30 Mart 2018 Burç Yorumları

Gözümüzü açar açmaz çevremizi saracak pozitif enerji tüm gün yanımızda olacak. İçimizi kaplayacak bu heyecan bizi yeni girişimler için motive edebilir ancak yine de temkinli davranmamızda ve yeni adımlardan uzak durmamızda yarar var. Sorumluluklarımızı yerine getirerek, tamamlanması gereken işlerle vaktinizi değerlendirmemiz, hepimiz için daha iyi bir tercih olacak. Akşam saatlerinde ise Dolunay’ın etkilerini daha güçlü bir şekilde hissetmeye hazır olmalı, ikili ilişkilerde gerilimden kaçınmalıyız.

Sevgili Koç; sorumluluklarını fazlasıyla ciddiye alabilir, detaylı çalışma gerektiren işlerinle ilgilenebilirsin. Sağlığınla ilgili seni endişeye düşüren şikayetlerini bir çözüme ulaştırabilir; diyet, egzersiz gibi programlara başlayabilirsin. Akşam saatlerinde daha keyifli olabilir ve daha uyumlu davranabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün yakın ilişkide olduğun kişilerle yaşamdan keyif almanı sağlayacak programlar yapabilirsin. Yakın çevrenle duygu ve düşüncelerini paylaşabilir; desteklerini talep edebilirsin. Hobilerinle ilgili beceri kazanmak için eğitimlere gidebilir, daha fazla çaba gösterebilirsin.

Sevgili İkizler; evinde daha fonksiyonel koşullar oluşturmak için tadilat, tamirat işlerine girişebilir; ebeveynlerinin bakımıyla ilgilenebilirsin. Ancak Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamalı, bütçeni iyi ayarlamalısın. Günün ilerleyen saatlerinde yaşamdan keyif almanı sağlayan gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Yengeç; bugün üstünde çalıştığın konulara rahatlıkla odaklanabilir, zihinsel açıdan güçlü ve ikna edici olabilirsin. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak kişilerle bir araya gelebilir, bir anlaşma ya da sözleşmenin daha kârlı olmasını sağlayacak hesaplar yapabilirsin. Akşam saatlerini evinde geçirmek kendini daha iyi hissettirebilir.

Sevgili Aslan; finansal konulardaki endişelerin devam ederken planlarını gözden geçirerek mevcut koşullarını iyileştirme çabasında olabilirsin. Şu günlerde kontrolün dışında çıkabilecek harcamalardan dolayı kendini stres altında hissedebilirsin. Ancak yarın gerçekleşecek dolunayla maddi durumun hakkında daha net bir bakış açısı kazanabilirsin.

Sevgili Başak; hâlâ burcunda ilerleyen Ay; yaşamınla ilgili adımlar atmana destek olmakta.  Geleceğini ilgilendiren konularda plan ve projeler yaparken detaycı ve mantıklı davranabilir, uzun vadede temkinli, yavaş ama sağlam adımlarla ilerleyebilirsin. Sevdiklerinin sana olan inancı gücünü artıracaktır.

Sevgili Terazi; bilinçaltında olayları kurup ve takıntılar geliştirebilirsin. Bugün işe, aileye veya kariyere yönelik amaçlarınla ilgili endişelerini bir kenara bırakarak kendini rahatlatmaya çalışmalısın. Akşam saatlerinden itibaren daha kontrollü ve enerjik olabilir, sosyal ortamlara geri dönebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün kendini ifade etmekten ve sosyal ortamlarda sorumluluk almaktan kaçmıyor, aksine olayların üstüne gidebiliyorsun. Daha önce katıldığın bir eğitimin ya da tanıdığın güçlü bir kişinin desteğini alarak, hedeflerine ulaşmak için girişimde bulunabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yalnız kalmaya ihtiyacın olabilir.

Sevgili Yay; Bugün içinden geçtiğin yoğun süreç, zihnen yorulmana ve enerjinin düşmesine neden olabilir. Ancak planlı ilerlediğin takdirde görevlerinin üstesinden gelebilirsin. Ekonomik açıdan kendini güçlü hissedebileceğin ortamlar oluşabilir, ancak bazı endişelerinin yersiz olduğunu görebilirsin.

Sevgili Oğlak; Yoğun bir plan, proje dönemi içinde olabilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerle bir araya gelebilirsin. Bugün sosyal medyaya biraz fazla zaman ayırabilirsin. Yarın gerçekleşecek dolunay seni önemli kararlar almaya yönelteceğinden üstünde emek verdiğin konularda daha derin araştırmalar yapmalısın.

Sevgili Kova; ortak kazançlar ve paylaşımlarla ilgili planlara yoğunlaşman gelişmelerin lehine işlemesini sağlayabilir. Özellikle iş hayatını ilgilendiren maliyet ve bütçe çalışmalarında yüksek konsantrasyon sayesinde başarı kazanabilirsin. Son günlerde yaşadığın endişeler akşam saatlerinde dağılmaya başlayacaktır.

Sevgili Balık; yakın ilişkide olduğun kişiler hem hedeflerine varmanda hem de görüşlerini ifade etmende yardımcı olacaktır. Bugün duygusal tepkiler vermek yerine mantığını ön plana çıkarabilir, arkadaşlarınla paylaşımlarda bulunabilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplar kendini güçlü hissetmeni sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.