30 Eylül Burç Yorumları

Hafta sonuna özgürleştirici enerjiler ile başlayacak, hafta içi bizi zorlayan sorumlulukları geride bırakacağız. Daha bireysel bir şekilde hareket edebilecek, isteklerimiz doğrultusunda adım özgürce girişimlerde bulanabileceğiz. Önümüzdeki günlerde çevremizle daha rahat bir şekilde iletişim kurabilecek, daha kibar, uyumlu ve uzlaşmacı bir tutum benimseyeceğiz. Sanatla ve estetikle konular, anlaşma ve görüşmeler ön plana çıkacak. İş birlikler ve diplomasi daha önemli bir hale gelecek. Bugünse iletişime özellikle açık olacağız. Sosyal ortamlarda bulunmaktan, dostlarımızla vakit geçirmekten keyif alacağız. Akşam saatleri hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha uygun. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; gruplar ve arkadaşlıklar içinde kendini ifade edebilir, romantik ilişkilerle ilgili girişimlerinin sonuçlarını alabilirsin. Geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek için iş birlikleri geliştirebilir, eşin ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alabilirsin. Önümüzdeki günlerde karşındakilere daha fazla kulak vermelisin.

Sevgili Boğa; kariyerinle ilgili girişimlerin çalışma arkadaşların ya da akrabaların tarafından desteklenebilir. Kendine yeni hedefler belirlerken iş birliği içinde olduğun kişilerden fikir alabilirsin. Gündelik yaşamını daha fazla paylaşacağın ve yeni projeler geliştireceğin bir dönemdesin.

Sevgili İkizler; yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte endişelerinden kurtulup, sevdiklerinle daha fazla iletişim içinde olabilirsin. Görüş ve düşüncelerini paylaşman yakınlarının seni desteklemesini sağlayabilir, sosyal medyadan özel ilişkiler geliştirebilirsin.

Sevgili Yengeç; gün içinde yaşanan krizlerin çözümü için ailenden veya geçmiş iş birliklerinden destek alabilirsin. Vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka gibi işlerinde uzlaşmalar sağlayabilir, hatta yeni girişimlerde bulunabilirsin. Aile fertleriyle iletişiminin arttığı ve taşınmaların gündemde olduğu bir dönemdesin.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, ilişkilere vurgu yapmakta. Bugün üstünde çalıştığın anlaşmaları yapabilir, yolculuklara çıkabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak hareket edebilirsin. Önümüzdeki günlerde iletişim trafiğin hızlanabilir kendini çok iyi ifade edebilirsin.

Sevgili Başak; gün içinde işlerini yetiştirmeye çalışabilir, ekonomik konularla ilgili gelişmeler için destekler bulabilirsin. Grup çalışmaları içinde yer alabilir, iş birliklerinin faydasını görebileceğin koşullar yakalayabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ekonomik anlaşmalar gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi; Merkür’ün burcuna geçmesiyle birlikte hem isteklerini daha kolay dile getirebilir hem de sosyal ortamınla iletişimin artabilir. Bugün yaşanan gelişmeler seni oldukça mutlu edebilir. Romantik ilişkilerde olumlu sonuçlar alınabilir, yaşamdan keyif alabileceğin koşullar oluşabilir ve alışverişe çıkabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün ev ve aile odaklı olabilir, özel yaşamına ve kendine zaman ayırmak isteyebilirsin. İşinle ilgili girişimlerde gizli ilişkilerin desteğini alabilirsin. Her ne kadar olayları kontrol etmekte zorlansan da gelişmeler lehine sonuçlanabilir. Önümüzdeki günlerde düşüncelerini kendine saklayabilir, dedikodulara kulak kabartabilirsin.

Sevgili Yay; bugün alacağın haberler seni mutlu edebilir, sosyal ortamın ve arkadaş gruplarınla bir araya gelerek, organizasyonlar yapabilirsin. Sanatsal ve entelektüel faaliyetlere katılabilir, kalabalıklar içinde olmaktan keyif alabilirsin. Zaten iletişiminin kuvvetleneceği ve görüşlerini paylaşacağın bir dönemdesin.

Sevgili Oğlak; ekonomik konularla ilgili girişimlerinin, üstlerin ya da sosyal ortamın tarafından desteklenmesi keyfini artırabilir. Planlarının ilerlemesi için çaba sarf edebilir, hedeflerini gerçekleştirebilmek için uygun koşullar bulabilirsin. Toplantıların ve görüşmelerin yoğun olduğu bir süreç seni bekliyor.

Sevgili Kova; burcunda hareket etmekte olan Ay, hayatına hız kazandırabilir. Yurt dışı, medya, mahkeme ya da uzun yolculuklarla ilgili planlarını uygulayabilir, iş birliklerinin de desteğiyle yaşamında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Sosyal medyada çok aktif olup, ilişkilerini güçlendireceğin bir dönemdesin.

Sevgili Balık; bugün girişimler için uygun bir gün olmayabilir, hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için araştırmalar yapabilir, ilişkilerden destek alabilirsin ama harekete geçmek için biraz daha beklemelisin. Önümüzdeki günlerde finansal konularla ilgili anlaşma ve imzalar gündeme gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.