3 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Bir çoğumuz için tatil günü olmasına karşın bugün yine sorumluluklar ön planda. Sabah erken saatlerden itibaren hareketlilik söz konusu. Ancak bu hareketlilik beraberinde gerginlik getirebilir. Fevri tepkiler verebiliriz. İlişkiler ve finansal alanda bazı sıkışmaların yaşanması söz konusu olabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde sosyal ortamlarındaki gelişmeler ani kararlar almanı ya da beklenmedik bir şekilde harekete geçmeni gerektirebilir, çıkar çatışmaları yaşayabilirsin. Öğleden sonra ise bireysel hak ve özgürlüklerinle ilgili konular ön plana çıkacak. Arkadaş çevrenle fikir alış verişlerine girebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla aranda çatışmalar yaşanabilir, işlerin istediğin gibi ilerlemeyebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde güç ve motivasyon kazanabilirsin. Aile bireyleriyle bir araya gelebilir, açık havada zaman geçirebilir, biraz daha bağımsız hareket edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk bölümünde finansal konularda kontrolün dışında gelişecek durumlarla uğraşabilirsin. Arkadaşlarınla beraber olmak ya da hedeflerin doğrultusunda hareket etmek isterken, borç alacak dengeni hesaplayamayabilirsin. Öğleden sonra ise sosyal medyada bol bol paylaşımda bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; evlilik, ortaklık ya da iş birlikleri sabah saatlerinde gerginliğe neden olabilir, kendini çıkar çatışmaları içinde bulabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise değişen dinamiklerle paylaşımların maddi manevi tarafına yönelebilirsin. Beklentilerinin yerine gelebilmesi için ilkeli hareket etmen gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde işlerin yoğunluğu seni yorabilir ve sorumluluk paylaşımından kaynaklanan çatışmalar yaşanabilir. Öğleden sonra karşıt burcuna geçecek olan Ay ile ilişkilerin ve iş birliklerinin seni daha fazla meşgul edeceği veya farkındalık kazandıracağı bir sürece giriyorsun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün ilk bölümünde çocuklara, yatırımlara veya aileye dair konulardaki sorumlulukların artabilir, finansal ortaklıklarda çıkar çatışmaları yaşanabilir. Ancak öğleden sonra işe ve çalışma hayatına dair konular daha fazla önem kazanacaktır. Zamanını kendine ayırmak yerine çevrendekilere yardımcı olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ailenin ve evin sorumluluklarının paylaşımında sorunlar yaşayabilir, karşındakilerle ilişkilerini gözden geçirebilirsin. Fakat sonrasında yaşamdan daha fazla keyif almaya başlayabilir, aşk, hobiler ve çocuklarını ilgilendiren alanlarda girişimlerde bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne iletişim sorunları ve çevrendekilerle çatışma yaşayarak başlayabilirsin. Kendi istek ve taleplerini kabul ettirme çabaların gerilime yol açabilir. Sonrasında zamanını evinde geçirmek isteyebilir, biraz dinlenmek isteyebilirsin. Ancak misafir ağırlaman ya da misafirliğe gitmen gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde finansal konular seni bir yandan sorumluluk altına alırken bir yandan da keyiflerinden ödün vermeye zorlayabilir. Hobilerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalarda dikkatli olmalısın. Öğleden sonra sana yeni farkındalıklar kazandıracak gelişmelere açık olacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün aile ilişkilerinde çekişmeler gündemde olabilir. Bütün kararları kendin almak isterken muhalefetle karşılaşman çatışmalara yol açabilir, gayrimenkul alım satımı gibi konularda çıkar çatışmaları yaşanabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde maddi manevi değerlerini ilgilendiren konularda değerlendirmeler yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; her ne kadar güne moralsiz ve kontrolün altında olmayan gelişmeler eşliğinde başlasan da öğleden sonra burcuna geçecek olan Ay’la birlikte kendi istek ve hedeflerine odaklanabileceksin. Yaşamınla ilgili değerlendirmeler yapabileceğin bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde gruplar, arkadaşlar ve sosyal ortamlar seni meşgul edebilir, uğraşlarına para ayırmanın çabasına girebilir, çevrendekilerle çıkar çatışmaları yaşayabilirsin. Öğleden sonra ise iç dünyana döneceğin ve hedeflerini sorgulayacağın olaylarla karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.