3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, önümüze çıkacak fırsatları görebilir ancak değerlendirmekle ve adım atmakla ilgili bazı sorunlar yaşayabiliriz. Öğleden sonra özellikle akşamüstü saatlerinde bazı karmaşa, ikilem, aldanma ve yanılsamalara açık bir atmosfer olacağından temkinli ve aceleci hareket etmemeliyiz. Duygusal anlamda ise kendimizi kaybolmuş ve cesaretsiz hissetme ihtimalimiz var. Bir yanda gerçekler diğer yanda hayal ve umutlarımız arasında kalabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; güne iyimser ve neşeli başlayabilir, geleceğe yönelik hedeflerini gözden geçirebilir, eğitim, yurtdışı, medya alanındaki yönelimlerin ve hayallerin doğrultusunda hareket edebilirsin. Ancak öğleden sonra bazı karışıklıklardan dolayı planlarında aksamalar ve ertelenmeler yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; ortak olduğun gelirler, eşin parası, prim gibi finansal konular gündeminde. Borçlarını kapatabilir veya alacaklarını tahsil edebilirsin. Duygusal paylaşımlarda bir süredir yaşadıkların sonucunda yeni bir bakış elde etmene olanak sağlayacak ilerlemeler kaydedebilirsin. Ufak çaplı krizlere rağmen daha pozitif hissedebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; karşıt burcunda ilerlemekte olan Ay, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri adına yaptığın girişimlerin sonuçlarını alabileceğine işaret etmekte. Karşındakilerin abartılı beklenti ve talepleri seni de harekete geçirebilir ancak sürekli değişen koşullar hayal kırıklığı getirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; güne bütün işlerini sonuca erdirme telaşında başlayabilir, işlerin hepsini bir arada yapmaya çalışabilirsin. Çalışma ortamından doğan fırsatlar hayaller kurmana neden olsa da henüz şartların tam anlamıyla netleşmediğini göz önünde bulundurmalısın. Beden sağlığınızı korumak bu günlerde önemli olabilir, bu yüzden diyetine özen göstermelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; bugün hayata dair her konuda umut dolu ve iyimser olabilirsin. Aşka, hobilerine ve çocuklara dair hareketli geçecek bir gün seni bekliyor olabilir. Ancak bazı plan değişiklikleri günlük programını yeniden düzenlemeni gerektirebilir ve hesapsız harcamalara yol açabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; eve, gayrimenkule, ailevi konulara dair konularda bazı bitişler içinde olduğun şu dönemde akışta kalmak faydana olabilir. Geleceğe daha pozitif bakabilir, her yaşananın hayrına olduğunu düşünebilirsin. Gerek iş gerek özel yaşamında karşılaştığın fırsatları daha objektif değerlendirmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; bugün yakın çevre ve kardeşlerle bir araya gelebilir, neşeli ve keyifli bir organizasyon içinde yer alabilirsin. Koşullar netleşmese de bir takım kararlar alınabilir, sözler verilebilir. Fakat kafanı bulandıran ve günlük planlarında değişiklik yapmana neden olan durumlarla karşılaşabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; finansal konuların öne çıktığı, yeni oluşumların söz konusu olduğu bir dönemdesin. Fakat sana fırsat gibi görünen durumlar fazla risk almana neden olacağından öncelikle her konuyu sağlama almalı ve aşırı beklenti içine girmemelisin. Bugün harcamalarında dikkatli olmalı, borçlanmamaya özen göstermelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; enerjik, keyifli ve taleplerinin yerine gelmesinden dolayı umut dolu bir gün geçirebilirsin. Ancak ayaklarını yere sağlam basmalı, aşırılıklardan uzak durmalısın. Tutkularınla hareket etmek yerine akışta kalmaya çalışmalı, değişen koşullara ayak uydurmak için kendini hazırlamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; içten içe iyimser hisler besleyebilir, her şeyin gönlünce ilerleyeceğini umabilirsin ancak aldığın haberler hayal kırıklığına neden olabilir. Zihninde yapmış olduğun planları henüz uygulama aşamasında değilsin. Uygun koşulların oluşması için bir iki gün daha sabretmeli, gelişmeleri gözlemlemeyi tercih etmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bugün kalabalıklar içinde olabilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsin. Geleceğe dair yeni hedeflerini planlarken fazla iyimser davranabilir, ekonomik koşulları gerçekçi bir gözle değerlendiremeyebilirsin. Yeni başlangıçlar yapmak yerine şimdiyi değerlendirmeli ve anın tadını çıkarmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatın getirdiği hareketli koşullar içindesin. Bir süredir üzerinde çalıştığın projelerini tamamlayabilir, girişimlerinden olumlu sonuçlar alabilirsin. Bugün yaşayacağın fırsatların çokluğundan dolayı seçim yapmakta zorlanman ve risk alarak aşırı beklenti içine girmen mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.