3 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün büyük beklentilere girebilir, somut ve yüzeysel konulardan iyice uzaklaşabiliriz. Gündeme ve gündelik hayata dair konular hiç ilgimizi çekmeyebilir, kendimizi derin düşüncelere, evrensel olaylara dalmış bulabilir, hayallerimizden bahsedebiliriz. Bugün karşımızdakileri anlamak için konuşmaya ihtiyacımız olmayacak, sezgilerimiz çok güçlü olacağından empati kurmakta zorlanmayacağız. Ruhsal istekler ön plana çıkabilir, maneviyat önem kazanabilir, inançlarımız doğrultusunda kararlar alabiliriz. Yalnız her an aşırıya kaçabilir, içinde bulunduğumuz durumu olduğundan çok farklı algılayabiliriz. Tutamayacağımız sözler vermemeli, büyük vaatlerde bulunmamalı, henüz netleşmemiş konularda karar alıp, yola çıkmamalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kendi iç dünyanda, geri planda kalarak ve olayları akışına bırakarak günü geçirmeyi tercih edebilirsin. Sezgilerinin yükselmesi görünenin ardındakileri hissettirecek; ihtiyacı olanlara yardımcı olmak ya da hastane ziyaretleri gibi işler için harekete geçebileceksin. Öğleden sonra aldığın haberler kafanı karıştırabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hedeflerin için hayaller kurabilir; beklentilerini yüksek tutabilirsin. Ayrıca ilham gerektiren konularda başarılı olabilir, sanatsal uğraşlarda verimli çalışmalar yapabilirsin. Arkadaşlarına, sevdiklerine onları sadece dinleyerek bile yardımcı olabilirsin. Finansal riskler kararsız kalmana yol açabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün yapacağın görüşmelerde herkesin gözü sende olabilir ancak sen de iyi hazırlık yapmalı ve konuyu net bir şekilde ortaya koyabilmelisin. Gerçi sezgilerin yüksek olduğundan senden ne beklenildiğinin farkındasın ama yine de kafa karıştırıcı ya da abartılı ifadeler kullanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; biraz fazla hayalci olarak gerçekleri göz ardı edebilir ya da akışta kalarak zaman geçirebilirsin. Bir süre önce aldığın kararların üstünden geçme ihtiyacı hissedebilir, düşüncelerini toplamaya çalışabilirsin. Bazı konularda çok fazla çaba harcamanın gerekmediğini fark etmen yararına olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; finansal konulardaki belirsizlikler devam etmesine rağmen en kötü karar kararsızlıktan iyidir diye düşünüp harekete geçebilirsin. Harcadığın emeğin, paranın veya zamanın tam karşılığını alamasan da sonuçta anlaşmaya vararak bu konuyu aklından tamamen çıkarmaya çalışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşındakilerin net olmayan ve seni muallakta bırakan tavır ve davranışlarından dolayı artık kesin bir karara varmalarını isteyebilirsin. Belli bir plan ve program dahilinde hareket etmekte zorlansan da uzlaşmaya vararak sorunları çözme yoluna gidebilir “senin dediğin gibi olsun” diyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugünlerde gerek iş gerekse de özel yaşantında her şeyi akışına bırakmış olabilirsin. Seni yoran veya belirsizlik içeren durumlarla mücadele etmek yerine olduğu gibi yaşamayı tercih edebilirsin. Bilgi ve haber karmaşası içinde karar almakta zorlandığın yerlerde sezgilerine güvenebileceğini bilmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygularının yoğunlaştığı, aşka, sevgiye duyarlı olduğun günler geçirmektesin. Bir hayalin peşinden koşabileceğin gibi var olan ilişkinle alakalı beklenti içinde de olabilirsin. Kendini ifade ederken kelimeleri iyi kullanabilir, sevdiklerinin ruhuna hitap edebilirsin. Keyfi harcamalar yaparken aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün herkesin derdini dinleyip fikir beyan edebilirsin. Aslında olaylara biraz fazla iyimser gözle baktığından söylediklerin etrafındakilere iyi gelebilir ancak ne kadar gerçekçi ve uygulanabilir olduğuna da bakman gerekiyor. Bu arada sen de aldığın kararları tekrar gözden geçirsen iyi olur.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; duygularının ağır basması mantıklı düşünmeni ve kararlar almanı engelleyebilir. Sezgilerine kulak vererek yolunu ve yönünü çizmek isteyebilirsin. Yakın çevre, kardeş ve kuzenlerinle ilişkilerinde aklını karıştıran ve fedakârlık yapmanı gerektiren durumlar oluşabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün atacağın imzalar, yapacağın sözleşmeler ilk etapta aklına çok yatmayabilir. Netleşmemiş konularda kendini zorlamamalı, biraz daha derine inerek olayları tekrar gözden geçirmelisin. Alacaklarla ilgili beklentilerinin yüksek olması gelirlerinden tatmin olmamana neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kendini ifade etme ve karşındakileri etkileme gücünün yüksek olduğu bir gündesin. Gelişmeler tam da senin beklediğin gibi olabilir ancak olaylara biraz daha gerçekçi bir gözle bakmalı, sağlam bir zeminde ilerlemeye çalışmalısın. Hem özel hem de sosyal ilişkilerinde fazla beklentiye girmemende fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.