3 Ocak 2018 Burç Yorumları

Dolunay enerjileri ile gergin geçen bir günün ardından sabah saatlerinde kendimizi dinlememizde ve işleri ağırdan almamızda yarar var. Yeni bir şeye başlamak yerine yarım kalan işlerimize odaklanmamız yerinde olur. Öğle saatlerine doğru enerjimiz yeniden yükseliyor. Daha kararlı ve kontrollü bir şekilde hareket edebilecek, hedeflerimizi gerçekleştirmek için somut adımlar atabileceğiz. İkili ilişkilerimizde ise bir taraftan kendi çıkarlarımızı gözetirken diğer taraftan duygularımızı ve hassasiyetlerimizi de devreye alabileceğiz ve daha yapıcı hareket edebileceğiz. Karşımızdaki insanlara daha hoşgörülü ve sağduyulu yaklaşabileceğiz. 

Sevgili Koç; güne iyimser, yaratıcı ve motivasyonun yüksek bir şekilde başlayabilirsin. Duygu ve düşüncelerinde otorite konumdaki kişiler ile fikir ayrılıkları yaşayabilir, organize ettiğin ve projelendirdiğin konulara daha detaylı bakmak isteyebilirsin. Uzun zamandır üzerini kapattığın veya zaman ayıramadığın işleri düzenlemek için zaman bulabilirsin.

Sevgili Boğa; huzur ve güven ihtiyacının artmasıyla birlikte tüm gününü evde geçirmek isteyebilirsin. Aile ve eve dair konulara çözüm odaklı yaklaşabilir ve sıra dışı fikirler üretebilirsin. Yurt dışı bağlantılı işler, eğitim, medya gibi alanlara yönelebilir, edinmiş olduğun tecrübeleri bu alanlarda değerlendirme fırsatını bulabilirsin.

Sevgili İkizler; güne keyifle başlamış olsan da ilerleyen saatlerde duygularındaki iniş çıkışlardan rahatsız olabilirsin. Kardeşlerinden veya yakın çevrendeki insanlardan gelen haberlere şaşırabilir ve bu konular ile ilgili bazı fikir ve düşüncelerini açıkça ifade edebilirsin. Hedef ve planların üzerine gidebilir, gerekli olan materyalleri bulmak için çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; duygularının yoğun olduğu bugünde kendini sıkça geçmiş konuları düşünürken bulabilirsin. Para harcama konusunda duygularına yenik düşebilir, kendini plansız alışverişlerde bulabilirsin. Ancak maddi konularda fazla hayalci davranmamalı ve temkini elden bırakmamalısın.

Sevgili Aslan; burcunda ilerleyen Ay, seni daha aktif yapmakla birlikte, özgüvenini de destekleyerek yeni bir vizyon kazanmanı sağlayabilir. Günlük yaşantın, sağlık alanın ve çalışma ortamınla ilgili konular gündeminde olabilir. Bugün duygusal ve fiziksel anlamda yeni kararlar alman da mümkün olabilir.

Sevgili Başak; duygusal anlamda hassas olduğun bir gün geçirebileceğin gibi, biraz da ketum davranışlar sergilemen mümkün. Hayatını maddi ve manevi anlamda garantiye almak için girişim yapabilir, para kazanmak ve birikim yapmak isteyebilirsin. Tek başına çalışmak ve karar almak isteyebilirsin; zira aldığın kararların sorumluluklarını taşıyabilecek güçtesin.

Sevgili Terazi; grup içi faaliyetlerde bulunmak, projelerini yapılandırmak, hedef ve ideallerin doğrultusunda ciddi sorumluluklar almak adına güçlü isteklerde bulunacağın bir gün olabilir. Gelecek ile ilgili umutlarının yükseldiği bugünde hayallerini gözden geçirerek içsel dengeni yakalayabilirsin.

Sevgili Akrep; iş ve kariyer hayatındaki projelerin eksiklikleri üzerine çalışmalar yapabilir, tamamlanmış olanları bir sonraki adıma hazırlayabilirsin. Lakin içsel olarak kendini gergin hissedebilir, çalışmalarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. Günün enerjisi, sana yeteneklerini sorgulatabilir.

Sevgili Yay; bugün gündemin eğitim, hukuk, medya, yurt dışı ile bağlantılı işler yer alabilir. Kendini geliştirmek için hayata karşı bakış açını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. Bugün maddi anlamda kendini yetersiz hissedebileceğinden, yeni parasal kaynaklar keşfetmek için zihnini yorabilirsin.

Sevgili Oğlak; ortak kaynaklarına ışık tutan Ay, maddi konularını yapılandırmak adına çeşitli fırsatları önüne serebilir. Bu konular hakkında finans uzmanlarından yardım alabilirsin. Maddi anlamdaki girişimlerini daha sonraki tarihlere ertelemen olumlu olabilir. Önümüzdeki iki gün içerisinde vergi, sigorta, banka gibi konular gündeminde olabilir.

Sevgili Kova; ayın karşıt burcundaki seyri, sevdiğin insanlar ile ortak paylaşım içerisinde olmana, keyifli vakit geçirmene ve motivasyonunu yüksek tutacağını işaret etmekte.  Önümüzdeki iki gün boyunca kişisel isteklerini, kariyerini, ortaklı işlerini ve aile hayatını daha fazla koruyup kollamak isteyebilirsin.

Sevgili Balık; çalışma hayatında aldığın sorumlulukları yerine getirmenin verdiği memnuniyeti hissedebilir, üstlerinden övgü alabilirsin. Kişisel kararlar alırken bilinçli olmadığını düşünüyorsan bakış açını değiştirmen sorunlarına cevap bulmana yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.