30 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Düşünce ve fikirlerimizi rahatça ifade edebileceğimiz bir gündeyiz. Eğitim, yolculuk, sözleşme gibi konular gündemimizde olabilir. İkili ilişkilerimizde bencilce davranmamalı, sözlerimizi süzgeçten geçirerek karşı tarafa iletmeliyiz. Ayrıca parasal konularda da dikkat etmeliyiz.

Sevgili Koç; ufak tefek iş kazalarına açık olmakla birlikte söylemlerine de dikkat etmen gerekebilir. İş ve kariyer hayatında özel bir dönemde olman, yetersiz bulduğun alanlarda daha fazla donanımlı olmana yardımcı olurken, fikirlerinde de yoğunlaşmanı sağlayabilir. Belirsizlikleri ortadan kaldırmak istediğin bir gündesin.

Sevgili Boğa; iç dünyana çekilerek, çevrende gelişen olayları gözlemleyebilir, hayata bakışınla ilgili değişiklikler yapmaya karar verebilirsin. Bugün çevrendeki kadınlarla yaşayabileceğin tartışmaları ve sorunları büyütmeden kapatmaya bakmalı, kısa ya da uzun seyahatlerinde temkinli olmalısın.

Sevgili İkizler; finansal konularda güçlü destekler alman, uzun vadeli planlar içerisine girmene imkân verirken, harcamalarını da artırabilir. Özel hayatında yanlış anlaşılmaktan kaynaklı mevzular kendi kendini sorgulamana yol açabilir. Sorunları derinleştirmek ya da kişisel algılamak yerine, daha objektif olmaya çalışmanda yarar var.

Sevgili Yengeç; kariyerinle ilgili çalışmalara ağırlık verebilir, hırslı ve tutkulu bir ruh hali içinde olabilirsin. Şu sıralar tez canlı davranman, karşındaki insanlarla arzu etmediğin durumlara neden olabilir. Kalp kırmamak için sakin ve anlayışlı olman gerekebilir. Yeteneklerini farklı kişilere paylaşman, hayallerine bir adım daha yaklaşmana yardımcı olabilir.

Sevgili Aslan; kendini yenilemenin ve geliştirmenin tam zamanı olabilir. Sosyal ya da özel hayatında uzlaşmacı olmanın getirdiği avantajları yakalayabilmen için daha kararlı davranmaya çalışmalısın. Planlarını üstlerinle ve arkadaşlarınla paylaşabilir, aynı anda hem takdir hem de eleştirilerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Başak; en son söylemen gereken bir sözü, dürtülerine yenik düşerek dile getirebilir, arkasından pişmanlık duyabilirsin. Ortaklaşa yaptığın işlerde ya da taahhüt altına gireceğin konularda mantıklı ve objektif olman gerekebilir. Ayrıca para ve finansal işlerinde şu ara daha dikkatli olmanda yarar var.

Sevgili Terazi; bugün yakın çevrenden alacağın destekleri akıllıca değerlendirmen çok işine yarayabilir. Öte yandan aile büyüklerinle yaşayabileceğin fikirsel çatışmalar, öfkeni kontrol etmeni zorlaştırabilir. İçinde bulunduğun şartları artısıyla ve eksisiyle ele alarak, hata yapmaktan kaçınman mümkün.

Sevgili Akrep; arkandan gizli saklı işler çevrildiğini hissedip, detayları aydınlığa kavuşturmak için kendince planlar yapabilirsin. Belirlediğin hedeflere titiz ve kişisel yaklaşımın kısa zamanda çözüm bulmanı sağlarken, içinde büyüttüğün öfkeyi dışarıya yansıtmadan sakinleşmeye çalışmalısın.

Sevgili Yay; yeteneklerinden şüphe etmekten vazgeçmeli, daha farklı orijinal taraflarını keşfetmelisin. Şu aralar emeklerinin maddi ve manevi karşılığını alıp almadığını sorgulayabilirsin. Kendinle ve etrafındaki insanlarla mücadele etmek yerine, hayatına ve şu ara keyif aldığın konulara ağırlık vermen, motivasyonunu yükseltebilir.

Sevgili Oğlak; ailenle ilgili bir konunun sona ermesiyle, şartların daha uygun olacağını düşünerek, beklentilerini yükseltebilirsin. Açık sözlü ve konuşkan halin kendini rahat ifade etmene sebep olsa da ev ve aile içi tartışmalara ve ufak kazalara açık bir gündesin. Çocuklar ve eğitimle ilgili konular keyfini yerine getirecektir.

Sevgili Kova; bugünlerde hayat felsefeni ve inançlarını daha fazla sorgulayabilirsin. Gerek sosyal medyada gerekse yakın çevrende farkındalığı arttıracak durumlarla karşılaşabilir, bazı konuları da kabul etmekte zorlanabilirsin. Hırslı ve baskıcı tavrın, duygusal değişim yaşamana neden olabilir. Hoşgörülü ve sabırlı olmaya bakmalısın.

Sevgili Balık; gelirlerinin üzerinde olan sosyal bir ortama dahil olmak için harcamalarını artırabilir, finansal dengeni riske sokabilirsin. Hedeflerinle ilgili olaylar hızla ilerliyor olabilir. Yaratıcılık ve zekanı kullanabilir, iş bitirici olabilirsin. Karşına çıkabilecek seçenekleri dikkatlice değerlendirmek için kendine zaman tanımalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.