3 Nisan 2018 Burç Yorumları

Dün yaşadığımız huzursuz ve gergin ortam, bugün yerini daha sakin anlara bırakabilir. Sabah saatlerinde hislerimizin de yardımıyla biraz daha karşımızdaki insanı anlamaya yönelik adımlara atabilir, uyumlu olmaya çalışabiliriz. Öğle saatlerinde ise otorite olarak güçlü kişilerin desteğiyle hedeflediğimiz işlerde başarıyı yakalayabiliriz. Günün geri kalanını ise pozitif enerjiyle geçirmeye ve keyifli saatler yaşamaya hazır olun.

Sevgili Koç; birkaç gündür devam eden gerilimin ardından olayları değerlendirmenin zamanı gelmiş olabilir. İlişkilerde ve anlaşmalarda yaşanan çalkantıların yol açtığı finansal problemleri çözmeye uğraşabilirsin. Derin duygusal paylaşımlarda bulunup, duygularını ifade etmek isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün tek başına harekete geçmekte zorlanabilir, şartları karşındakilerin belirlediği girişimlerde bulunabilirsin. Duygusal hedeflerine ulaşmak için destekler bulabilir, iletişimde ve anlaşmalarda hızlı ve pozitif gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün gerilim yaşaman söz konusu olabilir. Eski çatışmaların sürekli gündeme gelmesi kararlılığını artırarak kendi haklılığında ısrar etmene neden olabilir. Çalışma ortamınla ilgili girişimlerin beklediğinden daha olumlu ilerleyebilir. İş hayatında seni destekleyen kişilerin varlığı ve sezgilerinin yardımıyla başarılı olabilirsin.

Sevgili Yengeç; son günlerde yaşanan gerilimin ardından bugün hayatın keyiflerine daha fazla yönelebilirsin. Aşk ilişkilerinde yaşanan olumlu gelişmeler senin bile beklemediğin hızda ve kararlılıkta ilerleyebilir. Duygularını paylaşmaktan mutluluk duyabilir, seni anlayan kişilerle bir araya gelebilirsin.

Sevgili Aslan; hızla gelişen olayların ardından sonuçları değerlendirmenin ve konsantrasyon sağlanmanın zamanı gelmiş olabilir. Derin duygusal paylaşımlarda bulunmak, ailenden destek almanı sağlayabilir. Gelişmelere odaklanmak ve yoğunlaşmak isteyebilir, sezgilerine güvenebilirsin.

Sevgili Başak; düşüncelerinde netleşmeye başlayabilir, odaklanarak kararlarını yeniden değerlendirebilirsin. İlişkilerden, ortaklıklardan ve gruplardan gelecek desteklerle anlaşmalar yapabilir, hedeflerine varabileceğin, yaşamdan keyif alabileceğin adımlar atabilirsin. Duygusal paylaşımlardan fayda görebilirsin.

Sevgili Terazi; bugün daha sakin ve derinden ilerleme kaydedebilirsin. Daha fazla gelir elde edeceğin girişimlerde bulunabilir, ailenin ya da bilirkişilerin desteğiyle yatırımlara yönelebilirsin. Beklediğin bir mülk satışıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Duygusal paylaşımlar yeteneklerinin fark edilmesini sağlayabilir.

Sevgili Akrep; yaşamına ve ilişkilere dair önemli kararlar alabileceğin bir gündesin. Bugün sezgilerinin çok güçlü olması doğru adımlar atmanı ve başarılı girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Kendine fazla yüklenmemeli, yeme içmede ve alışverişlerde aşırıya kaçmamalısın. Kaçırdığın fırsatlar yeniden ayağına gelebilir.

Sevgili Yay; biraz yalnız kalarak, olayları değerlendirmek isteyebilirsin. Kendi içine dönebilir ve planlarını tekrar gözden geçirebilirsin. Henüz girişimlerde bulunmak için erken olsa da gelecek için derin araştırmalar yapabilir, çevrenle paylaşımlarda bulunabilir ve aldığın destekleri fark edebilirsin.

Sevgili Oğlak; sosyal hayatında yaşanan gelişmeleri değerlendirmek için derinleşmeye ihtiyacın olabilir. Hedeflerine varmak için odaklanmalı ve kararlılığını muhafaza etmelisin. Çevrenle duygusal paylaşımlar yapmak seni hem rahatlatacak hem de destek almanı sağlayacaktır. Akşam saatlerinde keyif alacağın ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Kova; senin için önemli kararlar alarak, kariyerinle ilgili adımlar atabilirsin. İş hayatından beklentilerini gerçekleştirmen her zamankinden kolay olabilir, alacağın desteklerle kendini rahatça ifade edebilirsin. Ekonomik sıkıntılarını atlatmanı sağlayacak yardımlar gelebilir, sosyal hayatın daha da renklenebilir.

Sevgili Balık; bir süredir yaşanan krizler kafanı iyice karıştırmış olabilir fakat bugün daha sakin ve kararlı olmayı başarabileceksin. Hayata bakış açını netleştirebilir, sezgilerinin de yardımıyla olaylara odaklanabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla fikir birliğine varman başarılı adımlar atmanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.