3 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne pozitif etkiler altında başlayabiliriz. Dostlarımızla, arkadaşlarımızla veya bağlı olduğumuz grupla günü geçirmek isteyebiliriz. Toplumsal olaylar, içinde teknoloji, eğitim ve bilgi paylaşımlarının olduğu aktiviteler bugün ilgimizi çekebilir. Ancak akşam saatlerinde gün içinde var olan olumlu havayı bozabilecek enerjiler devreye girebilir. Mars ile sert bir açı kuracak olan Ay keyfimizi kaçırabilecek olayların ortaya çıkmasına; fevri davranmamıza; inat ve ısrardan doğabilecek sorunların yaşanmasına yol açabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün toplumsal konularda duyarlı olabilir, olaylara idealist bir gözle bakabilirsin. İçinde bulunduğun gruplarla keyif alacağın sosyal faaliyetlere katılacağın bir gün için program yapabilirsin ancak planlarını uygulamak ve harcamalarda bulunmak için yeterli ekonomik gücün olmayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne, açık havada olacağın herkesi bir arada görebileceğin bir program yaparak başlayabilirsin. Birçok faaliyete katılmak isteyebilir hem ailene hem de sosyal ortamına zaman ayırmak isteyebilirsin. Ancak kendi isteklerinde ısrarcı olmamalı; bütün gelişmeleri kontrol etme isteğinden vazgeçmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; görüş ve düşüncelerini özgürce ifade etmek istemene rağmen kontrolünde olmayan gelişmeler seni engelleyebilir. Geleceğini düşünerek hareket etmek, uzun vadeli yatırımlar yapmak, yeni proje ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ancak muhalif fikirler çatışmaya yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün beklediğin ödemeleri almakta zorlanabilir ya da gelirinden fazla yaptığın harcamalar yüzünden kriz yaşayabilirsin. İdeallerini gerçekleştirmek için girişimlerde bulunmana rağmen gereksiz inatlaşmalar arkadaşlarınla ya da sevdiklerinde çatışmalara yol açacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilerle bir arada olmak için yaptığın program sonrasında maddi engellere takılabilir ya da kışkırtmalardan dolayı kırıcı tartışmaların ortasında kalabilirsin. Karşındakilerin her şeye bir mazeret bulduğunu görerek seni oyaladıklarını düşünebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün tatil yapma beklentilerin boşa çıkabilir, kendine zaman ayırmak yerine başkalarının angaryalarıyla uğraştığını düşünerek öfkelenebilirsin. Akşama doğru yorgun düşmen ve gereksiz inatlaşmalar seni daha farklı düşünmeye ve çevrendekileri ikna etme çabasından vazgeçmeye zorlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde dilediğince bir gün geçirmenin ve sosyal faaliyetlerde bulunmanın planını yapabilirsin. Gün içinde sevdiklerinle bir arada olmaktan keyif alsan da akşama doğru güvensizlik yaşayabilir, maddi manevi seni sıkıntıya düşürecek durumlara zorlandığını düşünebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün için yaptığın program evde misafir ağırlamak ya da aile ziyaretleri olabilir. Fakat karşındakilerle yaşayacağın güven krizleri seni daha manipülatif davranmaya itebilir. Sen ne kadar alternatif geliştirsen de yakın ilişkide olduğun kişilerin hiç esnememesi çatışmalara yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinden itibaren telefonun elinden düşmeyebilir, kısa ama keyifli yolculuklar planlayabilir, sosyal paylaşımlarda bulunabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde herkesi memnun edemeyeceğinin farkına varabilirsin. Söylediğin her söze muhalefet edilmesi iletişimin kopmasına neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün bütçe yapma ve faturaları bir düzene sokma isteğinde olabilirsin. Yalnız hesap yaparken sana rağmen gelişen harcamaları da göz önüne almalısın. Özellikle akşam saatlerinde internet üzerinden alış veriş yaparken dikkatli olman gerekebilir. Sevdiklerinle ve çocuklarla olan ilişkilerinde güven sorunu yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kendini dışarı atmak, çevrendekilerle bir arada olmak, keyif alacağın programlar yapmak isteyebilirsin. Bu arada kişisel bakımını da ihmal etmeyecek, dış görünümünle de ilgileneceksin. Ancak yapmak istediğin bu kadar iş varken evdeki tadilat ya da aile sorunları canını sıkabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kendi içine yönelerek geleceğe yönelik planlar yapabilirsin. Fakat gelen haberler ve dedikodular öfkelenmene neden olarak tepki vermene yol açabilir. Kışkırtmalara gelmemeli, fazla ısrarcı olmamalı, bir süre daha beklemeyi göze almalısın. Sıra dışı düşüncelerini biraz daha kendine saklamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.