30 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Yılın son pazarına geldik. Yarın gece yarısından itibaren yeni bir yıla giriyoruz. Ülkemiz açısından zorlu bir yıl oldu, hem ekonomik hem de siyasal açıdan yoğun iniş çıkışlar yaşandı. Gerçi önümüzdeki yılda sular pek durulacakmış gibi görünmüyor ancak yine de her şeyin en hayırlısını dilemekte fayda var. Yarın için yaptığımız planları gözden geçirip eksiklerimizi giderme telaşında olabilir, özellikle sabah saatlerinde aksiliklerle uğraşabiliriz ancak akşama doğru fikir alış verişleri ve sosyal ortamlarda bulunmak rahatlatıcı olabilir. Yeni bir yıl öncesi mutlu ve keyifli bir hafta geçirmek dileğiyle… Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ideallerini destekleyen insanlarla birlikte olmak ve onlarla fikir birliğine varmak istediğin bir gündesin. Karşındakilerin duygusal ve ruhsal enerjilerinden etkilenmen mümkün.  Öğle saatlerinde rekabet edebileceğin durum ve olaylarla karşılaşabilir, gün sonunda sürprizlere açık olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hafta sonu için planladığın işleri bir an önce bitirmek isteyebilirsin. Bir takım hukuki konuların sonuçlanabilir. Finansal iş birliklerine yatkın olmana rağmen, iş birliği içinde olacağın kişi ya da kurumla uzlaşma konusunda mücadele ederek fikirlerini dışa vurma fırsatı yakalayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; partnerin veya değer verdiğin insanlarla aynı konuda fikir birlikteliğinde olman günü daha keyifli geçirmeni sağlayabilir. Ancak finansal alanlarda bazı sorunlar yaşayabilirsin. Kendin ya da sevdiklerin için yapacağın alışverişler bütçeni zorlayabilir. Çocuklarla ilgili bir konuda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ailenle birlikte zaman geçirmek isteyebilir, onlar için birtakım hazırlıklar içinde olabilirsin. Ev içinde yaşayabileceğin ufak tefek sakarlıklar planlarını alt üst edebilir. Yaşanabilecek aksiliklere olumlu bakarak organizasyonunu dışarıda yapmaya karar verebilir, kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iletişim trafiğindeki yoğunluk enerjini yükseltebilir. Yakınlarına verebileceğin fikirlerle ön plana çıkabilirsin. Yeni yıl için yakın dostlarınla birtakım organizasyonlar yapabilir, kısa seyahatler planlayabilirsin. Sabaha saatlerinde bazı akrabalarını ikna etmek için çaba sarf edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yeni başladığın bir ilişkinin etkisinde kalabilir, ilk etapta bu birliktelik seni mutlu etmiş olsa da aynı değerlere sahip olmadığınızı fark edebilirsin. Bu dönem evine ve aile büyüklerine yönelik masrafların artabilir. Yaratıcılığını ortaya koyabileceğin konular keyfini artırabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün ilk saatlerinde ailene yönelik bir takım sorumlulukların gücünü ve sabrını sorgulatabilir. Öğleden sonra kendini rahatlıkla ifade edebilir, duruşun ve sıra dışı fikirlerinle öne çıkabilirsin. Sürpriz bir organizasyon teklifi hem keyiflenmeni hem de değişik bakış açısına sahip insanlarla bir araya gelmeni sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün iç sesini dinleyebilir, önemli kararlar alabilir, hatta etrafındaki yakınlarınla bu kararı paylaşmak isteyebilirsin. Samimiyetinden şüphe duyduğun insanları güven testine tabi tutabilirsin. Bugün evcil bir hayvan edinerek bir can dostu kazanman da mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; grup çalışmalarında ya da arkadaşlarınla olan diyaloglarında keyifsiz olabilir, konuşmalara katılmak istemeyebilirsin. Ancak yüksek enerjin hevesini hiçbir şeyin kırmasına izin vermeyerek yoluna devam etmeni sağlayabilir. Kararlarının arkasında olduğun bir gündesin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal açıdan son derece hareketli ve yoğun bir gün geçirebilir, özel ya da sosyal içerikli organizasyonlar nedeniyle yorgun düşebilirsin. Biraz alıngan ve takıntılı olman da mümkün. Yılın son günleri olması nedeniyle bazı işlerini toparlaman ve eksiklerini tamamlaman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yılın son günlerine yaklaşırken uzaklardan gelebilecek bazı haberlere hem şaşırabilir hem de üzerinde duygusal baskı hissedebilirsin. Duyacağın şeyleri gizli tutma niyetinde olabilirsin. Öğleden sonra dışarıda zaman geçirmek, arkadaşlarınla farklı ortamlarda bulunmak sana iyi gelecektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yılı bitirirken maddi konularda daha realist olman ve bütçeni dengede tutman gerekebilir. Sürpriz misafirler ve yılbaşı için yapacağın özel harcamaları da masraflar seni biraz sarsabilir. Öğleden sonra unutmuş olduğun bir alacak ya da partnerinden gelebilecek destek olası bir krizin önüne geçebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.