3 Temmuz Burç Yorumları

Son birkaç gündür hissettiğimiz olumsuz enerjiler bugün de etkisini devam ettirecek ancak artık daha stratejik bir şekilde ilerlemeyi öğrendiğimiz için koşulları lehimize çevirebilecek ve geçtiğimiz günlere göre daha sakin bir gün yaşayabiliriz. Akşam saatlerinde sezgilerimize kulak verebilir ve de otorite konumundaki insanlardan destek bulabiliriz. Gergin ve huzursuz hissetsek bile iç dünyamıza çekilerek kendimizi iyileştirmeyi deneyebiliriz. Gece yarısına doğru çevremizdeki insanlarla empati kurabilir ve onlara karşı daha merhametli olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; yoğun geçen bir hafta sonunun ardından derin ve düşünceli bir ruh hali içinde olabilirsin. Olayları analiz ederek; finansal krizleri çözmek için güçlü kişilerin desteğini alabilirsin. Sezgilerini kullanarak gizli kalmış bilgilerin açığa çıkmasını sağlayabilir ya da duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün karşındakilerin duygusal tavırları seni de derin ve hassas davranmaya itebilir. Başkalarının koşullarına uymak zorunda kalsan da olaylar lehine ilerleyebilir. En derin duygularını yakınlarınla paylaşıp, yardımlarını isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; iş ve günlük hayatın gerekliliklerine zaman ayıracağın bir gündesin. Görev ve sorumluluklarını yerine getirmek için yapacağın girişimlerde destekler alabilirsin. Kariyerine dair hedeflerini gerçekleştirmek için sezgilerini kullanabilir, hayal gücünü devreye sokabilirsin.

Sevgili Yengeç; romantik ilişkilerde duyguların daha da derinleşebilir, tutkuyla hareket edebilirsin. Sezgilerini kullanarak yaratıcı çalışmalarda bulunabilir, keyif aldığın hobilere yönelebilirsin. Sevdiklerin için her türlü desteği vermeye hazır olman, onları da mutlu edecektir.

Sevgili Aslan; ev, aile ve yerleşimle ilgili önemli kararlar alarak; bitiş ve başlangıçlar yapabilirsin. Bugün girişimlerinde hiç tanımadığın kişilerin desteğini alabilir, biraz da sezgilerine güvenerek doğru yerde doğru zamanda olabilirsin. Ortak kaynakların paylaşımında fedakârlık yapabilirsin.

Sevgili Başak; bugün olayları derinlemesine analiz edebilir, zihnini iyi kullanabilirsin. Sezgilerinin de devreye girmesiyle karşındakilerin tavırlarını daha iyi anlayabilir, üstünde çalıştığın anlaşmaları başarıyla sonuçlandırabilirsin. Arkadaşların sana fikir danışabilir.

Sevgili Terazi; ilişkilere odaklandığın hareketli bir hafta sonundan sonra bugün; ekonomik konulara eğilmen gerekebilir. Gelirlerini artırmak için girişimlerde bulunabilirsin. Ödemeler, alacak ve borçlarla ilgili işlerini halletmeye çalışırken ailenin de desteğini alabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün burcunda ilerlemeye başlayan Ay, ikili ilişkiler ve ortaklıklar adına yeni başlangıçlara, işinle ilgili yeni girişimlere neden olabilir. Kendini ifade etmekte başarılı olabilir, karşındakileri ikna etmek için sezgilerini kullanabilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerden destek alabilirsin.

Sevgili Yay; olayları kontrol edemediğin ve arka planda kaldığın bir güne başlayabilirsin ancak bugün arkandan dönen dolapları da sezebilirsin. Kimin dost kimin düşman olduğunu fark edebileceğin fırsatları iyi kullanmalı, iç sesini dinleyerek olayların derinine inebilmelisin.

Sevgili Oğlak; hedeflediğin işleri, üzerinde çalıştığın projeleri tamamlamaya odaklanacağın bir gündesin. İçinde bulunduğun sosyal gruplarla beraber hareket ederek, kararlarını uygulayabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin büyük desteğini alabilirsin.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatında kendini kanıtlamak için çok yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsin. Sezgilerini de kullanarak, analizci tarafını açığa çıkarabilir ve üstlendiğin görevleri başarıyla yerine getirebilirsin. İş arkadaşlarının yardımını istemekten kaçınmamalı, görev dağılımı yapmalısın.

Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim ve uzun seyahatlerle ilgili konular gündeminde olabilir. Aynı görüş ve inançları paylaştığın kişilerle yapacağın görüşmeler hem kendini ifade etmeni hem de geleceğe yönelik kararlar almanı sağlayacaktır. Sevdiklerinden gelen haberler seni mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.