3 Kasım Burç Yorumları

Oldukça gergin geçen bir gecenin ardından nihayet biraz daha sakin, sağduyulu ve makul olmayı başaracak, duygularımız üzerinde hakimiyet sağlayacağız. Öğle saatlerine kadar yarım kalan işlerimizi tamamlabilir, eksiklerimizi giderebiliriz. Bu saatler çevremizde cereyan olaylara daha akılcı bir şekilde yaklaşmamız mümkün. Öğleden sonra kendimizi güvende hissetmek isteyecek, risk almamızı gerektiren durumlardan uzak durmaya çalışacağız. Sabrımızın arttığını, tepkilerimizi rahatlıkla kontrol edebildiğimizi göreceğiz. Huzurlu ve rahat ortamlarda bulunmak isteyecek, keyif aldığımız şeylere yönelecek, lüks harcamalara yöneleceğiz. Gün boyunca çevremizde olup bitene karşı çok daha duyarlı olacağız. Sevdiklerimiz için fedakarlık yapmaktan kaçınmayacak, çevremizde insanlara yardım etmek isteceğiz. Hayal gücümüz ve sezgilerimiz de oldukça güçlü. Ancak ilişkilerde iniş çıkışlar yaşayabiliriz, bu nedenle sakinliğimizi korumalı, kararlarımızı iyi düşünmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde tepkilerini kontrol etmekte zorlanabilir, içgüdülerine kulak verip düşünmeden hareket edebilirsin. Sonradan değişen ruh halinle daha temkinli hareket edebilir, ayaklarının yere sağlam bastığından emin olmak isteyebilirsin. Parasal konularda hesabını doğru yapmaya gayret etmelisin.

Sevgili Boğa; günün ilk bölümündeki gelişmeler karşısında hareketsiz kalmana karşın, burcuna geçen Ay ile kendini daha rahat ifade etme olanağı bulabilirsin. İstek ve arzularınla ilgili girişimler yapabilir, makul ve mantıklı kararlar alabilirsin. Kendini güvende hissetme ihtiyacının artacağı bir gün geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde koşulların değişkenlik içermesi hal ve tavırların üzerinde etkili olabilir. Sonrasında kendi iç dünyana çekilmek ve düşünmek istediğin bir sürece girebilirsin. Kendini maddi manevi güvende hissetmediğinden bazı huzursuzluklar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; girişimlerini artık çevrendekilere gösterme ihtiyacındasın. Sabah saatlerinde senden hiç beklenmeyecek bazı davranışlarda bulunabilirsin. Sonrasında değişen dinamikler seni daha sakin ve mantıklı davranmaya yöneltebilir. Şu günlerde geleceğinle ilgili sağlam koşulları oluşturmak senin için ön plana çıkabilir.

Sevgili Aslan; üzerine yoğunlaştığın konularla ilgili hazırlıklarını bitirebilir, son düzenlemelerini sabah saatlerinde tamamlayabilirsin. Ancak koşulların değişkenlik göstereceği bazı durumlara da açıksın. İlerleyen saatlerde ise iş ve sosyal yaşantında öne çıkan davranışlarınla gündeme geleceksin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde maddi konularda aniden ortaya çıkabilecek gelişmeler yaşayabilirsin. İlerleyen saatlerde geleceğini maddi olarak güvence altına almak için bazı yeni hamlelerin olabilir. Beklentilerini yüksek tutmana neden olabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün iş birliği ve ortaklıklarının maddi manevi yaptırımları gündeminde yer alabilir. Sabah saatlerinde farkındalığını arttıran durum veya kişilerle bir araya gelebilirsin. İlerleyen saatlerle birlikte finansal konuların önem kazanacağı gelişmelerle olabileceği gibi kazanç ve harcamalarını arttıran yeni durumlarla da karşılaşabilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatleri pek istediğin gibi geçmese de sonrasında değişen dinamikler, içinde bulunduğun koşulların ve ruh halinin değişmesine neden olabilir. İlişki ve iş birliklerinin önem kazanacağı bir sürece girebilirsin. Kendine olan yüksek özgüveninle kararlar alman söz konusu olabilir.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde sahip olduğun değişken duygularına güvenip yeni kararlar almamaya dikkat etmelisin. Öğleden sonra başlayacak olan daha sakin olacağın ve ayaklarının yere sağlam basacağı süreçle, sorumluluklarına ve mali konulara olan ilgin artabilir.

Sevgili Oğlak; günün ilk saatlerinde duygularının etkisiyle düşünmeden hareket etme olasılığın yüksek. Ancak ilerleyen saatlerle daha mantıklı ve makul hareket etmen mümkün. İçinde bulunduğun koşulları sağlam bir zemine inşa etmen önem kazanabilir. Aşk hayatınla ilgili ise yeni gelişmelere açıksın.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde düşünmeden hareket etmeye meyillisin bu yüzden önemli adımlar atmaktan kaçınmalısın. İlerleyen saatlerle birlikte bazı bitiş ve başlangıçlar içine gireceğin bir süreç yaşayabilirsin. Evin, ailen veya işinle alakalı gelecek kaygılarını ve güven duygunu yenileyecek gelişmeler de yaşanabilir.

Sevgili Balık; sabah saatlerinde parasal konularda yeni adımlar atmamaya bakmalısın. İlerleyen saatlerle birlikte daha mantıklı düşünebileceğin ve çevrendekilerle yapacağın fikir alışverişlerinde karlı çıkabileceğin bir süreç seni bekliyor. Sabit fikirli olmaktan kaçınmalı, koşullara ayak uydurmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.