30 Haziran Burç Yorumları

Sabah saatlerinde yeni bir işe başlamak yerine devam eden işleri tamamlamakta yarar var. İş birlikleri ve parayla ilgili konularda dengeli davranmak önemli olacak. İkili ilişkilerde uyumlu davranmak yerinde olur. İletişimle ilgili konularda sorun yaşayabiliriz. Aynı zamanda planlı ve stratejik de davranır, aklımızı kullanırsak kazançlı çıkabiliriz. Bir taraftan duygularımız ağır basacak ve içimizden geldiğini gibi hareket etmek isteyeceğiz, diğer taraftansa çevremizle uyum içinde olmayı isteyebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günün ilk saatlerini eksik kalan işlerini tamamlayarak geçirebilirsin. Sonrasında karşıt burcuna geçen Ay ile birlikte uyum ve denge kurmanın ön planda olacağı uğraşılar gündeminde yer alacak. İlişki içinde olduğun kişi, aile fertlerinden biriyle aranızda sert tartışmalar geçebilir.

Sevgili Boğa; günün erken saatlerinde yapacağın işlere konsantre olmakta yetersiz kalabilirsin. Öğleye doğru ise sorumluluklarını daha rahat yerine getirebileceğin bir sürece gireceksin. Ancak yurt dışı işler, akademik çalışmalar, hukuk ve medya alanındaki görevlerle ilgili seni zihinsel baskı altına iten gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; öğleye kadar olan zaman dilimi senin açından pek verimli geçmeyebilir. Tamamlanması gereken işlerine yönelebilir artık bitirmeye bakabilirsin. Günün geri kalan kısmı ise daha keyifli olacağa benziyor. Aşk, sevgi ve yaratıcılık gerektiren çalışmalar adına renkli ve hareketli gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Yengeç; isteklerinin peşinde ısrarcı olurken önüne çıkan bazı engelleri aşman gerekmekte. Bu mücadelede sabah saatlerinde yetersiz kalırken ilerleyen saatlerle birlikte farklı bir tutum sergileyebilirsin. Aile içinde önemli bir konuda fikir birliğine varamayabilir; evin veya yerleşiminle ilgili değişiklik yapabilirsin.

Sevgili Aslan; şu günlerde ailene, eve veya değer verdiğin konularla ilgili bilinçaltını huzursuz kılan düşünceler seni yıpratmakta. Günün ilk bölümü seni yoran parasal işlerini toparlamakla geçebilir. Sonrasında değişen dinamiklerle birlikte bir yolculuk, eğitsel bir çalışma veya bir anlaşmanın hazırlığı önem kazanabilir.

Sevgili Başak; başlattığın girişimlerin artık maddi boyutuyla ilgileneceğin ve belli bir düzen kurmakla uğraşacağın sürece girmektesin. Yetenek ve becerilerini ortaya koymanı gerektiren durumlar olabilir. Diğer bir yandan da dış görüntün veya güzelliğinle alakalı harcamalarda bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerin zihinsel anlamda yorucu geçerken burcuna ilerleyen Ay ile kendini daha rahat hissedebileceksin. Sorumluluk aldığın bir konu, ailesel bir gelişme veya sosyal alandaki bir çalışmayla ilgilenebilir; başlayan girişimleri kendi kontrolüne alabilirsin. Uyum ve dengeleri sağlamak sana düşebilir.

Sevgili Akrep; sabah saatlerini eksik kalan işlerinle ilgilenerek geçirebilirsin. Sonrasında kendi iç dünyana çekilmek belki kendine zaman ayırmak isteyeceksin. İlişki ve iş birliklerinde aklını kurcalayan noktalara da odaklanabilirsin. Ailevi bir konu, yabancılarla ortaklaşa bir iş, bir yolculuk üzerinde maddi manevi baskıya yol açabilir.

Sevgili Yay; sorumluluklar altında geçen birkaç günün ardından artık keyiflerine, arkadaşlarına ve grup faaliyetlerine zaman ayırmak isteyebilirsin. Ancak bir yandan da parasal alandaki gelişmeler seni zorlayabilir; agresif davranmana veya kaygı duymana neden olabilir. Düşünmeden karar almamaya bak.

Sevgili Oğlak; bir süredir hazırlık içinde olduğun konuyla alakalı son kalan detayları tamamlayabilir; artık gözler önüne çıkaracak forma getirebilirsin. Ayrıca bir iş birliği, bir anlaşma, alevi bir konu veya yakın ilişkinle alakalı bir gelişme yaşantında öne çıkabilir. Fikir çatışmalarına girebilirsin.

Sevgili Kova; bugün iş hayatında anlaşmalar, çalışma arkadaşlarınla ilişkilerin özel yaşantında ise ailen veya sağlığınla alakalı konularda gerilim ve çatışma yaşaman mümkün. Sabah saatlerinde işler yolunda gitmese de sonrası uyum ve iş birliği kurmakla yoğun geçebilir. Ayrıca hukuksal işler, medya ve bir yolculukla da ilgili gelişmeler olabilir.

Sevgili Balık; iş birlikleri ve ilişkilerin maddi manevi paylaşım tarafı gündeminde daha fazla yer alabilir. Ufak çaplı krizler yaratacak durumlara rağmen uyum ve dengeyi kurarak ilerlemeye gayret edebilirsin. Aşktan yana ise gerilimli enerjiler altındasın. Sürtüşme ve çatışmalara açıksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.