntı yaratacak gibi görünüyor…Planlarımız üzerinde etkili olurken bir yandan da hareket kabiliyetimizi kısıtlayabilir. Adım atmak ve hamle yapmak kolay olmayabilir. Toplumsal konularda bazı gelişmeler gündemi meşgul edebilir

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; Bugün yönetici gezegenin Mars’ın burç değiştirmesiyle sosyal hayatında daha fazla kısıtlanacağın bir döneme giriyorsun. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarınla arana daha fazla mesafe girebilir. Gün içinde karar almakta ya da aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, eğitim veya iletişim konularında belirsizlikler yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ekonomik konularda seni ikileme düşüren ve net kararlar almanı engelleyen gelişmeler yaşanabilir. Karşına çıkan fırsatları değerlendirmek isterken ertelemeler yaşayabilirsin. Önümüzdeki günlerde iş ve sosyal hayatına ara vermekle birlikte; teknolojik iletişim araçlarıyla göz önünde bulunmaya devam edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş hayatınla ilgili vereceğin kararlarda bazı tereddütler yaşayabilir; duyguların ve düşüncelerin arasında kalabilirsin. Ay, burcunda hareket ediyor olmasına rağmen olayları kontrol edemiyormuş gibi hissedebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesiyle yüz yüze iletişiminin kısıtlanacağı; ancak sosyal medyada çok aktif olacağın bir döneme giriyorsun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün attığın hiçbir adımın sonuca ulaşmaması ve sürekli yaşanan fikir değişiklikleri içten içe huzursuz olmana yol açabilir. Duygularını ve düşüncelerini açığa çıkarmakta zorlanabilir, kendini yalnız hissedebilirsin. Ancak önümüzdeki günlerde ekonomik konular ciddi bir kriz kaynağı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Mars gezegeninin karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla her türlü ilişki de zorlanacağın veya araya mesafenin gireceği bir döneme giriyorsun. Bu süreçte iş birlikleri, ortaklıklar ya da ilişkiler son bulabilir. Bugün ise arkadaş grupların içinde fikir ayrılıkları yaşanabilir, bazı konularda ikilemde kalabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Mars gezegeninin sağlığını ilgilendiren alanda hareket etmeye başlamasıyla endişelerin artabilir; ancak daha temkinli ve mücadeleci olabilir, kendini daha fazla koruyabilirsin. Bugün maruz kaldığın bilgi bombardımanı kendi bildiklerinden de şüpheye düşmene yol açabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün yurt dışı, yolculuklar ve eğitimle ilgili seni ikileme düşüren gelişmeler olabilir, sosyal medya paylaşımların yanlış anlaşılabilir. Bazı sakarlıklar ve aksilikler yaşayabilirsin. Mars’ın burç değiştirmesiyle yaşamının kısıtlandığını düşünebilir, özellikle romantik ilişkilerde sorunlar olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; senin de yönetici gezegenin olan Mars’ın burç değiştirmesiyle evde ve aile içinde sıkıntılar yaşanabilir, kendini kıstırılmış hissedebilirsin. Bugünü oldukça karmaşık ve kararsız geçirebilirsin. Fırsat gibi görünen durumlarda hiçbir ilerleme kaydedememen vazgeçişlere yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ilişkilerden yana kafan karışık olabilir, karşına çıkan fırsatların lehine olup olmadığına karar veremeyebilir, her konuda ikilemde kalabilirsin. Önümüzdeki günlerde yakın çevre, kardeş, komşu, kuzenlerle ilişkilerinde sıkıntılar yaşayabilir ya da söylemlerinden dolayı suçlamalarla karşılaşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Söylediklerin çevrendekiler tarafından yanlış anlaşılabilir, sürekli bilgi akışının olması kafanın karışmasına yol açabilir. Sağlığına önem vermeli gerek zihinsel gerek bedensel olarak zorlanmamalısın. Harcamalarını kontrol altına almakta zorlanacağın bir sürece giriyorsun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Mars gezegeninin Satürn’ le beraber burcuna geçmesiyle birlikte öne çıkıp sorumluluk alman ve çevrendekiler için harekete geçmen gerekebilir. Hem kendi sağlığın hem de toplumun yararı için çalışmak ve mücadele etmek isteyebilirsin. Ancak bugün kafan çok karışık olduğundan karar almakta zorlanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ev, aile ve yatırımlarla ilgili gelişmeler seni iyice kararsız bırakabilir. Hayalini kurduğun şeyleri gerçeğe dönüştürmek için attığın adımların sonuçlanmaması hem kendi sağlığına hem de ilişkilerine zarar verebilir. Kendini çevrenden izole edeceğin bir döneme girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.