3 Mart 2018 Burç Yorumları

Güne hoşnutsuz bir ruh hali ile başlayabilir, hiçbir şeyden memnun olmayabiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi çevremizdeki insanlarla paylaşmakta zorlanabiliriz. Aklımızı kurcalayan konular bizi zihinsel olarak yıpratabilir. Öğle saatlerinde bu enerjiler yerini çok daha olumlu bir hal alıyor. Kendimizi çok daha iyi hissedebilir, hayattan daha çok keyif alabiliriz. İlişkilerimizde çok daha dengeli ve uyumlu davranabiliriz. Sosyal hayatımız hareketlenebilir, sevdiklerimizle bir araya gelebilir, sanatsal etkinliklere katılabilir, eğleceli vakitler geçirebiliriz. Bir süredir devam eden görüşmeleri olumlu bir şekilde sonuçlandırabiliriz. Akşam saatlerinde ilişkilerde gerginlikler yaşanması mümkün. Karşımızdaki insanların bizi anlamadığını düşünebilir, karamsar ve melankolik hissedebiliriz. 

Sevgili Koç; sabah saatlerinde harekete geçmekte zorlanabilir ancak ertelediğin işleri tamamlamaya çalışabilirsin. Öğlen karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkilere odaklanacağına işaret etmektedir. İş birliği yaptığın kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Otorite figürlerinin senden beklentileri, duygusal baskı hissetmene yol açabilir.

Sevgili Boğa; öğleden sonra sorunlar veya aksilikler iş hayatında gerilimlere ve planlarını ertelemene neden olabilir. Dedikodular ilişkilerini bozabilir, arkadaşların ve içinde bulunduğun grupların baskılarını üzerinde hissedebilirsin. Bugün biraz taviz vererek ve uyumlu davranarak çalışmalarını yürütebilirsin.

Sevgili İkizler; dün yaşanan dolunayın gerginliği bugün sabah saatlerinde de kendini gösterebilir. Aşk ilişkilerinde beklenmedik tartışmalar yaşanabilir ve kendini huzursuz hissedebilirsin. Fakat uyumlu davranarak bu sorunları aşabilirsin. Finansal konularda yaşanan dönüşüm seni baskı altında bırakabilir.

Sevgili Yengeç; bugün aile ilişkilerine odaklanabilirsin. Gayrimenkullerle ilgili girişimlerinde son dakikada aksilikler yaşanabilir. Evinde yapacağın tadilat veya dekorasyon gibi konularda ustalarla sorunlar yaşayabilir, yakın ilişkide olduğun kişilerin üstüne fazla sorumluluk yüklediğini düşünebilirsin.

Sevgili Aslan; yakın çevrenle ilişkilerinde dikkatli olmalısın, düşüncelerini açıklarken daha uyumlu davranmak zorunda kalabilirsin. Kardeş ve kuzenlerinle haberleşmelerinde veya yolculuklarında aksilikler yaşayabilir, bugün yetiştirmen gereken işler yüzünden baskı hissedebilirsin.

Sevgili Başak; para ile ilgili konularda son dakikada aksilikler yaşanabilir. Finansal beklentilerin karşılanmayabilir ve beklemediğin harcamalar olabilir. Risk aldığın konular üstünde baskı yaratmaya devam edecektir. Sevdiklerine karşı olan sorumlulukların maddi konularda kontrollü davranmanı engelleyebilir.

Sevgili Terazi; öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay; son günlerde içinde bulunduğun karmaşadan ve depresif ruh halinden çıkmanı sağlayabilir. Kendini ifade etme isteğini ve yeni başlangıçlar yapma cesaretini kendinde bulabilirsin. Ancak ailene karşı sorumlulukların planlarını ertelemene yol açabilir.

Sevgili Akrep; birkaç günün yoğunluğunun ardından dinlenmeye ve kendi içinde değerlendirme yapmaya ihtiyaç duyabilirsin. Bugün aldığın haberler veya kulağına gelen dedikodular seni harekete geçmekten alıkoyabilir, çevrenle ilişkilerinde geri adım atmak ve taviz vermek zorunda kalabilirsin.

Sevgili Yay; dün yaşanan dolunayın gerginliğinin ardından, bugün sabah saatlerinde tartışmalar yaşayabilir, kendini yeni hedefler koymak zorunda hissedebilirsin. Fakat arkadaşlarınla ve sevdiklerinle arandaki uyumu korumayı başarırsan, günü mutlu ve huzurlu geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal ortamında nezaketini korumakta zorlanabilirsin. Toplum içinde ilişkilerden dolayı rekabetle karşılaşabilirsin. Yaşamdan beklentilerin ve kendine karşı sorumlulukların kendini baskı altında hissetmeni sağlayabilir. Uyumlu davranmak işlerini kolaylaştıracaktır.

Sevgili Kova; birkaç gündür süren finansal sorunlardan bunalmış olabilirsin. Fakat bugün geleceğe daha umutla bakabilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerle fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Mahkemeler, akademik eğitim ve yurtdışıyla ilgili konularda ani sonlanmalar yaşanabilir.

Sevgili Balık; bugün bankacılık, sigorta, miras gibi finansal konularda gerginlikler yaşanabilir. Beklenmedik borçlanmalar söz konusu olabilir veya seni sorumluluk altına sokacak anlaşmalar imzalayabilirsin. İlişkilerinde derin paylaşımlarda bulunabilir, geleceğe dair beklentilerini ifade ederken baskı hissedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.