30 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün sosyal ve toplumsal alanlardaki çalışmaları vurgulayan gelişmeler ortaya çıkabilir. Gruplar, arkadaşlıklar, ekip çalışmaları, aynı düşünceyi paylaşan kişilerin bir araya gelebileceği toplantılar güne vurgu yapabilir. Ay Uranüs karesi ise beklenmedik durumlara ve tepkilere de yol açabilir. Ancak ilerleyen saatlerde uyum içinde ilerlemeleri koşulları da bizlerin ruh hallerini de pozitif  kılacağa benziyor. Enerjimizi akıcı kullanabilir; hedef ve ideallerimizin peşinden gitmekten çekinmeyebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sosyal açıdan aktif olduğun bir gündesin. Fikirlerini gruplar içinde ifade etmek ve öncülük etmek isteyebilirsin. Geleceğini düşünerek ve maddi güven sağlamak için atacağın adımlarında dikkatli olmalı, yaptığın işlerden daha fazla kazanç elde etmek için alternatif yollar aramalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında gözler önünde olacağın bir gündesin. Yapacağın görüşme ve toplantılarda ısrarcı olmak yerine değişime açık olmanda fayda var. Bir yandan başarılı olmak isterken bir yandan da ilke ve kurallarından taviz vermek istememen sıkıntıya yol açsa da duygu ve düşüncelerini açıkça ifade etmekten çekinmeyeceksin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; geleceğe yönelik kararların önem kazandığı bir süreçtesin. Yayıncılık, yurtdışı ve eğitimi içeren işler vaktini alabilir. Ayrıca gelirlerini arttırmak veya var olanı değerlendirmek için farklı kaynaklar arayışında olabilirsin. Sosyal medyada kendini ifade etmeye çalışırken farkına varmadan düşmanlar kazanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kredi, vergi, komisyon gibi gelirlerini artırmak için adım atmak isteyebilir, daha fazla kaynak bulmak arayışında olabilirsin. Artık kendine daha farklı hedefler koyduğun için beklentilerin de yüksek olabilir.  Bir yandan değişim isterken bir yandan da aynı tutumları sergilemen sonuç almanı zorlaştıracaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün gündeminde ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri önemli bir yer tutmakta. Sana yapılan öneri ve teklifleri her boyuttan değerlendirmeye tabi tutabilir; iş, kariyer ve sosyal konumun adına sağlam adımlar atma ihtiyacı duyabilirsin. Kendini garantiye almadan imza atmamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kararlı olduğun konularda bir anda yaşadığın farkındalık bakış açını değiştirmene neden olabilir. Çalışma arkadaşlarınla ya da akrabalarınla ilişkilerinde seni zorlayan durumlar yaşanmasına rağmen ilkelerinden taviz vermeyecek hatta görüşlerinde ısrarcı olacaksın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; son günlerde yaşanan sorumluluk baskısının ardından bugün özgürlüğe ihtiyaç duyabilir, yaşamdan daha fazla keyif almanı sağlayacak konularla ilgilenmek isteyebilirsin. Ancak mali durumunda yaşanan değişimler bir taraftan da canını sıkıyor ya da seni ürkütüyor olabilir. Güven duygunu sorgulayabilir; temkinli hareket etmek isteyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ev, aile ve gayrimenkulle ilgili bir süredir seni meşgul eden durumlarla ilgili bazı bitiş ve başlangıçlar içindesin. Hayattan beklentilerini sorgulayabilir; ne istediğin üzerine kafa yorabilirsin. Ortaklaşa yaptığın işlerde ya da beraberliklerde güven duygunu tazeleme ihtiyacı hissedebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş hayatında maddi kaygıların yanı sıra huzurunu da sorgulayabilirsin. Bugün alacağın haberler planlarını değiştirmeni gerektirebilir, fazla ısrarcı olup bildiğin yoldan şaşmaman hedefe ulaşmanı engelleyebilir. İsteklerini gerçekleştirmek için bazı şeylerden feragat etmen gereken bir dönemdesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yeteneklerini kazanca çevirmek isteyebilir, gruplar içinde yapacağın çalışmalardan verimli sonuçlar alabilmek için girişimlerde bulunabilirsin. Ayrıca aşk hayatında geleceğe dair kararlar almanı gerektiren, olayları farklı bir gözle değerlendireceğin durumlar söz konusu olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son günlerde kontrolün sende olmaması ve hep arka planda kalmış olman canını sıksa bile bugün burcuna geçen Ay, seni daha vizyoner, girişimci ve atak kılmakta. Ev, aile ve düzenlerine yeni bir tarz getirebilir; huzur anlayışını ve güven duygunu inşa etmene neden olacak olaylar yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün bilinçaltının derinlerine ulaşabilir, sorgulamalar yapabilir ve iç dünyanı keşfedebilirsin. Yolculuklar, eğitim ve anlaşmalarla ilgili gelişmeler seni bir süre için engelleyebilir, yakın çevre ve kardeşlerle arandaki bağları güçlendirmene neden olacak kadersel ve kontrol dışı olaylar yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.