30 Ağustos Burç Yorumları

Güne geceden kalan bir huzursuzluk hissi ile başlayabilir, netleşmeyen koşullar nedeni ile kararsız kalabilir, ne yöne gideceğimizi kestirmekte zorlanabiliriz. Ancak öğle saatlerinde bu enerjilerden sıyrılabilir, daha kararlı bir şekilde ilerleyebiliriz. Sorumluluklar bizi zorlayabilir ama çevremizden alacağımız destekle bunu atlatabiliriz. Akşam saatlerinde bizi mutlu edecek keyifli sosyal ortamlarda bulunmamız mümkün. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; neşeli ve iyimser enerjilerle dolu olduğun bugün sevdiklerinle paylaşımlarda bulunabilir ve onların cesaretlendirmesiyle risk alarak atılımlar yapabilirsin. Yolculuklara çıkarken ya da sıra dışı aktiviteler planlarken yakın ilişkide olduğun kişilerin desteği seni daha da heveslendirebilir.

Sevgili Boğa; bayram öncesi tatil araştırmalarına, finansal konuların motivasyonuyla karar verebilirsin. Ailenle ortak harcamalar yapabilir hatta biraz savurganlık yapmayı bile göze alabilirsin. Bugün kredi, miras, nafaka, vergi, sigorta gibi konularda yapılandırma fırsatlarıyla karşılaşabilir, kendini daha neşeli ve iyimser hissedebilirsin. Bayramın yaklaştığı bu günlerde, ortak arayışı içinde olabilirsin.

Sevgili İkizler; sevdiklerinin tam desteğini hissedebileceğin bir gündesin. Yaşamdan aldığın keyfi yakın ilişkide olduğun kişilerle paylaşabilir, aniden aklına gelen fikirleri hemen uygulamaya koymak için acele edebilirsin. Bazen plansız yolculuklara çıkman ve yeni girişimlere kalkışman, beklenmedik başarılar yakalamana fırsat yaratabilir.

Sevgili Yengeç; senin gibi geleneksel toplanmaları, çocukluğunun bayramlarını çok seven biri bugün kesenin ağzını iyice açabilir. Ancak planların boşa çıkmayacak ve karşına çıkan fırsatlarla heveslerin daha da artacak. Gündelik işlerini yaparken kendini keyifli ve neşeli hissedebilir, vizyonunu genişletebilirsin.

Sevgili Aslan; bugün sana keyif veren hobilerinle uğraşabilir, sevdiklerinle kurduğun iletişimden hoşnut olabilirsin. Son günlerdeki cesaretin iyimserlikle birleştiğinden enerjin ve risk alma kapasiten artabilir, bir anda karşına çıkan fırsatları hevesle değerlendirebilirsin.

Sevgili Başak; evine ve ailene zaman ayırmak isteyebilir, gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili yakaladığın yeni fırsatları değerlendirebilirsin. Ortak kazançların paylaşımıyla ilgili seni heveslendirecek uygun koşullar oluşabilir ama risk almadan önce iyi düşünmeli, öngöremediğin gelişmeleri de hesaba katmalısın.

Sevgili Terazi; bugün alacağın haberler seni mutlu edebilir, cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Yakın çevren, kardeşlerin, kuzen ve komşularınla ilişkilerin iyimserliğini artırabilir ve motivasyonunu artıran destekçilerini yakınlarında hissedebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin sana sunacağı fırsatlarla ortaklaşa harekete geçebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün ekonomik koşullarını hesaba katmadan hareket edebilir, maddi kaynaklarının bolluğu ile ilgili fazla iyimser davranabilirsin. Aslında karşına uzun süreli ve sağlam girişimlerde bulunabileceğin fırsatlar çıkabilir. Büyük bir enerjiyle son dakika planları yapabilir ve hemen yola koyulabilirsin.

Sevgili Yay; dün yaşanan karmaşanın aksine bugün bütün kontrol ve güç sende olabilir. Karşına çıkan fırsatları değerlendirecek cesarete ve iyimserliğe sahip olabilir, yaşamınla ilgili kararlar almak isteyebilir, harekete geçmek için uygun koşulların oluştuğunu düşünebilirsin.

Sevgili Oğlak; kafanın içinde birçok fikir ve alternatif dolaşmasına rağmen henüz harekete geçmek için erken olduğunu düşünebilirsin. İçten içe seni heveslendiren fırsatlarla karşılaşabilir, uygun koşulların oluşması için beklemeyi tercih edebilirsin. Sosyal ortamından beklediğin desteği görebilirsin.

Sevgili Kova; geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirebileceğin fırsatlarla karşılaşabilir, cesaretle harekete geçebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin güveni seni etkileyecek ve ani kararlar alabileceksin. Fazla aceleci davransan da ufak tefek sorunları dert etmemeli, işlerin yolunda gitmeyeceği inancına kapılmamalısın.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında yaşanan gelişmeler risk alarak harekete geçmeni sağlayabilir. Ekonomik koşullarda bir anda yaşanan değişimler seni heveslendirerek girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Ortak kazançların paylaşımında kendini şanslı hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.