30 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya Terazi burcunda ki Ay’ın uyumlu enerjileriyle başlıyoruz. Gerçi sabaha karşı Ay; Merkür kavuşumunun ardından boşluğa düşüyor ancak yine de öğlene kadar olan süreci ilişkilerimizi düzenlemekle ve iletişim kurmakla geçirebilir, bol bol paylaşımda bulunabiliriz. Saat 12:42’ de Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte daha derin ve yoğun duygular içine girebiliriz. Önümüzde ki bir kaç gün boyunca Venüs/Pluto arasında ki olumsuz görünümün de etkisiyle ilişkilerde daha manipülatif, zorlayıcı ve şüpheci davranabilir, güven sorunları yaşayabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde beklenmedik olayların patlak vermesiyle bir taraftan farkındalığımız artarken bir taraftan da tepkilerimizi kontrol altına alamayabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; finansal konular gündemini oluştururken; bir miras haberi alabilir veya ilişkide olduğun insanın ekonomik koşullarıyla ilgili olumlu haberler alabilirsin. Günün kalanında internet alışverişlerinde dikkatli olmalısın; ani bir borçla karşılaşabilirsin. Günün enerjisi kendini riske etmeden rutinden ayrılmaman konusunda uyarıyor olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ilişkinde veya evlilik hayatında olumlu sonuçların olabileceği gibi; içinden geleni söylemek konusunda ısrarcı olmalı ve karşındaki insana düşüncelerini doğrudan anlatmalısın. Kelimelerini dikkatli seçmeli, partnerine karşı ani tepkilerden kaçınmalı ve sakin bir dille kendini açıklamalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün çalışma ortamında istemediğin şeyler kulağına gelebilir, gizli kalmış konular gün yüzüne çıkabilir. Sağlığınla ilgili endişelerin varsa çok geçmeden önlemini almalı ve bir uzmana görünmelisin. Özel hayatındaki gelişmelerin sana özel kalması senin için daha iyi olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün sevdiğin insanla veya çocuğunla vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Fakat partnerinle aranda anlamlandıramadığın bir tartışma olabilir veya çocuğunla ilgili bir problemle karşılaşabilirsin. Şans gerektiren işler için öğleden sonraki saatleri tercih etmeli ve yapmak istediklerini halledebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ev ve aile fertleri ile ilgilenebilirsin. Aile içi bir gerginlikten dolayı alınganlık yapmadan ilk adımı senin atman sorunları daha kolay çözmeni sağlayabilir. Durgun bir ruh hali içinde olsan da; günün enerjisi nedeniyle evde tehlikeli işlerden kaçınmalısın zira ufak ev kazalarına açık olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün oldukça yoğun bir gündemin olabilir; eğitiminle ilgili bir konu, iltişim yeteneğinin üst seviyede olacağı bu günde yardım ve fikir almak isteyen insanlarla uğraşıyor olabilirsin. Sakin kalmaya çalışmalı; ani tepkiler verememelisin. Aynı zamanda elektronik cihazlarında ani bozulmalar meydana gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal durumun için enerji harcayabilir; gelirini artırmak için plan yapabilir ve maaş primler gündemine oturabilir. Günün ikinci yarısında beklemediğin para kayıpları yaşayabilirsin, dikkatli harcama yapmalı ve tasarruf etme konusunda bilgilenmelisin. Ekonomik durumunu dengede tutmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün daha çok kendine odaklanabilir; dış görünüşünde değişikler yapabilir ve kişisel bakımlarını yapabilirsin. Ancak kendinde yapacağın yenilikleri öğleden sonra yapman daha iyi olacaktır. Pozitif bir gün olmasına karşın; gün içinde yaptığın planlarda ertelenmeler oluşabilir, sakin kalmalı ve ikili ilişkinde ani tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün enerjin biraz düşebilir ve kendi içsel düşüncelerinle baş başa kalmak isteyebilirsin. Geçmişte kalmış olayları tekrar düşünmeye başlayıp psikolojik olarak durgunlaşabilirsin. Sağlığın için geçtiğini düşündüğün bir rahatsızlığının aniden nüksedebilir; dikkat etmeli ve kendini ihmal etmemelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün keyifli ve enerji dolu olabilir; şansının açık olabileceğinden dolayı gününü yeniliklerle doldurmak isteyebilirsin. Yakın arkadaşlarınla zaman geçirebilirsin. Fakat ani gelişen olaylar gündemini karıştırabilir; yakın bir dostundan yara alabilir ve istenmeyen olaylar yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün içerisinde yöneticilerinden gelen baskılar olabilir, çalışma ortamında beklenmedik bir durum gerilim ve stresi yükseltirken ani tepkiler vermemeye dikkat etmelisin. Kariyer konuları gündemin olurken geleceğin için yeni fırsatlar araştırabilir ve kendini garanti altına almak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne pozitif bir başlangıç yapabilir ve kişisel gelişimin için araştırmalar yapıyor olabilirsin. Yeni fırsatlar ve olumlu gelişmelerle karılaşabilir, akademik hayatın için atılımlarda bulunabilirsin. Seyahat etme konusuna sıcak bakabilir ve yolculuk edebilirsin. Fakat risk almamalı ve hızlı araç kullanmamaya dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.