30 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en karmaşık ve zorlu günlerinden birindeyiz. Sinirler son derece gergin olabilir, hem zihinsel hem de fiziksel rahatsızlıklar baş gösterebilir. Özellikle sabah saatlerinde kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalıyız. Aslında gün boyunca verimli olmaya çalışacak, işlerimizi düzene koyarak ufak ama sağlam adımlarla ilerlemek isteyeceğiz. Fakat iki adım ileri bir adım geri atmaktan ve kafa karışıklığından dolayı öğle saatlerinde durma noktasına gelebilir, hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Bugünü istediğimiz gibi bitirebilmenin tek yolu dengede kalmayı başarabilmektir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çalışma ortamında bir süredir bekletmekte olduğun bir takım evrak veya işleri tamamlayabilir; detay, organizasyon ve hizmet gerektiren çalışmalara düzen getirebilirsin. Gün içerisinde fazla ısrarcı davranışların, kendini abartılı bir şekilde savunmaya geçmen, sana ve başkalarına stres yaşatabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; maddi konulardaki kaygıya neden olan gelişmeler seni çözüm arayışına itebilir. Ayrıca, ikili ilişkilerinde, ortaklı işlerinde ve sosyal alanlarda bütçeni ilgilendiren konularda önemli kararlar almaktan kaçınmalı, başkalarının dolduruşuna gelerek adım atmamalısın. Akşama doğru mutluluk verici haberler alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gerek kariyer hayatında, gerekse özel ilişkinde koşulların karşı tarafa bağlı olması veya birtakım yerli yersiz eleştirilere maruz kalman, seni huzursuz ve öfkeli yapabilir. Bugün biraz akışta kalman ve detaylarda boğulmadan büyük resme odaklanman seçimlerini netleştirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kafanın son derece karışık olacağı, zihnini toparlamakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Yetiştirmen gereken işler sağlıklı kararlar almanı engellerken, düşüncelerinden ya da bildiklerinden şüphe duyabilirsin. Yakınlarından etkisinde kalmadan işlerini toparlamaya çalışmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kazançlarınla harcamaların arasındaki dengeyi kuramayabilirsin. Gereksiz alışverişler yapabilir ya da şansına çok güvenip, risk içeren girişimlerde bulunabilirsin. Birtakım kararlar almak için uygun bir zamanda olmadığını bilmeli, girişim ve eylemlerinde tedbiri elden bırakmamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; motivasyon ve enerjinin artmasıyla, ertelediğin işleri yapmak için yoğun bir koşturmaca içine girebilirsin, ancak aldığın sonuç seni tatmin etmeyebilir. Ailenle ve kariyerinle ilgili birtakım yenilikler peşinde olabilirsin. Adımlarını sağlam ve mantıklı attığın sürece sorun yaşamayacağın bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakınlarından alabileceğin haberler içsel sorgulama yapmana neden olurken, seni zihnen huzursuz eden konularla ilgili çözüm arayışı içinde olabilirsin. Hem iç dengeni, hem de çevresel koşulları ölçüp biçmen gerekebilir. Sağlığınla ilgili kontrol yaptırabilir, detaylı bilgiler edinebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; İlişkilerinde fazla kontrolcü olmayı bırakıp, akışta kalmanda ve çevrendeki sevdiklerinle uyum içinde olmanda fayda var. Planlarını uygulamaya geçirmek için şartların biraz daha olgunlaşmasını beklemelisin. Akşamüzeri yakınlarının desteğiyle hedeflerini tekrar revize edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; birçok işin ve girişiminin sonuçlarını almaya başladığın şu günlerde, bugün sabır testine maruz kalabilirsin. Yaşanabilecek olayları kişisel algılamadan ve hayal kırıklığına uğramadan durumu dengede tutman lehine olacaktır. Çalışma alanında işlerini düzene koymalı, detaylara önem vermelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün duygularını ifade ederken zorlanabilir, anlatmak ve irdelemek istediğin konular yerine farklı şeyler söyleyebilir veya duyabilirsin. Yakınlarınla sorunlarını çözmek için dengeli ve uyumlu olmanın yollarını bulmaya çalışmalısın. Bir süre sakin ortamlarda bulunmak yorgun zihnine iyi gelebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; edindiğin yetenekleri paylaşmak ve harekete geçmek için uygun zaman kolluyor olabilirsin. Şu aralar elini kolunu bağlayan ekonomik konuların üzerine gidebilir, bir süre daha zihnini bu konularda meşgul edebilirsin. Kalıcı ve uzun vadeli çözümler için ince hesaplar yapmaya çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendini iyi ifade ettiğinden ya da karşındakini iyi anladığından emin olmalısın. İş hayatına odaklanman ve üstlendiğin görevi irdeleyip, detaylandırman gerekebilir. Yaptığın işleri başkalarına beğendirmekte zorlanabilirsin. Şartlar olgunlaşana kadar kontrollü olmalısın. Arkadaş grubun moralini yükseltecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.