30 Kasım 2017 Burç Yorumları

Zorlu bir gün geçirebiliriz. İlişkilerde gerilim yüksek olacak. Çevremizdeki insanlarda aramızdaki uyumu ve dengeyi korumakta zorlanabiliriz. Beklenmedik gelişmeler gerilimlerin artmasına neden olabilir. Tartışmalar ve çekişmeli durumlar, rekabete ve üstünlük savaşına dönüşebilir. İlerleyen saatlerde çevremizle daha sağlıklı bir iletişim kurmayı başarabilir, nihayet bir uzlaşma zemini bulabiliriz.  

Sevgili Koç; ikili ilişkiler ve iş birliklerinde ani karar almaya ve fikir değişikliği yapmaya meyilli olduğun bir gündesin. Günün ilk bölümünde istikrarlı koşullarda ilerlemen mümkün olmayabilir. Sonrasında geniş bir perspektiften yapacağın değerlendirmelerle bazı şeyleri rayına oturtabilirsin.

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında kontrolün dışında gelişen olaylar ruh halin üzerinde etkili olabilir. İçinden tepki göstermek gelirken uyum ve dengeleri korumak adına öfkeni saklamaya çalışman yerinde olacaktır. Parasal konularla ilgili işlerini ise günün ikinci yarısında belli bir çizgiye çekmen mümkün görünüyor.

Sevgili İkizler; bağlı olduğun gruplarla ilişkilerinde bugün gerilim hakim olabilir. Koşulların istikrarsızlığı ipleri eline alarak ilerlemene yol açabilir. Ayrıca hedeflerinde değişimler ve yenilenmeler de gündeme gelebilir. Beraberliğinle alakalı sorunlu bir noktayı ise sağduyulu hareket ederek çözebilirsin.

Sevgili Yengeç; aile içindeki gerilimli koşullar senden beklenmeyecek tepkiler vermene neden olabilir. Bugün bazı ilklerle kendinden söz ettirebilirsin. Annenle ilişkine de dikkat etmende yarar var. Görev ve sorumluluklarını ise günün ikinci yarısında daha rahat yerine getirmen mümkün olacaktır.

Sevgili Aslan; üzerinde emek harcadığın bir çalışmayla alakalı çevrendekilerle fikir ayrılığına düşebilirsin. Tepkilerini kontrol altında tutmakta zorlanman nedeniyle bazı sorunlar yaşayabilirsin. Beraberliğindeki problemlere ise sağduyulu davranarak ve çok yönlü değerlendirmelerde bulunarak yaklaşabilirsin.

Sevgili Başak; parasal alanda beklentilerinde değişime neden olabilecek gelişmeler içindesin. Ayrıca günün ilk bölümündeki duygusal paylaşımlarla ve iş birliklerinin maddi tarafıyla da ilgili ufak çaplı krizlere yol açan gelişmeler yaşayabilirsin. Evden ve ailenden kaynaklanması muhtemel sorunlara dikkat etmelisin.

Sevgili Terazi; birlikte olduğun veya iş birliği içinde olduğun kişi ve maruz kaldığın değişken davranışlar karşısında dengeleri kurmak sana düşebilir. Yakınların sana yenilik getirecek teklifler sunabilecekleri gibi öfkelenmene neden olabilecek bir tutum da sergileyebilirler. Günün ikinci yarısında koşullar senden yana olacak, iyi değerlendirmelisin.

Sevgili Akrep; gizli düşmanlıklara açık olduğun bir süreçten geçmektesin. Bu yüzden çevrendekilere karşı daha dikkatli olmalısın. Ayrıca bugün ilişkinle alakalı beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Parasal konular, alacak ve borçlarla ilgili işlemlerini öğleden sonra halledebilirsin.

Sevgili Yay; sevdiğin kişinin beklenmedik davranışları karşısında ona olan tutumunu yeniden değerlendirmek isteyebilirsin. Yaratıcılığını ortaya koymakta zorlanmayacak ancak bu alanda yaptığın çalışmaları bağlı olduğun çevrelere kabul ettirmekle ilgili mücadeleye girmek durumunda kalsan da öğleden sonra rahatlayan koşullar sayesinde güne keyifle devam edeceksin.

Sevgili Oğlak; evinle, yerleşiminle alakalı ortaya çıkan bir gelişme ailenle veya çevrenle aranın açılmasına neden olabilir. Bazı bitiş ve başlangıçlarda bulunmaya hevesli olabilir, bu uğurda mücadeleden kaçmayabilirsin. Seni engelleyen düşüncelerden bir an önce kurtulman tüm yaşamında olumlu bir etki yapacaktır.

Sevgili Kova; zihnen seni yoran, dengelerini bozan bir konuyla alakalı alternatif çıkış yolları ve yeni fikirler geliştirmen mümkün. Uyum ve dengelerin alt üst olmasına yol açacak şekilde davranmamaya özen göstermelisin. Öğleden sonraki saatlerde ise gruplara ve derneklerle olan işlerine yönelebilirsin.

Sevgili Balık; ortak gelirler, alacak, prim gibi maddi konularda ertelediğin ve karşı tarafa zaman verdiğin sürecin sonuna geldiğini hissedebilirsin. Biraz da düşünmeden hareket edebilir veya tepkilerinde aşırıya kaçabilirsin. Ayrıca bugün beklenmedik bir yerden açılacak yeni kazanç kapılarını değerlendirmek için gerekli farkındalığına sahipsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.