3 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Bugün yine enerjik ama zorlu etkiler altındayız. Girişimlerde bulunmak istememize rağmen kurumsal yapıların ve otoritenin engeline takılabilir, aşmamız gereken sorunlarla karşılaşabiliriz. Gerçi dinamik ve cesur olacağımızdan bu durum gözümüzü fazla korkutmayacak ancak yine de engelli bir parkurda koşuyormuş hissine kapılabiliriz. Ancak akşam saatlerinde biraz daha uzlaşmaya yatkın olabilir, karşılıklı anlayış göstermeye yanaşabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hâlâ burcunda ilerleyen Ay; bugün oldukça hareketli ancak biraz da hırslı olacağına işaret ediyor. Kendi isteklerin doğrultusunda tepkiler verebilir, risk almaya hazır bir şekilde güdüsel davranabilirsin. Gerek ilişkilerinde gerek iş hayatında seni baskı altına alan ve kışkırtan durumlarla karşılaşabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; seni içten içe huzursuz eden ve bilinçaltını kurcalayan olaylarla karşı karşıya kalabilirsin. Yurtdışı, eğitim veya hukuki konularda baskı yapan kişilerle mücadele etmek zorunda kalabilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların muhalefetinden dolayı hırslanabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Mars önümüzdeki günlerde ilişkilerden yana yoğun bir temponun içine gireceğini gösteriyor. Bugün hedefine odaklanarak, gelecekte risk üstleneceğin sözleşmelere imza atabilirsin. Borçlar, alacaklar ve ortak olduğun gelirlerle ilgili sıkıntılar, gerilimi artırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında hareketli ve bir o kadar da mücadeleli bir gün olabilir. Tek başına karar alarak girişimlerde bulunmak ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Eşten, ortaktan ya da iş birliklerinden baskı ve bazı kısıtlamalar görebilir, fikir ayrılıklarına düşebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün fazla düşünmeden başlattığın projeler destek görmeyebilir ve çalışma arkadaşlarınla aranda gerilime neden olabilir. İsteklerinde hırslı ve iddiacı olman anlaşmazlıklara yol açsa da cesaretini yitirmeden harekete geçebileceksin. Sosyal medya paylaşımların tepki çekebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; seni aceleye getiren, hemen karar almanı gerektiren durumlar duygusal bir gerilim yaşamana neden olabilir.  Kazançlarınla harcamaların arasındaki dengeyi iyi kurmalı, yapacağın alışverişlerde bütçeni aşmamalısın. Bazen çıkarlarını daha iyi koruyabilmek için tek başına hareket etmen gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yeni ilişkiler ve iş birlikleri içine girmiş olmana rağmen attığın her adımda bir engele takılabilirsin. Geçmişte yaşanmış bir sorunun tekrar gündeme gelmesi güç savaşlarına yol açabilir ve sen taraf tutmaya zorlanabilirsin. Ailenin sorumluluğunu alman kendi isteklerinden vazgeçmene neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün iş ortamında tek başına alacağın kararlar, rekabet etmeni gerektiren koşullara neden olabilir. Beklenmedik veya kontrolün dışındaki gelişmeler söylemlerinin sert ve yaralayıcı olmasına yol açabilir. Yakın çevren veya kardeşlerinle ilgili konular üzerinde baskı yaratırken sorunlara çözüm arayışında olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Mars gezegeninin burcunda hareket etmeye başlamasıyla önümüzdeki günlerde enerjik, dinamik ve cesur kararlar almaya hazır olabilirsin. Yaptığın harcamalar ya da risk içeren yatırımlar ekonomik konularda baskı altında kalmana neden olabilir. Girişimlerde bulunurken önüne engeller çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; evde, aile içinde beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Liderliği ele almak zorunda kalarak seni yoran konularla uğraşabilirsin. Cesur ve bireysel kararlar alman finansal konularda sorumluluk almanı gerektirebilir. Taleplerinde ısrarcı olman rekabetle karşılaşmana ve gerilime neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yapacağın anlaşma ve sözleşmeler kontrolünde olmayan gelişmelerden dolayı engellenebilir, yolculuklar ertelenebilir ya da haberler gecikebilir. Yakın çevre ve kardeşlerinle ilgili içten içe seni baskı altına alan durumlarla mücadele etmen gerekebilir, sorumluluklar üstüne gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ekonomik konularda beklenmedik kararlar alarak, hedeflerini riske atabilirsin. Ani kararlar almamalı, varsa eğer ortaklarınla iş birliği ve fikir alışverişi içinde olmalısın. Cesaretle attığın adımlar, yeteneklerini ön plana çıkarmanı ve bireysel hareket etmeni gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.