30 Haziran 2018 Burç Yorumları

Zorlayıcı bir güne hazır mıyız? Karşılaştığımız engellere karşı isyan etmek isteyebilir, yapılan haksızlıklara şiddetle karşı çıkabiliriz. Olaylara farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak kendimizi dizginlemeyi denemeliyiz. Dikkat, tedbiri elden bırakmamalı, sözlerimizi süzgeçten geçirmeliyiz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde özgürlüğünü önemseyebilir, sosyal çevrende insancıl davranışlar içinde olabilirsin. Belirlediğin hedeflere ulaşmak için hamle yapmak ve isteklerinin peşinden koşmak için gerekli motivasyonu kendinde bulabileceğin bir gündesin. Ancak iletişimlerinde objektif olmalı ve kibirli davranışlardan uzak durmaya bakmalısın.

Sevgili Boğa; aile, yuva, iş ve kariyer alanında bazı sorumlulukların tekrardan gündem olması bu alanlara yoğunlaşmana neden olurken, duygularındaki değişkenlik, sana aktarılan fikirleri onaylamanı zorlaştırabilir. Şu sıralar yaşam koşullarınla ilgili ani karar ve çıkışlar yapmak için doğru zaman olmayabilir.

Sevgili İkizler; seyahat etmek, yakın çevren ilgili alanlarda karar almak ve girişimde bulunmak istiyor olsan da bu alanlarda karşılaşabileceğin beklenmedik olaylar eski konuları yeniden gündemine getirebilir. Bu aralar hukuki konularla uğraşman, bastırmış olduğun öfkeni tetikleyerek, bulunduğun alanlardan uzaklaşmak istemene neden olabilir.

Sevgili Yengeç; derinlerde yatan korkularınla yüzleşerek, bütçenle ilgili temkinli davranmak ve ihtiyaçlarını önem sırasına göre güncellemen gerekebilir. Duygusal kriz yaratan durumlardan uzak durman ve yeteneklerindeki değişime direnç göstermeden mantığınla hareket etmen lehine olabilir.

Sevgili Aslan; yaşam dinamiklerindeki sorumluluk artarken, yeni koşullara ve yeni gelişmelere de oldukça açık olabilir, yeni ve denenmemiş konulara ilgi duyabilirsin. Bu aralar karşılaştığın ya da ilişki içerisinde olduğun insanlarla bazı çatışmalar yaşayabileceğinden, sınırlarını aşmaman ve kontrollü olman gerekebilir.

Sevgili Başak; bağlanmaktan öte iş ve çalışma alanlarında özgürlük arayışı içerisinde olduğun bir gün olabilir. Gün içerisinde yaptığın programa uymak isterken yaşayabileceğin aksilikler ilişkilerinde hoşgörü sınırını zorlayabilir. Şartların gerektirdiği esnekliği göstermen ve mükemmeliyetçilikten uzak durman yararına olacaktır.

Sevgili Terazi; romantik konularında ve ikili ilişkilerinde tutku ve kıskançlığın esiri olmamak için temkinli ve yapıcı tavırlar içerisinde olmalı, önceden yapmış olduğun hatalara düşmemek için sabırlı olmaya çalışmalısın. Özgür olmak, bireysel kararlar almak, sosyalleşmek istediğin bir gün olması harcamalarını da arttırabilir.

Sevgili Akrep; ilişkilerin, ailen ve kariyerinle alakalı istikrar sağlamakta güçlük çektiğin, anlık krizler yaşayabileceğin bir gün olabilir. Sıkı sıkıya bağlı kaldığın ve bırakmakta zorlandığın konular hakkında farkındalık yaşayabilirsin. Her türlü iletişim konularında sağduyulu olman ve ufak ev kazalarına da dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Yay; gündelik rutinlerden özgürleşme arzunun artmasıyla, yaptığın işlerin gereksiz olduğunu düşünebilir, isyankâr davranışlar sergileyebilirsin. Bu durumdan yakın çevrenle olan uzlaşmacı tavrın da etkilenebilir. Ani başlayan iş birlikleri ya da üretebileceğin marjinal fikirler için analiz gerektiren durumları göz ardı etmemek yerinde olabilir.

Sevgili Oğlak; gelirlerinle ilgili yaşadığın farkındalık, yeni kaynaklar bulma konusunda seni motive ederken, ek iş yapmak için girişimlerde bulunabilirsin. Çocuklarla ya da sevdiklerinle olan diyaloglarında da anlayışlı olman gerekebilir. Sağlığınla ilgili konular için ani harcamalar yapman mümkün.

Sevgili Kova; Ay’ın burcuna geçmesiyle, farklı konularda söz sahibi olmak isteyebilir, kişisel isteklerine ve toplumsal olaylara daha duyarlı olabilirsin. Gün içerisinde üstlerinle yaşayabileceğin fikir ayrılıkları, hırslanmana ve gereksiz çıkışlar yapmana neden olabilir. İçsel disiplinini sağlayabilirsen, yaşamını daha rahat kontrol edebilirsin.

Sevgili Balık; iç dünyanda kalarak, düşüncelerini tekrar gözden geçirebilir, hayatına ışık tutmak istediğin ve endişelendiğin alanları irdeleyebilirsin. Yakın çevrenle ya da iş arkadaşlarınla yaşayabileceğin ani kopuşlar ve ayrılıklar hayal kırıklığına uğramana sebep olabilir. Yapacağın telkinlerle kendini rahatlatmaya, zihnini boşaltmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.