30 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk yarısında inatlaşmalar, ufak tefek sakarlıklar ve acil alınması gereken kararlar biraz gerilime neden olabilir, öfke kontrolü sağlamakta zorlanabiliriz. Etkisini birkaç gün boyunca hissedeceğimiz Güneş/ Güney Ay Düğümü kavuşumu ise tam yeni yıl öncesi geçmişle hesaplaşma, hatalarımızın farkına varma, tecrübenin kattığı değeri algılama enerjisi verebilir. Ancak bir taraftan da fazla hesapçı ve çıkarcı davranabilir, olaylara sadece kendi tarafımızdan bakabiliriz. Saygınlık ve itibar sorunları yaşamamak için dikkatli olmalı, menfaat sağlamak uğruna fazla katı davranmamalıyız. Bugün aynı zamanda Merkür/ Uranüs arasında ki uyumlu görünüm akılcı ve sağduyulu kararlar almamızı sağlayabilir, farkındalığımızı artırabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün bütçenle ilgili biraz zorlanabilirsin. İstediğin akıcılıkta ilerleme kaydedemeyebilir zaman zaman senin kontrolün dışında olabilecek küçük engellerle karşılaşabilirsin. Akşam saatlerinde ise kendi iç dünyana çekilebilir veya sana ihtiyacı olanlara yardım edebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yakın ilişkide olduğun kişilerle uyuşmazlığa düşebilir, seni manipüle ettiklerini düşünebilirsin. Ortaklıkların veya iş birliklerinle ilgili çözülmesi gereken konularda inatlaşmak iki tarafı da engelleyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise sanatsal faaliyetlere, yardım amaçlı organizasyonlara katılabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün farklı fikirler alabilir ve hayata bakış açını yenileyebilirsin. Evde ya da çalışma ortamında tartışmacı olmamaya özen göstermelisin. Akşam saatlerinden itibaren şartları daha rahat öngörebilir ve yönetebilir durumda olacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün hem duygusal hem de maddi konular seni biraz yıpratabilir. Özellikle sabah saatlerinde sevdiklerinle bağ kurmakta zorlanabilir, duygusal açıdan tatminsizlik hissedebilirsin. Neyse ki günün ilerleyen saatlerinde fikirsel olarak daha kabullenici olacaksın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinden itibaren ikili ilişkilerinde fikir birliğine varmakta zorluk çekebilirsin. Evin tadilat ve  düzeni gibi konularda başkalarına bağımlı olmak can sıkıcı olabilir. Akşam saatlerinden itibaren değişen dinamikler hem duygusal hem finansal konuları gündemine getirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma arkadaşlarınla iyi bir ekip çalışması içerisinde olabilir, kendini gruplar içerisinde gösterme imkânı bulabilirsin. Yakın akrabalarınla ilişkilerinde de ufak pürüzler oluşabilir. Ancak ilerleyen saatlerde uyum ve denge gerektiren konular gündeminde daha fazla yer alacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yılbaşına hazırlanırken bütçeni aşmamaya dikkat etmelisin. Yaratıcı ve özgün fikirler geliştirebilir, hayatına keyif katacak farklı organizasyonlara katılabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ikilem yaratacak ve kararsız kalmana yol açacak konular gelişebilir. Fazla etki altında kalma ihtimalin olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günün ilk yarısında herkesin sana uyum sağlamasını bekleyebilir, bunun için gerekirse aile fertlerinin yaşamına müdahil olabilirsin. Yaşanan bitiş ve başlangıçlar hayatında yeni kapılar açabilir. Akşam saatlerinde duygularının etkisinde kalarak hareket edebilir, romantizm isteğiyle dolabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kendini ifade edemeyebilir, her konuda inatlaşabilirsin. Objektif kalmaya çalıştığın konularda açığa çıkan gerçekler yanıldığını gösterebilir. Ancak yine de düşüncelerini değiştirmekte zorlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde özverili olman gereken bazı olaylar olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; haftaya yeteneklerini gösterebileceğin ortamlara girerek başlayabilirsin. Gruplarda yer edinmek için bireysel bir hareket planı oluşturabilirsin. Ancak aşırı hırs yapmamaya dikkat etmelisin. Akşam saatlerinde yakın çevrenle, duygusal paylaşımlarda bulunacağın ortamlara gidebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; birkaç gündür hedeflerin doğrultusunda hareket ederek, isteklerini gerçekleştirmek için çaba harcamış olabilirsin. Kararlılık ve azminin sonuçlarını alma zamanı gelmiş gibi görünüyor. İlerleyen saatlerde değişen enerjiler; çalışmalarını, yeteneklerinle birleştirmeni ve daha verimli hale getirmeni sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde duygularını açığa vurmak istemeyebilirsin. Birçok düşünce zihnini kurcalarken kendini pek huzurlu hissetmeyebilirsin. Ancak daha objektif ve gerçekçi davranman gereken bir gün. Akşam saatlerinden itibaren burcuna ilerleyecek olan Ay; kendini daha rahat ifade etmene olanak sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir