3 Şubat Burç Yorumları

Birkaç gündür yoğun bir tempo içindeydik, bugün nihayet biraz sakinleşecek ve dinleneceğiz. Daha sabırlı davranabilir, daha makul kararlar alabiliriz. Güven ihtiyacı, hem maddi hem manevi konularda daha da belirginleşecek. Olaylara daha gerçekçi yaklaşacağız ve sorunlara pratik çözümler bulacağız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; burcuna geçen Venüs, önümüzdeki günlerde aşk hayatını canlandıracak, var olan ilişkilerini renklendirecek. Beden güzelliğine daha önem vereceğinden estetik yaptırabilir, spora ve bedensel terapilere başlayabilirsin. Gün içinde parasal alanda oldukça şanslısın. Yeteneklerini kazanca çevirebilirsin.Sevgili Boğa; burcunda ilerlemeye başlayan Ay kendini ön plana koymana; istek ve arzularında ısrarcı olmana neden olmakta. Ancak burç değiştiren ve zor bir alan geçen Venüs beklentilerinin gerçekleşmesini geciktirebilir. İlişkilerinde kontrol dışı durumlar yaşayabileceğin gibi gizli saklı durumlar da olabilir.

Sevgili İkizler; burç değiştiren Venüs ile sosyal yaşamını renklenecek; arkadaş, eş, dost ilişkine hareket gelecek. Yeni ve dost canlısı kişilerle tanışabilir, yeni gruplara üye olabilirsin. Ayrıca aşk hayatın da bu geçişten olumlu etkilenebilir. Ancak birkaç gün kendi iç dünyana dönebilir; eski defterleri kapatmanın getirdiği duygusallığı yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; Venüs burç değiştirerek iş, kariyer, sosyal konumunu ve aileni ilgilendiren alana geçiş yapıyor. Önümüzdeki günlerde bu konulardaki gelişmeler yaşantına damgasını vurabilir. Bugün gruplar, takım çalışmaları veya arkadaşlıkların öne çıkacağı gelişmeler seni meşgul edebilir.

Sevgili Aslan; yurt dışı, eğitim, hukuk, medya ve felsefeleri anlatan alana geçen Venüs ile yeniliklere ve hızlı gelişecek koşullara açıksın. Bugün tüm ihtişamınla gözler önündesin. Gerek parasal alanda gerekse de özel yaşantında aldığın karar ve başarılarınla gündeme gelebilir; güvenirliliğini kanıtlamış olmanın gururunu yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; eşin gelirleri, ortaklıklardan elde edeceğin kazançların artacağı bir dönem başlıyor. Burç değiştirerek finansal alana geçen Venüs seni biraz zorlayacak olsa dahi desteğini esirgemeyecek. Bugünün enerjileri de senden yana görünüyor. Kendine güvenli bir gelecek hazırlamak için atacağın adımlar sana fayda sağlayabilir.

Sevgili Terazi; karşıt burcuna geçen Venüs önümüzdeki günlerde iş birliklerin ve ikili ilişkilerine fazlasıyla hareketlilik getirecek. Cesareti yüksek, rekabete açık, yaşamdan keyif almayı bilen kişilere tanışabilirsin. Var olan beraberliğinde yeni koşullar oluşabilir. Bugün, ortak kazançlarla ilgili seni tatmin edecek gelişmeler var.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda ilerleyen Ay; güven ve huzur ihtiyacının öne çıkacağı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Eşin, dostun, iş birliği içinde olacağın kişi veya kişilerle arandaki bağların ne derece sıkı olduğunu test edebilirsin. Ayrıca burç değiştiren Venüs; sana destek olacak kişileri hayatına getirebilir.  Var olan sağlık sorunlarında koşulların iyileşebilir.

Sevgili Yay; burç değiştiren Venüs; aşk hayatını hareketlendirebilir; çocuklarınla ilişkilerini geliştirebilir. Kendine yeni hobiler edinebilir; risk alacağın spor dallarıyla ilgilenmene olanak sağlayabilir. Bugün sağlığına dikkat etmelisin. Yeme içmeyi abartman bazı rahatsızlıklara seni açık kılabilir.

Sevgili Oğlak; eve, aileye ve yerleşime dair konularda yeni başlangıçlar içindesin. Ailenle ilişkilerin düzelebilir; sevdiklerini evinde ağırlayabilir; bir gayrimenkulünle alakalı da gelir elde edebilirsin. Bugün aşkta aradığın mutluluk, güven ve huzurun anlamını sorgulayabilirsin. Dolayısıyla var olan ilişkinin seni ne derece tatmin ettiğiyle alakalı bir kanıya varabilirsin.

Sevgili Kova; geçen hafta başlattığın girişimlerinin ne doğrultuda ilerlediğine dair bilgi sahibi olabilirsin. Bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun şu süreçte gerek ilişkilerin gerekse de iş birliklerinle alakalı maddi manevi güvenli koşulları sağlamanın peşinde olabilirsin. Burç değiştiren Venüs yakın çevren, kardeşlerinle ilgili paylaşımlarına hareket getirecektir.

Sevgili Balık; burç değiştirerek parasal alanına geçen Venüs kazanç ve harcamalarına hareketlilik getirebilir. Risk almaya daha meyilli olabilir; düşünmeden girişimlerde bulunabilirsin. Bugün duygusal davranmak yerine atacağın adımlarda temkini elden bırakmamak; vaatlerinde sözünde durmak lehine olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.