3 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne çok enerjik ve iyimser bir ruh haliyle başlayabilir, her şeyin altından kalkacağımızı düşünerek risk almaya meyilli olabiliriz. Özellikle sabah saatleri görüşmeler, anlaşmalar açısından çok uygun. Hakkımızı arayabilir, talep edebilir, kimliğimizi ön plana çıkarabilir ve çevremizdekilere liderlik edebiliriz. Gerçi biraz aşırı tepkiler gösterip fazla hırslı da davranabiliriz ancak akıllıca ilerlersek sıkıntılı konuları aşabiliriz. Pazar günü gerçekleşecek yeniay öncesi bütün işleri çabucak sonuca ulaştırmak, eksikleri gidermek ya da yüklerden kurtulmak için uygun bir zaman dilimindeyiz. Biraz kendimizle birazda keyfi konularla ilgilenebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hareketli geçen bir gecenin ardından güne oldukça aktif ve girişken başlayabilirsin. Bugün duygusal patlamalara ve sürprizlere açıksın. İlişkiler adına yeni adımlar atabileceğin gibi isteğin dışında ilerleyen bir beraberliği veya iş birliğini sonlandırabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ilişkiler ve paraya dair konular bilinçaltını kurcalayabilir. Gizli düşmanlıklara açık olabileceğin gibi sen kendi iç dünyanda da bunları kaygıya çeviriyor olabilirsin. Geri planda kalmayı tercih edebilir, olayları çözmek için harekete geçmeyebilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylar sürpriz kararlar almanı gerektirebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatında ön planda olabilir; yeteneklerinle parlayabilirsin. Dernekler ya da hedef grupların içinde liderlik edebilir, çevrendekileri idealleri doğrultusunda motive edebilirsin. Ancak arada yaşanabilecek rekabete de dikkat etmeli, ilişkilerdeki aktif rolünü abartmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sosyal hayatın hareketlenirken, ilişkiler ve finansal konular gündeminde ön sırayı alabilir. Risk alacağın girişimler olabileceği gibi rekabete dayalı durumlar da yaşayabilirsin. Fazla irdelemeden ve düşünmeden atacağın adımlar seni zor durumda bırakabilir, dikkat.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ufkunu açacak olaylar yaşayabilir veya kişilerle tanışabilirsin. Düşünce ve görüşlerini cesaretle ifade ederken zaman zaman baskıya maruz kalabilir, tartışmalı ortamlar içinde olabilirsin. Ancak bu durum hırsını körükleyerek daha da motive ve kışkırtıcı olmana yol açabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; enerjik ve girişimci ruh halin risk almanı kolaylaştırabilir, bu yüzden kredi, alacak ve borç hesabını iyi yapmalı, hemen aklına estiği gibi harekete geçmemelisin. Bir gayrimenkul hareketinden ya da aile kaynaklarından dolayı gelirinde artış olabilir. Ancak birikim yapman gereken bu günlerde sağlam adımlarla ilerlemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri adına oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Başkalarından kaynaklı değişimlere hemen ayak uydurabilir, yeni bir strateji kurabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ilişkileri artabilir, söylemlerinle etkileyici olabilir hatta biraz da abartılı sözler verebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün beraber çalıştığın kişilerle ilişkilerinde dikkatli olmalısın zira rekabete ve tartışmalara açıksın. Seni çok heveslendirecek bir projeyle ilgili harekete geçebilir hemen kazanç sağlayacağını düşünerek riskli adımlar atabilirsin. Ancak doğru kişileri ikna etmeden çıktığın yolda birçok engelle karşılaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün enerjileri eşliğinde aşk hayatına renk gelebilir, çocuklarınla ilişkilerin hareketlenebilir veya hobilerine daha fazla vakit ayırabilirsin. Maceracı ve risk almaya meyilli tarafının aktive olmasıyla birlikte hiç planda olmayan bir yolculuğa da çıkabilirsin. Ancak bu girişimci halin ekonomik engeller yüzünden sonuçlanmayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ev, aile, iş gibi yaşantının temellerini oluşturan alanlardaki olaylar gündemini meşgul edebilir. Bazı yükleri sırtından atmak ya da iş ve ilişkileri sonlandırmak için uygun bir gün olabilir. Aile içinde bazı tartışmalar yaşanabileceği gibi bu sorunlar senin önderliğinde de çözüme kavuşabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gelecekteki hedeflerini gerçekleştirmek için hırsla harekete geçerken biraz kolay kışkırtılıyor olabilir, önüne çıkan otorite konumundaki kişilerle mücadele edebilirsin. Yakın çevren, aynı amacı paylaştığın arkadaşların veya kardeşlerinle aranda rekabete dayalı durumların gelişmesi motivasyonunu artırabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün finansal konular gündeminin önemli bir parçası olabilir ama aldığın riski ve harcamalarını iyi hesaplamalısın. İş hayatında gösterdiğin bir başarı gelirlerinin artmasını sağlayabilir. Ayrıca yeteneklerini kullanarak bir gelir elde edebileceğin koşulları hazırlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.