3 Mart Burç Yorumları

Akşam saatlerine kadar yeni girişimler için olumlu enerjiler altında olacağız, yeni bir şeylere başlamak için uygun bir gün. Kendimizi rahat bir şekilde ifade edebileceğiz. Konsantrasyonumuz yüksek olacak, tutarlı ve kararlı bir şekilde hareket edebileceğiz. Karşımıza çıkan engelleri sabırlı bir şekilde bertaraf edebilecek, uyumlu bir çalışma ortamı bulabilecek ve destek alabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; cesaretli olmanın yanı sıra alacağın riskleri doğru hesaplaman gereken bir gün geçirebilirsin. Olayların kontrolün dışında gelişme ihtimaline karşı temkinli davranman yararına olabilir. Güçlü kişi ve kurumlarla olan işlerini halletmek için günün ikinci yarısını kullanabilirsin.Sevgili Boğa; grup çalışmaları, ekip işlerinde aldığın sorumluluklarını layıkıyla tamamlayabilirsin. Yabancı, akademisyen veya hukuk alanındaki kişilerden de göreceğin destekler hedef ve ideallerine yakın durduğunu sana bir kez daha fark ettirebilir. Bilinçaltı korkuların, ilerlemeni yavaşlatabilir.Sevgili İkizler; hayallerini gerçekleştirebilmen için gerekli şartları oluşturmakla ilgili hareket edebilirsin. Arka planda parasal veya güvene dair konulardaki bazı açıklar seni huzursuz kılabilir. Bunları aşmak gerekebilir. Başkalarını kaynaklarından faydalanabilmek ve destek almak için çabaların olabilir.

Sevgili Yengeç; başlatmış olduğun girişimlerini bir üst seviyeye taşıyabilirsin. Konusunda yetkin ve güçlü kişilerden, iş birliği içinde olduğun kişiden veya eşinden maddi manevi destek alma şansın olabilir. Yüksek cesaretin sayesinde risk almaktan kaçınmayabilirsin.

Sevgili Aslan; bir önceki gün vermiş olduğun çabaların karşılığını bulabilirsin. Güçlü kişilerden gelebilecek destekler, sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmiş olman prestijini olumlu etkileyebileceği gibi finansal alanda da kendine biraz olsun rahat hissetmeni sağlayabilir. Yurt dışı, medya ve hukuksal işler hala çaba gerektirebilir.

Sevgili Başak; ikili ilişkilerin, ortaklık ve iş birliklerinde belirsizlik içeren koşullarını bugün gerçekçi bakış açısıyla değerlendirme şansın var. Maddi manevi sağlam koşulları oluşturabilmek için yatırımlarını; duygusal hayatında ise güven ihtiyacını nasıl sağlayabileceğin hakkında kafa yorabilir ve karar alabilirsin.

Sevgili Terazi; gerek finansal gerekse de duygusal paylaşımlarınla ilgili alanda seni bir şekilde krize iten durumlarla karşı karşıya kalabilirsin. İlişki içinde olduğun kişi, ortağın veya sana yol gösteren kişinin tutumu seni etkileyebilir. Yaşamında, işinde ve sağlığınla alakalı yeni düzen oluşturmanı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; maddi manevi huzur ve güven ihtiyacını karşılayacak şartları oluşturma peşindesin. İlişki ve iş birliklerine yaklaşımında planlı programlı davranmayı tercih edebilirsin. Yapacağın görüşme ve anlaşmaları sağlam veriler üzerine kurarak ilerleme şansın var. Ancak sağlığına dikkat etmen gereken bir süreçten geçmektesin. Dikkat.

Sevgili Yay; kuracağın yeni düzenin maddi anlamda alt yapısını sağlaman gerekmekte. Yatırım yapacağın işle ilgili karar alırken gerçek verileri göz önünde bulundurarak hareket edebilirsin. Aşk yaşantında çok hareketli hatta fırtınalı bir dönem geçirmekte olduğundan, anlık tepkilerden ve fevrilikten uzak durmalısın.

Sevgili Oğlak; bugün de aşka hayatın ve parasal alanda yatırım – kazanç durumların seni meşgul etmekte. Gücünü ve sabrını doğru yönetme kapasitesine sahipsin. Hayal ettiklerini sağlam bir zemine inşa etmene olanak sağlayan gelişmeler yaşayabilirsin. Eve, aileye ait konularda anlık karar almamak faydana olabilir.

Sevgili Kova; bugünlerde fikir ve düşüncelerini elekten geçirmeden ifade etmekten kaçınmıyorsun. Bilinçaltını kurcalayan otorite konumunda kişi veya kurumlardan gelebilecek durumlar yaşantında bitiş ve başlangıçlar yapmanı gerektirebilir. Kurmak istediğin sağlam koşullar için hem maddi hem de zihinsel manada tasarıların olabilir.

Sevgili Balık; güçlü kişi ve kurumlardan, gruplardan ve takım çalışmalarından alacağın destekler var. Düşüncelerini de ısrarlı bir şekilde çevrendekilere kabul ettirmeye çalışmaktasın. Var olan beceri ve yeteneklerini doğru kullanabildiğin takdirde, başarı şansın yüksek görünüyor. Harcamaların ekstra dikkat gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.