3 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Bugün Merkür’de burç değiştirecek ve artık Balık burcundaki yolculuğuna başlayacak…Bir süredir oldukça mantıklı, realist yani gerçekçiydik…İlkelerimiz hedeflerimiz ön plandaydı…Toplumsal işlerle de oldukça ilgiliydik…Duygularımızı akıl mantığın ve sağduyunun ardında bırakarak karar almaktaydık…Bugünden itibaren artık hislerimizi de de devrede tutarak; sezgilerimizi dinleyerek adım atmayı tercih edecek; yaratıcı tarafımızı daha fazla öne çıkaracak; hayallerimizin peşinden gitmeyi amaç edineceğiz gibi… Diğer bir yönde ise zihnen duygusal manada karışıklar; dağılmalar; ikilemler; kararsızlıklar ve dalgınlık yaşama riskimiz de var…

Günün diğer önemli bir açısı da Venüs ile Satürn arasındaki uyumlu açı…İlişki, işbirlikleri ve finansal işler adına bizi destekleyen enerjiler var…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerini sakin geçirebilir, günlük programını gözden geçirebilirsin. Ancak öğleden sonra tamamen farklı bir ruh haline bürünebilirsin.  Bilgi karmaşası ve ikilemlerin getirdiği sıkıntıları yaşayabilirsin. İletişim kanallarında tıkanmalar, telefonla ilgili sorunlar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne ne istediğini bilerek, eksik işlerini tamamlayarak, yakın ilişki de olduğun kişilerle sohbet ederek başlayabilirsin. Fakat öğle saatlerinde beklediğin haberlerin bir türlü gelmemesinden dolayı ne yapacağına karar veremeyebilirsin. Arkadaşlarınla aranda görüş farklılıklarının getirdiği çözülmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk yarısını rehavet içinde geçirebilirsin, canın hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Fakat sonrasında burcunda ilerlemeye başlayan Ay; hızlı ve dinamik hareket etmeni sağlarken karmaşaları da beraberinde getirebilir. Bugün için yaptığın programa sadık kalmakta oldukça zorlanabilir, iletişim hatalarından dolayı ertelemeler yaşayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerini sosyal ortamlarda, hareket halinde geçirebilir, yakın ilişki de olduğun kişilerle bir program yapabilirsin. Ancak öğleden sonra olaylar kontrolünden çıkabilir. Yalnız kalıp zamanını evde dinlenerek, kitap okuyarak ya da sosyal medya da zaman harcayarak geçirmek isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne toplantı ve görüşmelerle başlayabilir, son günlerin yoğun temposunda eksik bıraktığın işleri toparlayabilirsin. Günün ikinci yarısı telaş içinde olabilir, bir türlü istediğin gibi plan yapamayabilirsin. Yaptığın programın ertelenmesi ya da karmaşa yaşanması seni de ikilemde bırakabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün ilk yarısı sosyal medya da aktif olabilir, eksik kalan yazışmalarını tamamlayabilirsin. Öğleden sonra hem ailene hem de sosyal yaşamına zaman ayırmak isteyebilirsin. Karşındakilerin kararsız tavırları seni de ikilemde bırakabilir, bir yere gidip gitmemek arasında kalabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde bütçenle ilgili sorunlarını halledip, kendini biraz da olsa güvende hissedebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde düşüncelerinden emin olamadığından kendini ifade edemeyebilirsin. Gelen haberler ya da edindiğin bilgiler seni tatmin etmeyebilir, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta zorlanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne ihmal ettiğin ilişkilerle ilişkilerini canlandırarak veya görüşmelerde uzlaşma sağlayarak başlayabilirsin. Ancak sonrasında seni endişelendirecek gelişmeler yaşanabilir, finansal açıdan kendini güvensiz hissedebilirsin. Değer verdiğin kişilerle yaşayacağın fikir ayrılıkları ikilemde kalmana neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerini angarya işlerini tamamlamakla, etrafı toparlamakla geçirebilirsin. Öğleden sonra karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay hem tek başına karar alamayacağını hem de başkalarının kararsızlığından etkileneceğini göstermekte. Ailenle bir arada olmak için yaptığın programı ertelemek zorunda kalabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugüne her şeyi planlamış, kontrolün sende olduğu duygusuyla başlayabilirsin. Keyifli geçen birkaç günün ardından öğleden sonra herkese yetişmen gereken bir sürece girebilirsin. Yanlış anlamalar ve eksik bilgiler yüzünden zamanını boşa harcayabilir, buluşmaları gerçekleştiremeyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günün ilk yarısında canın evden çıkmak istemeyebilir, biraz tembelliğe ihtiyaç duyabilirsin. Ancak öğleden sonra sevdiklerinle keyifli bir gün geçirmek için program yapabilirsin. Fakat eksik bilgilerle ve teyit etmeden yola çıkarsan bütün programın aksayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda hareket etmeye başlayan Merkür, önümüzdeki günlerde hem iletişim trafiğinin artacağına hem de sık sık kendini ifade etme ihtiyacı duyacağına işaret etmekte. Sabah saatleri sakin geçse bile öğleden sonra eve, aileye ve yerleşime dair konularda yoğun bir karmaşa yaşanabilir, düzen kurmakta ve program yapmakta zorlanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir