30 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatleri üstümüzde baskı hissedebilir, duygularımızı yansıtma konusunda zorluk çekebiliriz. Fazlasıyla alıngan olduğumuz bu saatlerde karşımızdakilerin bizi manipüle ettiği ya da bastırmaya çalıştığını düşünebilir, içimize kapanabiliriz. Ancak akşama doğru bu ruh halinden sıyrılıp iç huzurumuzu bulmaya yönelik çalışmalar yapabilir, aileyle birlikte keyifli saatler geçirebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne hassas ve duygusal başlayabilir, içten içe baskı yaşayabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla veya evinin dekorasyonuyla ilgilenebilir, gereken koşulları oluşturmaya çalışabilirsin. Maddi ve manevi konularda hırslı ve tutkulu olmaktan ziyade akıllı seçimler yapmaya ve süreci sakin kalarak atlatmaya bakmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hayatında birtakım başlangıç ve bitişlerin yoğun olarak yaşanması nedeniyle sakin ve mantıklı kararlar almanı gerektirebilir. Pişmanlık duymamak için mümkün olduğu kadar ilişkin ve iş ortaklığı içinde olduğun insanlarla tartışmaktan uzak durmalısın. Fikirlerine ilham verecek yakınlarından destek alabilirsin. Hayatına neşe katacak sürprizlerle karşılaşman da mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konulara duygusal değil rasyonel olarak yaklaşacağın bir gündesin. Maddi açıdan önündeki süreci destekleyen seçimler yapabilirsin. Mevcut durumunu korumak ve istikrar sağlamak için cesur adımlar atmak isteyebilirsin.  Yaratıcı zihnin seni desteklerken, iş arkadaşlarının desteğini de arkana alabilirsin. Sağlığın için harcama yapman gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde çevrenin, otorite konumundaki kişilerin ya da romantik ilişkide olduğun insanın baskılarına maruz kalabilirsin. Bugün güçlü sezgilerin sayesinde gizli saklı kalmış konuları ortaya çıkarabilir, senden gizlenen sırları öğrenebilirsin. Hayatına sürpriz bir şekilde yeni bir ilişki girebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; seni üzen ve içsel olarak endişelendiren bazı durumlarla karşılaşabilir aynı zamanda bu konuların üzerine giderek sorunları çözüme kavuşturabilirsin. Ailenle ya da kariyerinle ilgili beklenmedik olaylar seni hem şaşırtabilir hem de uzun zamandır planladığın bir konuşmayı yapmak ve harekete geçmek için fırsat sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; seni duygusal olarak etkileyen bir ilişki hassas bir dönemece gelebilirsin. Karar vermeden önce dikkatli ve mantıklı düşünmek için kendine zaman ayırmalısın. Bağlı bulunduğun gruplar içerisinde seni zorlayan olaylar, kontrol mekanizmanı olumsuz etkileyebilir. Sürpriz bir ilişki ya da ortaklık, gelirindeki ani bir artış ve ani yolculuklarla günün renklenebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde ailenle ilgili bir konu, üzerine yüklenen yeni bir sorumluluğun stresini yaşatabilir. Son dönemlerde edindiğin bilgi ve deneyimle, yaptığın plan ve projelerini daha açık ve net olarak ifade edebilirsin. Kazancın veya ilişkilerinle ilgili beklenmedik durumlar karşısında diplomatik davranman gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geleceğine ve hedeflerine dair düşüncelerinde biraz fanatik olabilirsin. Eskide kalmış ve cesaretini kıran birtakım fikirleri geride bırakarak, daha olumlu bir ruh hali içine girmen mümkün. Aşk veya ikili ilişkilerinde yaşayabileceğin ani durumlar, kaygılanmana neden olabilir. Bugün konuşmacıdan  çok dinleyici olmanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu aralar bilinçaltından gelen birtakım mesaj ve rüyalarla güne başlayabilir, kafana taktığın konular hakkında yakınlarından tavsiye almak isteyebilirsin. Finansal konularda zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsin, geleceğini etkileyecek radikal kararlar almaktan kaçınmalısın. Bedeninin verdiği sağlık sinyallerine karşı duyarlı olmanda fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; İlişkilerinde ve sosyal hayatında dengeni koruman gerekebilir. Sosyal çevrendeki haraketlilik, sana birtakım yeni proje veya iş birlikleri fırsatları sunarken, öngöremediğin konular karşına çıkabilir. Özel yaşamında gelişebilecek sürpriz durumlara karşı şefkatli ve anlayışlı olmaya çalışmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; şu aralar hayatının kariyer ve çalışma alanlarını etkisi altına alan gezegen birlikteliği, toplumsal imajını desteklerken, beklenmedik fırsatlara yeşil ışık yakabilir. Orijinal düşünce ve görüşlerin çevrende takdirle karşılanabilir. Evle ilgili aniden ortaya çıkabilecek sorunlara hazırlıklı olmanda yarar var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; İlişkilerinle ilgili yaşamış olduğun sorunlara farklı açıdan bakmaya çalışabilir, sağlığın veya davranışların ile ilgili birtakım düzenlemeler yapabilirsin. Bu alandaki girişim ve çabaların uzun vadede kalıcılığını koruyabilir. Beklenmedik şekilde tutkulu bir birliktelik yaşamaya başlayabilir, seyahat planları yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.