30 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Pozitif bir ruh haliyle güne başlıyoruz. İstek ve arzularımız ön plana çıkabilir, yeni gelişmelere açık olabiliriz. Öğleden sonraki saatlerde motivasyonumuz biraz olsun düşebilir. Yanılgılara, aldanmalara ve fedakarlıklara sürükleneceğimiz durumlar söz konusu. Dikkat etmekte fayda var!

Sevgili Koç; yakın çevren ve kardeşlerle beraber olabileceğin ve bol bol sohbetler ederken, gıybet yapmayı da ihmal etmeyeceğin keyifli bir hafta sonu geçirebilirsin. Hayatınla ve kıymet verdiğin insanlarla ilgili olumlu yargılara varabilir, inisiyatif alabilirsin. Akşam saatlerinde tutamayacağın sözler vermekten kaçınmalısın.

Sevgili Boğa; maddi ve manevi değerlerine odaklanarak, kazançlarına ya da borçlarına dair daha mantıklı bir değerlendirme sürecine girebilirsin. İşinde yakaladığın başarı, özgürlük ve özgüven duygularını da attırmış olabilir. Ancak akşamüzeri yapacağın fedakârlık, birtakım suiistimallere açık olabilir.

Sevgili İkizler; hafta başından beri yaşadığın romantik ilişkinde, beraber çalıştığın grupla ya da hedeflerinle ilgili konuda ufak tefek sorunlar yaşamış olsan da artık bu konularla ilgili girişim yapma fırsatı bulabilirsin. Yazılı ya da sözlü anlaşmalarla uğraşırken, hevesli yapın detayları fark etmemene neden olabilir. Dikkatli olmalısın.

Sevgili Yengeç; kişisel bakımınla ilgilenmek ya da ufkunu genişletecek bilgilere ulaşma konusunda verimli bir gün. Zaman zaman yaşayabileceğin duygusallık, yalnız kalma isteğini artırabilir. Yakınlarından ya da uzak akrabalarından gelebilecek haberlerle geçmiş konulara takılabilir, kendini melankolik hissedebilirsin.

Sevgili Aslan; haftanın bu son gününe neşeli ve keyifli uyanabilir, sevdiklerinle beraber olmaktan hem mutlu olabilir, hem de sosyalliğin verdiği fırsatlardan da yararlanabilirsin.   Aynı görüşleri paylaştığın gruplarda enerjini ve iradeni rahat kullanabileceğin gibi, sözlerinle ve duruşunla fark yaratabilirsin. Ancak maddi konularla ilgili söz vermekten kaçınmalısın.

Sevgili Başak; günü titizlikle hazırladığın kariyer projelerine odaklanarak geçirmek isteyebilirsin. Öte yandan ailenle maddi konular içeren diyaloglar kurabilir, hesaplarını güncellemeye çalışabilirsin. Sana ekonomik getirisi olacak fırsatlara olabilir ancak gelecek kaygılarıyla duygusal takıntılar yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; iletişim açısından oldukça şanslısın. Yakınlarınla yapacağın toplantılar, işinle ilgili yapacağın konuşmalar ve yazışmalar için uygun bir gün olabilir. Sosyal alanlarda bulunman yurtdışı bağlantılı bir konuyla ilgili fikir edinmene fırsat verirken, edinebileceğin yeni bir arkadaş seni heyecanlandırabilir.

Sevgili Akrep; finansal konularla ilgili girişimlerin ve planların hız kazanırken, ailenden de maddi ve manevi destek bulabilir, kriz olarak gördüğün konulara çözüm bulmakta zorlanmayabilirsin.  Diğer taraftan içe dönük olan enerjin, kişisel gelişim konularına eğilmene veya spritüal alanlarda araştırma yapmana fırsat verebilir.

Sevgili Yay; hafta başında yaşadığın ilişkilerinde ya da iş birliklerindeki sorunları çözmek ve olayların olumlu yönde ilerlemesi için fırsat bulabilir, aranızda oluşan gerginliği sonlandırabilirsin. Aile fertlerinden birinin sürekli fikir değiştirmesi motivasyonun düşmesine sebep olabileceği gibi, içinde bulunduğun konunun detaylarını da kaçırmana neden olabilir.

Sevgili Oğlak; keyifli ve şanslı geçirdiğin birkaç günün ardından, günlük işlerine ya da hafta başı yapacaklarına odaklanıp, plan yapabilirsin.  Her konuya hakim olmak için fazla dağılabilir, zihnini toparlamakta zorlanabilirsin. Gün içinde beraber olduğun insanları fazla eleştirmekten uzak durman ve esnek olman gerekebilir.

Sevgili Kova; aşk ve romantik ilişkilerden yana keyifli bir gün olmakla birlikte, görsel ve sanatsal alanlarda yaratıcı yönünü kullanabilir ve orijinalliğini daha fazla ön plana çıkarabilirsin. Farklılık yaratmayı seven kişiliğin, zihinsel alan da seni besleyerek hedef belirlediğin alanlara kolaylıkla ulaşmanı sağlayacaktır.

Sevgili Balık; kendine ya da ailene dair bir takım sorumluluklarını ihmal etmenden kaynaklı, gününe hız verebilir ve yorgun düşebilirsin. Gelecekle ilgili hedeflerini gerçekleştirmek için ince eleyip sık dokuyabilir, araştırma yapman ve bir strateji geliştirmen gerekebilir. Ev içi yaptıracağın tadilatlar mali dengeni bozabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.