30 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Gece yarısından hemen sonra Ay; Yay burcuna geçiyor. Birkaç gün boyunca biraz daha iyimser ve neşeli olabiliriz. Ancak Merkür bugün Akrep burcundaki Venüs’le kavuşum halinde ve geri hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Bizi üzen ve kıran kişilere karşı kindar bir tavır takınmamalı, karşımızdakilere laf sokarak durumu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmemeliyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; uluslar arası ve yurtdışı bağlantılı işlerin eğitim veya yayıncılık alanlarında seni destekleyebilir. Pazarlama alanında ve internet üzerinden yaptığın işlerde başarı sağlayabileceğin bir gündesin. Ancak düşüncelerini etrafındakilerle paylaşırken yargılayıcı bir tutum sergilememeye özen göstermen destek almanı kolaylaştıracaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün karmaşık görünen olayları analiz ederken günün enerjisi; konsantrasyon gücünü artırmanı sağlayabilir. Parasal konularda yaptığın planlamalar ve detaylandırmalar olumlu geri bildirimler almanı sağlayabilir. Finansal anlamda olumlu gelişmeler yaşanırken; alacak, verecek ve ödemeler açısından kolaylıkların sağlanacağı bir günde olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ikili ilişkilerinin olumlu bir süreçten geçtiği bu günde koşullara uyum sağlamak  seni rahatlatacaktır. Çalışma hayatında sorumluluk almaktan kaçınmayabilir; konuşmaları ve toplantıları bugün de değerlendirmek senin için olumlu olabilir. Teknik konularla ilgilenebilir ve aynı zamanda sağlığınla da ilgilenmen gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün çalışma hayatındaki sorumlulukların değişkenlik gösterebilir ve aynı zamanda günlük prosedürleri halletmek için uygun bir gün olabilir.  Ofis ortamında çalıştığın insanlarla organize olman gereken zamanlar olurken; seni yoran ve yıpratan konulara dikkat etmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aşk ve ilişkilerden yana şansının açık olduğu bugün de; senin için özel olan kişiye karşı; var olan ilgini açıkça belirtip tutkunu gösterebilirsin ve risk almaya hazır olabilirsin. Yaratıcılığını kullanmak isteyebilir; sanat ve artistlik ilgili konularda, hobiler veya sportif aktivitelere girişimler için uygun bir zaman diliminde olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugünü evde geçirmek ve evdeki işlerini halletmek için kullanabilirsin. Aile içi mevzular açısından güzel gelişmelerin olabileceği ve çözülememiş problemlerin açığa kavuşması gibi olumlu sonuçların olabileceği bir gün. Alım satım işleri için teknik ve analizci bir düşünceyle aile arası çözümler üretilebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş hayatında bugün; yazılı iletişiminin yoğun olduğu, işinde düzenli ve pratik olurken; insanları bilgilendirme konusunda oldukça başarı sağlayabileceğin bir günde olabilirsin. Seyahate çıkma fırsatı bulurken; yakınlarınla alakalı avantajlı durumları da gözden geçirmen mümkün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; maddi kaynaklarında hareketlenmelerin yaşanabileceği ve harcamalarının kontrolünü sağlayabileceğin bir zaman dilimindesin. Bugün parasal anlamda şansı yakalayabilirsin; yatırımlar veya alışveriş konuları açısından oldukça sağlıklı bir gün olabilir. İş hayatında detaylarla ilgilenebilir ve başkalarından destek alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yeni başlangıçlar yapmak için olayları incelemek isterken; kişisel açıdan önem verdiğin konulara da hizmet vermek isteyebilirsin. Gün içinde yaşayabileceğin yoğun tempodan dolayı yaklaşımını değiştirmek isteyebilirsin. Bedenine ait konular öne çıkarken sağlığını da geri plana atmamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirebileceğin zamanlar olabilirken; bu birkaç günün yoğunluğundan uzak kalmak için kendi kabuğuna çekilme isteğinde olabilirsin. Olaylardan ve işlerden biraz sıyrılmak ve pasif kalmak isteyebilirsin. Çözüme kavuşturduğun meseleler sayesinde duygusal olarak rahatlama ve dinginlik söz konusu.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün arkadaş ve sosyal çevren açısından olumlu ve pozitif gelişmelerin yaşanabileceği bir gün olabilir. İş hayatında ise beklentilerini yüksek tutmak daha kolay ilerlemeni sağlarken; gün içinde risk almaktan korkmayacağın zamanlar olabilir. Dostlarınla birlikte işinle veya kişisel meselelerinle ilgili konuşmalar yapabilirisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş hayatının oldukça tempolu olduğunun farkında olabilirsin ve yapman gerekenleri iyi organize edersen bu yoğunluğun altından kalkabilirsin. Yeni başlangıçları kapıda karşılayabilir ve bu şansı yakalamak için fiziksel enerjinin büyük bir kısmını harcaman gerekebilir. Hızındaki değişkenlik birkaç yoğun gün geçirmene neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir