3 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde Ay ile Neptün arasındaki kare yani stresli açı bulanık koşullara sebep olmakla birlikte yanılgıya, aldanmaya yol açan veya bizler fedakarlıkta bulunmaya iten durumlara neden olabilir. Duygusal manada ise oldukça hassas, duyarlı, alıngan ve hayalkırıklıklarına meyilli olacağız sanki…Bu karmaşık ruh hali içinde bir önceki günde de olduğu gibi karar almak ve hareket geçmek adına dikkat etmeliyiz zira beklenmedik durumlar planlarımızı değiştirebilir.

Gün boyunca etkisini sürdürecek olan Satürn Venüs arsındaki sert açı ilişki, işbirlikleri ve mali konulara olumsuz koşullar getirebilir. Sevgiyi deneyimlemekte, uyum ve denge içinde ilerlemekte zorlanabiliriz. Gerçekler yüzümüze sert bir biçimde vurulabilir ya da içinde bulunduğumuz koşulları realist boyutta değerlendirme gereğini düşünebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün bilgi karmaşası ve ikilemlerin getirdiği sıkıntıları yaşayabilirsin. Olayların bir türlü netleşememesi, harekete geçmeni zorlaştırabilir. İletişim kanallarında tıkanmalar, telefonla ilgili sorunlar olabilir. Yollarda trafiğe takılmamak için zamanını iyi kullanmalı, günü iyi programlamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; beklediğin haberlerin bir türlü gelmemesinden dolayı sende ne yapacağına karar veremeyebilirsin. Gereksiz alışverişler yapabilir ya da planladığından daha fazla harcama yaparak bütçeni sarsabilirsin. Arkadaşlarınla aranda görüş farklılıklarının getirdiği çözülmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; halen burcunda ilerleyen Ay; hızlı ve dinamik hareket etmeni sağlarken karmaşaları da beraberinde getirebilir. Bugün için yaptığın programa sadık kalmakta oldukça zorlanabilir, iletişim hatalarından dolayı ertelemeler yaşayabilirsin. Yeni ortamlara girerken kendini ifade edemeyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugünü evde dinlenerek, kitap okuyarak ya da sosyal medya da zaman harcayarak geçirmek isteyebilirsin. Fakat seni karar almaya zorlayan durumlar oluşabilir, eksik bilgilendirildiğin için seçim yapamayabilirsin. Çevrendekilerin sözlerine şüpheyle yaklaşabilir, güvenmekte zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün boyunca telaş içinde olabilir, bir türlü istediğin gibi plan yapamayabilirsin. Yaptığın programın ertelenmesi ya da programda karmaşa yaşanması seni de ikilemde bırakabilir, başladığın işleri yarım bırakıp başka bir işe el atabilir; dolayısıyla bir türlü sonuca ulaşamayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün hem ailene hem de sosyal yaşamına zaman ayırmak isteyebilirsin. Fakat karşındakilerin kararsız tavırları seni ikilemde bırakabilir, bir yere gidip gitmemek arasında kalabilirsin. Her yere ve her işe yetişmeye çalışmak yerine bir tek konuya odaklanmaya çalışırsan daha rahat edersin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hayata bakış açında seni şüpheye düşürecek gelişmeler yaşanabilir ve düşüncelerinden emin olamadığından kendini ifade edemeyebilirsin. Bugün gelen haberler ya da edindiğin bilgiler seni tatmin etmeyebilir, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta zorlanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; seni endişelendirecek gelişmeler yaşanabilir, finansal açıdan kendini güvensiz hissedebilirsin. Değer verdiğin kişileri mutlu etmeye çalışsan da onların tavırlarından dolayı şüpheye düşebilirsin. Alışverişe çıkarken dikkatli olmalısın, hiç ihtiyacın olmayan bir şeyi pahalıya alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün hem tek başına karar alamayacak hem de başkalarının kararsızlığından fazlasıyla etkileneceksin. Gerçi sende bulunduğun ortamdan hemen sıkılıp kaçmak isteyeceğinden uzun uzadıya bir yerde duramayabilir veya bir işe odaklanamayabilirsin. Belirsizliklerin üstesinden gelebilmek için tekrar tekrar teyit almalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; herkesin her işine yetişmen gereken bir gün yaşayabilirsin. Yanlış anlamalar ve eksik bilgiler yüzünden zamanını ve emeğini boşa harcayabilir, buluşmaları gerçekleştiremeyebilirsin. Bugün sağlığınla ilgili de problemlerde olabilir, nedensiz ağrılar çekebilir, sinirsel gerginlik yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iki ileri bir geri başladığın işleri bitiremediğin, kafanın çok dağınık olduğu bir gün geçirebilirsin. Önemli işlere imza atmak ya da büyük alışverişler yapmak yerine zamanını küçük angaryalarla geçirmende fayda var. Sosyal medya dedikodularına dalmak ve etraftakilerle sosyalleşmek keyifli olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün her şeye memnuniyetsizlikle yaklaşabilir hiçbir yere sığamayabilirsin. Aslında sorun olmasa da sinirlerin bozuk olabilir. Kendini karar almak ya da girişimde bulunmak zorunda hissetmemeli, durumu olduğu gibi kabullenmelisin. Daha fazla bilgiye ve koşulların netleşmesine ihtiyaç duyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.