3 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Stresli ve her an değişime açık enerjiler eşliğinde güne giriş yapacağız…Ay halen Aslan burcundaki yolculuğunu sürdürmekte. Beklenmeyeni bekleyeceğimiz bir zaman dilimindeyiz sanki…Bizleri şaşırtacak haber, duyum, açıklamaların yanı sıra farkındalık kazandıracak gelişmeler yaşanabilir. Maddi manevi güven ve huzurumuzu etkileyecek durumların ortaya çıkma ihtimali yüksek…Ayrıca finansal konular, alacak verecek, ödemeler, mal, mülk, toprakla alakalı sıra dışı durumlarda söz konusu olabilir.

Günün önemli bir astrolojik gelişmesi Venüs’ün İkizler burcuna geçişi olarak söylenebilir zira Venüs bu burçta 12 Mayıs 2020 tarihinde geri harekete dönecek…Bu yüzden önümüzdeki günlerde yaşadıklarımıza özellikle dikkatlice takip etmeliyiz çünkü bahar ve yaz aylarında bu konular çerçevesinde oldukça fazla gelişme ortaya çıkacaktır.Venüs’ün İkizler burcundaki seyri sürecine dönersek iletişim, ticaret, eğitim, yakın çevreyle olan kontaklar, ikili ilişkiler artık farklı bir form kazanacak gibi…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dün başlayan gerilim sabah saatlerinde artabilir, harcamalarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Sahip olduğun maddi değerleri muhafaza ederken, aldığın haberler riske girmene açabilir. Venüs’ ün burç değiştirmesiyle yakın çevrenle ilişkilerinin artacağı ve haberleşmenin artacağı bir sürece girebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yönetici gezegenin Venüs’ ün burç değiştirmesiyle ticari faaliyetlerinin artacağı bir dönem başlayabilir. Ancak sabah saatlerinde gerginliği üstünden atmakta zorlanabilirsin. Ani gelişmeler aile ilişkilerinde çatışmalara yol açabilir, girişimlerin inatçı ve uzlaşmaz tavrından dolayı engellenebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün Venüs gezegeni burcuna geçiyor ve burada geri harekette de bulunacağı için uzun bir süre kalacak. Fiziksel görünümüne, sağlığına ve ilişkilerine olumlu yansıyacak bu dönemi iyi kullanmalısın. Ancak sabah saatlerinde yolculuklarda, eğitimlerde ve anlaşmalarda önüne engel çıkabilir, iletişimdeki kısıtlanmalar münakaşalara yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; ekonomik konularla ilgili gelişmelerden dolayı huzurun kaçabilir, kendini güvende hissedebilmek için yaptığın yatırımlardan şüpheye düşebilirsin. Fakat bir yandan da harcama yapmaktan kendini alıkoyamayabilirsin. Önümüzdeki günlerde kulislerden gelecek tüyolar işine yarayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; her ne kadar mücadele edeceğin ve engellerle boğuştuğun bir süreçte olsan da enerjini ve cesaretini yitirmeyeceksin. Farkındalığının artması zorda olsa yeni stratejilere yönelmene yol açabilir. Zaten Venüs’ ün burç değiştirmesiyle sosyal yaşamında ve ilişkilerinde canlanma olacağı bir döneme giriyorsun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün kendini her konuda kısıtlanmış hissedebilir, görüşlerine ve düşüncelerine karşı gelişen muhalif fikirler içsel bir gerilime neden olsa da öfkeni yansıtmakta zorlanabilirsin. Gerçi Venüs’ ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde hem iş hem de sosyal yaşamın hareketlenebilir, aile ilişkilerinde daha fazla samimiyet görülebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kendini güvende hissetmek için risk almamayı ve harekete geçmemeyi tercih etmen geleceğe dair planlarının da aksamasına yol açabilir. Finansal konularda daha cesur ve etken adımlar atman krizleri çözmene yardımcı olacaktır. Yönetici gezegenin Venüs’ ün burç değiştirmesiyle sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilir, fırsatlar yakalayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep: bugün karşındakilerin eylemlerinde ısrar etmesi senin de harekete geçmeni engelleyebilir. Yaşamını yeniden organize etmen gereken bu dönemde kendini kısıtlanmış hissedebilirsin. Ancak finansal konularda iş birliklerini geliştirebileceğin, yardım alarak adımlar atabileceğin bir sürece giriyorsun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gündelik yaşamında bildik yöntemlerden şaşmaman harekete geçmeni engelleyebilir. Bilmediğin konulara yönelmen ve risk alman seni daha başarılı kılabilir. Venüs’ ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte destek alabileceğin kişiler yaşamına girebilir, ilişkilerin canlanabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sevdiklerin ve keyiflerin için yaptığınız harcamalar finansal açıdan zorlanmana neden olabilir. Konforundan ve huzurundan ödün vermemen, inat etmen geleceğini de olumsuz etkileyebilir. Önümüzdeki günlerde akraba ziyaretlerin artabilir, gündelik yaşamına hareket ve neşe katabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; karşındakilerle inatlaşman, hareketsiz kalmana ve sorunları çözememene neden olabilir; ancak uzlaşmaya yanaşırsan daha keyifli ilişkiler yaşayabilirsin. Zaten Venüs’ ün burç değiştirmesiyle hem romantik ilişkilerde olumlu gelişmelerin yaşanacağı hem de yaşamdan daha çok keyif alacağın bir sürece giriyorsun.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yakın çevrenle ilişkilerinde sorunlar yaşayabilir, bir türlü kendini doğru ifade edemeyebilirsin. Düşüncelerinde ısrarcı davranman, bakış açını değiştirmeni engelleyebilir. Fakat önümüzdeki günlerde ailenin desteğini alarak olayları kontrol edebilir ve çözüme ulaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir