3 Mayıs 2018 Burç Yorumları

İniş çıkışlar yaşayabileceğimiz bir güne başlamaya hazır olalım. Sabah saatlerinde hata yapmaya meyilli olabiliriz. Dikkatli hareket etmeli, sınırlarımızı belirlemeliyiz. Akşam saatlerinde yaşayacağımız farkındalıkla sorunlarımızın çözümüne odaklanabiliriz. Sonuca varmak istediğimiz konularla bir hayli yol katedebilir, özgürlüğümüzü ilan edebiliriz.

Sevgili Koç;  bugün görüş ve düşüncelerini ifade ederken fanatik bir tavır sergileyebilir, kimseyi dinlemeye yanaşmayabilirsin. Önüne çıkan fırsatları ikilemde kalarak kaçırmamak için öncesinde fikir alış verişleri yapmalısın. Sosyal medyada seni heyecanlandıran gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Boğa; yaşayacağın duygusal iniş çıkışlar seni hazırlıksız yakalayabilir, ufak çaplı krizlerle baş etmek için başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Vergi, sigorta, bankacılık gibi işlerin için evrak hazırlamak, sözleşme ya da teklif dosyaları düzenlemek seni bunaltsa da işlemler beklediğinden kısa sürede bitebilir.

Sevgili İkizler; bugün tek başına karar almakta ya da harekete geçmekte zorlanabilir, attığın her adımda yanında birinin olmasını isteyebilirsin. Senin her an vazgeçmeye hazır olman karşındakilerin de duygusal iniş çıkışlar yaşamasına ve abartılı tepkiler vermesine neden olabilir.

Sevgili Yengeç; çalışma ortamında karşına çıkan fırsatları kullanmakta zorlanabilir, ikilemde kalabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde bir anda gelişen olaylar çözümleri de beraberinde getirebilir ve çalışmalarını başarıyla sonuçlandırabilirsin. Sağlığına özen göstermen gerekebilir.

Sevgili Aslan; bugün yaratıcılık gerektiren çalışmalarda işbirliklerine girebilir, sevdiklerinin desteğini alarak girişimlerde bulunabilir, düşmanlarına karşı güç kazanabilirsin. Özellikle akşam saatlerinde yaşamdan daha fazla keyif almanı sağlayan gelişmeler olabilir fakat yine de beklentilerini büyük tutmamalısın.

Sevgili Başak; ailenden alacağın destekle yaşamınla ilgili girişimlerde bulunabilir hatta bazı yükleri üstünden atmanın yollarını bulabilirsin. Ancak öncelikle kararlı davranmalı ve doğru hesapları yapabilmelisin. İlerleyen saatlerde finansal açıdan risk almanı gerektiren ani gelişmeler olabilir.

Sevgili Terazi; kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitim ya da seminerlere katılma planları yapabilir, kısa bir yolculuğa çıkmak için harekete geçebilirsin. Kardeş, kuzen ya da komşularınla bir araya gelmek hoşuna gidebilir, bilgi paylaşımlarında bulunmak olaylara bakış açını da değiştirebilir.

Sevgili Akrep; gelirlerinin kontrolünü ele almak istemene rağmen beklentilerinin yüksek olmasından ya da yeteri kadar araştırma yapmadığından hedefine ulaşamayabilirsin. Fakat sıra dışı ve ani gelişmeler farkındalığını artırabilir, çalışma arkadaşlarından alacağın destek işlerinin kolay ilerlemesini sağlayabilir.

Sevgili Yay; günü tamamen kendi istek ve beklentilerini gerçekleştirmeye ayırabilir, kişisel bakımınla ilgilenebilir, ihmal ettiğin kişileri arayarak keyifli bir organizasyon yapabilirsin. Bu arada ilişkilerine de zaman ayırmalı, kendini doğru ifade etmeye çalışmalısın. Akşama doğru sürpriz gelişmeler olabilir.

Sevgili Oğlak; bugün çevrenden izole olarak ekonomik konularla ilgili planlar içinde olabilirsin. Daha başarılı olmak ve doğru riskleri alabilmek için içten içe çalışmalar yapabilirsin. Kendini hazır hissetmeden duygularını ve düşüncelerini açığa çıkarmak istemeyebilirsin.

Sevgili Kova; geleceğe dair iyimser ve umutlu davranışlarla harekete geçebilir, rekabet gerektiren olaylarda başarılı olabilirsin. Hedeflerine varmak için atacağın adımları iyi hesaplamalı, öncesinde bol miktarda bilgi toplamalısın. Arkadaşlarınla haberleşerek bir organizasyon planlayabilirsin.

Sevgili Balık; seni kariyerinde destekleyecek gruplar içinde olabilir, sosyal statünü olumlu etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsin. İş ve sosyal hayatındaki girişimler fazla iniş çıkışlı olabilir, sen de duygularını hemen dışarı vurmak isteyebilirsin. Toplumsal olaylara daha duyarlı davranıp, harekete geçeceğin bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.