30 Aralık 2017 Burç Yorumları

Bugün iletişim trafiğimiz oldukça yoğun. Çevremizle sürekli irtibat halinde olacağımız bir gün. Fazlasıyla hareketliyiz, sürekli planlarımızı değiştirebilir, sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Kısa yolculuklar ve fikir alışverişinde bulunmak için gayet uygun bir gün. 

Sevgili Koç; öğle saatlerine kadar ekonomik konularla ilgili girişimlerini gözden geçirebilir, eksiklerini belirleyerek, ödeme planları hazırlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğin hızlanabilir, yeni yıl programını netleştirebilir ya da yola çıkabilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde Ay hâlâ burcunda hareket ediyor olsa da artık girişimlerde bulunmak yerine yarım kalan işlerini tamamlaman, biraz kendi bakımınla ilgilenmen daha uygun olacaktır. Öğleden sonra için hızlı bir alışveriş programı yapabilir, yeni yıl hediyeleri alabilirsin.

Sevgili İkizler; güne tembellik yaparak başlayabilir, dinlenmek isteyebilir ve kendini hiçbir konuda zora sokmak istemeyebilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birden enerjin yükselebilir, günün geri kalanını sosyal ortamlarda iletişim halinde geçirebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde geleceğe dair hedeflerini gözden geçirerek ekonomik koşullarını değerlendirebilirsin. Arkadaşlarınla duygularını ve planlarını paylaşabilirsin. Fakat sonrasında dinlemeye ihtiyaç duyabilir, düşüncelerini kendine saklamak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; gün içinde harekete geçmekte zorlanabilir, toplum içinde pozisyonunu muhafaza etmeye çalışabilirsin. Planlarını gözden geçirmende ve işlerindeki eksiklerini tamamlamanda fayda var. Öğleden sonra ise arkadaşlarını arayabilir ve yeni yıl için program yapabilirsin.

Sevgili Başak; birkaç gündür yaptığın programın netleşmesi ve sonuçlarının alınması için sabah saatleri çok uygun olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise telefon trafiğin artabilir, hesapta olmayan misafirler gelebilir ya da yarın için davet teklifleri alabilirsin.

Sevgili Terazi; parayla ilgili konular seni hâlâ meşgul ediyor olabilir ancak bütçeni denkleştirmenin yollarını artık bulabilirsin. Fakat öğlene doğru artık kendini daha özgür hissedebilir, düşüncelerini rahatça ifade edebilir hatta hızlı bir iletişim trafiğiyle güzel bir organizasyon planlayabilirsin.

Sevgili Akrep; son günlerde sunulan teklifleri değerlendirebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin programına uyum sağlayabilirsin. Öğle saatlerinde daha akılcı ve iletişime açık davranabilirsin. Yapacağın alışverişlerin ve yılbaşı organizasyonunun maliyeti bütçeni sarsabilir, dikkat etmelisin.

Sevgili Yay; gün içinde rehavete kapılabilir, elinde var olan işleri tamamlayarak ve eksiklerini gidererek zamanını geçirebilirsin. Öğleden sonra Ay; karşıt burcuna geçerek ilişkilere ve ortaklıklara vurgu yapacak. Yılbaşı programını hâlâ yapmadıysan sunulan teklifleri değerlendirebilirsin.

Sevgili Oğlak; güne keyifli bir başlangıç yapabilir, hobilerine zaman ayırabilirsin. Yatırımlarını gözden geçirebilir, sevdiklerinle ilişkilerini değerlendirebilirsin. Öğle saatlerinde zihinsel ve fiziksel olarak yorulacağın bir sürece girebilirsin. İş arkadaşlarınla ve akrabalarınla iletişim trafiğin hızlanabilir.

Sevgili Kova; ev işleriyle uğraşabilir, temizlik veya ev alışverişi gibi konulara zaman ayırabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde tempon hızlanabilir, sevdiklerinle bir araya gelebilir, entelektüel faaliyetlere yönelebilir, keyif alacağın organizasyonlar planlayabilirsin.

Sevgili Balık; gün içinde girişimlerde bulunmaktan uzak durmalı, başlangıçlarını daha sonraya ertelemelisin. Öğle saatlerinden itibaren aile ilişkilerin ön planda olabilir. Ev temizliği ve düzeniyle uğraşabilir, yarın için hazırlık yapmaya başlayabilir, biraz da kendine zaman ayırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.