3 Temmuz 2018 Burç Yorumları

İniş çıkışlar yaşayacağımız, sorumluluklarımızın ağır basacağı bir gündeyiz. Karşılaştığımız durumlarla karşı bencil bir tavır takınabilir, çevremizdeki insanlarla fikir ayrılığına düşebiliriz. İşleri akışına bırakarak uyumlu davranmaya çalışmalıyız. Akşam saatlerinde ise duygusallığımız ağır basabilir, empati kurarak hareket edebiliriz. Ayrıca ummadığımız fırsatlarla karşılaşabilir, yeni gelişmelerle ilgili haberler alabiliriz.

Sevgili Koç; ruh halinde ve isteklerindeki değişiklik, ruhsal dengeni korumakta zorlanmana neden olabilir. Hayallerine odaklanabilir ve karşındaki insanların hislerini kolaylıkla anlayabilirsin.  İş ve ev yaşamındaki sorumlulukları yerine getirmekte zorlanmayacağın gibi çevrenden destek de alabilirsin. Ekonomik konularda rahatlama yaşaman mümkündür.

Sevgili Boğa; sevdiklerin için özverili davranabilir, sanatsal ve yaratıcılık gerektiren alanlarda başarı gösterebilirsin. Özel ilişkilerindeki olumlu gelişmeler yüzünü güldürürken, yakınlarınla olan iş birliklerin ve güvendiğin insanlarla yapacağın görüşmelerde aradığın desteği bulmakta zorlanmayabilirsin.

Sevgili İkizler; maddi ve manevi değerlerini korumak, çıkarlarının farkında olarak yaşamak istediğin ve aklına koyduğun projeleri yapmaktan çekinmediğin bir gün olabilir. Hayalci davranışların zaman zaman gerçeklerden uzaklaşmana neden olsa da geçmişten ders çıkarmayı bildiğin bir dönemdesin. Kazançlarını artırma yönündeki girişimlerin destek bulabilir.

Sevgili Yengeç; bir süredir baş edemediğin konuların üstesinden gelebilme gücünü bulabilir, belirsizlik içeren konuları kendi yöntem ve imkanlarınla çözebilirsin. Hayal gücünün zenginliği vizyonlarına ışık tutacağı için hem iç hem de dış dünyanda kendini güçlü hissedebilirsin. Romantik ilişkilerinde neye ihtiyacın olduğunu bildiğin bir dönemdesin.

Sevgili Aslan; bazı beklenmeyen durum ve sorunlardan huzursuzluk duyabilir, iç dünyandaki duygusal krizleri çözümleyerek rahatlamak isteyebilirsin. Gelirlerin, ailenle veya kendinle ilgili konuda bir hayalinin gerçek olabileceğini görebilirsin. Sevdiklerinden beklediğin ilgi ve alakayı akşamüzeri daha fazla hissedebilir, harcamalarını artırabilirsin.

Sevgili Başak; karşındakilerinin duygularına duyarlı olabilir, onların isteklerini yerine getirmek için fedakârlık yapabilirsin.  Ekip çalışmalarında gönüllü olman; sürpriz fırsatlarla karşılaşmanı ya da arzu ettiğin eğitimi almanı sağlayabilir.  Partnerinle kuracağın sevgi bağı ilişkini daha da güçlendirebilir.

Sevgili Terazi; güne hassas ve duyarlı başlayabilir, konsantre olmakta zorlandığın işleri yoluna koyma çabasında olabilirsin.  İş ve kariyerine yönelerek, fikirlerini karşı taraf için de ilgi çekici hale getirebilirsin. Yaratıcı yönünü her fırsatta ortaya koyman; bu günlerde güzel avantajlar sağlayabilir.

Sevgili Akrep; geleceğini ve yaşantını etkileyecek kararlar alma arifesinde olabilir, duygularını ve sezgilerini çok önemseyebilirsin. Ancak hislerin mantığının önüne geçebilir, temkinli olmalısın. Yaratıcılığını ortaya çıkaracağın işlerden kazanç sağlayabileceğin girişimlere açıksın, bunu değerlendirmelisin.

Sevgili Yay; aile üyelerinle sevgi ve özveriye dayalı ilişki kuracağın bir gündesin. Günün büyük bir çoğunluğunu evinde geçirebilir, sevdiklerinin yanında olmasını isteyebilirsin. Maddi konulardaki endişen; önündeki fırsatları görememene neden olabilir. Etrafına göz atmalı, farkındalığını arttırmalısın.

Sevgili Oğlak; iş birliklerinde uyum ve dengeli olabilir, sezgilerine kulak vererek gelişmelere yön verebilirsin. Yakın çevrenle olan ilişkilerinde daha hassas, korumacı ve maddi manevi olman ve maddi manevi destek vermen gerekebilir. Bu gün ne kadar sosyal olursan, hayatın sana sunduğu fırsatları yakalaman o kadar kolay olabilir.

Sevgili Kova; sezgilerini ve yaratıcılığını kullandığın bir alanda ekstra kazanç sağlaman ya da iş teklifi alman mümkün. Sorumlulukların günden güne artmış olsa bile üstesinden kolaylıkla gelebilirsin. Fiziksel güzelliğin veya sağlığın için harcamalarda bulunmak istesen de estetik yaptırmak için uygun bir dönemde değilsin.

Sevgili Balık; hobi olarak yaptığın bir işin ya da aldığın eğitimin meyvelerini toplayabilir, hedeflerini bu alanlarda yoğunlaştırabilirsin. Ayrıca; bir projenin ön hazırlığı içine de girebilirsin. Kendini mutlu ve huzurlu hissetmen, özel ilişkinde arzu ettiğin sonucu almanı kolaylaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.