3 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren Ay boşlukta olduğundan saat 14:20’ ye kadar zamanımızı biraz boşa harcayıp eski arkadaş ve tanıdıklarla hoş sohbet edebiliriz. Gerçi düzenlenmesi gereken dolap, bitirilmesi gereken rapor, ödev, proje gibi işlerde de ilerleme kaydedebiliriz. Öğleden sonra ise sosyal hayatımız renklenebilir, grup ve dernekler içinde yer alabilir, sinema, tiyatro, seminer gibi faaliyetlere katılabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli bir zaman geçirebilir, toplumsal konulara eğilebilir ya da sosyal medya paylaşımları yapabiliriz. Ancak gece yarısına doğru huzurumuzu kaçıran gelişmeler olabilir, beklenmedik olaylar yaşayabilir ya da haberler alabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün erken saatlerinde enerjin ve motivasyonun biraz düşük olabilir, karşına çıkabilecek öneri ve teklifleri iyice analiz etmen gerekebilir. Günün ikinci yarısında sosyal hayatın hareketlilik gösterirken; uzun zamandır görüşmek istediğin sevdiklerinle bir arada olabilir, paylaşımlarda bulunabilir ve güzel haberler alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde hassas ve alıngan olman mümkün.  İsteklerini kendi bakış açından değerIendirememenin verdiği huzursuzluğu yaşayabilir, karşındakinin görüşlerine uyum sağlayabilirsin. Günün ikinci yarısı düşünce ve eylemlerini kariyerine yönlendirebilir,  önceden girişimde bulunduğun bir işten olumlu geri dönüş olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk yarısında yapılan ortak planlarda bazı değişlikler veya ertelenmeler mümkün. Koşulları zorlamak yerine, bu saatlerde olayları kendi akışına bırakmak ve sakince düşünmende ve iç sesine kulak vermende fayda var. Yeni bir haftaya başlamadan önce yaratıcı faaliyetlerde bulunabilir veya sosyal medyada paylaşımlarını arttırabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konularda yenilenmeye gidebileceğin koşullar oluşurken, endişe yaratan ve karamsar olmana neden olan durumların üzerinde çalışarak daha iyi hale getirmek isteyebilirsin. Öğle saatlerinden sonra parasal anlamda var olan durumu değiştirebilecek yeni haberler alabilirsin. Duygusal anlamda bağlayıcı enerjiler içindesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde partnerinle ya da aile bireylerinle aranda geçen durumlar ne olursa olsun sağduyulu davranmanı gerektirebilir. Öğleden sonra paylaşımlarında daha derin davranabilir, ilişkindeki eksiklikler için çabalayabilir ve romantizmin doruklarında olabilirsin. Akşam saatlerinde beklenmedik haberler keyfini kısa tutabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde aldığın kararların üzerinden tekrar geçebileceğini bilerek adım atmalısın. Günün ilerleyen saatlerinde rutinlerine ağırlık verebilir, haftaya hazırlıklı girmek isteyebilirsin. Uzaklardan ya da eşinin akrabalarından gelebilecek şaşırtıcı haberle beklenmedik gelişmeler oluşabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gün içinde ev hayatınla ilgili sorunlar yaşayabilirsin, geçmişe ait konular gündemini meşgul ederken, bu durum seni güven arayışına itebilir. Öğleden sonra oluşabilecek duygusal anlarda şansın dönebilir, romantizm rüzgarları esmeye başlayabilir. Farkına varmadan yaptığın büyük harcamalar pişmanlık uyandırabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde doğru kararlar almakta zorlanabilir, yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin farklı planları olabilir ve beklemediğin gelişmeler oluşabilir. Günün geri kalanını kendine ve keyiflerine ayırabilir, sevdiklerinle de maddi manevi açıdan tatmin edici bağlar kurabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün ilk saatlerinde şikâyetçi olduğun konuların üzerinde durabilir, finansal güvenceni önemseyebilirsin. Günün ikinci yarısında kendini daha iyi organize olmuş hissedebilirsin. Fakat ilerleyen saatlerde koşullar tamamen değişebilir ve güvensizlikler oluşabilir. Yakın çevren yüzünden kendini bir kaos ortamında bulabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; güne yapman gereken işler için biraz isteksiz başlasan da dostlarınla bir arada özgürce hareket etmeni sağlayan gelişmeler olabilir ve fikirlerini paylaşabilirsin. Gün ortasından sonra gerek becerilerin gerekse finansal durumunla ilgili seni tatmin edici gelişmelerin olması mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne biraz içine kapanık, psikolojik olarak gergin ve yorgun başlayabilirsin. Fakat öğle saatlerinde burcuna geçen Ay, kendini farklı bir şekilde ifade etmene olanak sağlıyor. Sosyal hayatını renklenebilir, gruplar içinde yer alabilir, sevdiklerinle keyifli bir zaman geçirebilirsin. Akşam saatlerinde huzurunu kaçıran birkaç kişi çıkabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; tutamayacağın sözler vermedikçe ve kendini tam da anlatmak istediğin doğal şeklinle ifade ettiğin sürece olumlu gelişmeler kaydedebilirsin. Öğleden sonra geri planda kalmak ve bir düzen oluşturmak istediğin konulara yönelebilir, geçmişi düşünerek çıkardığın derslerle ileride neleri yapman gerektiğini planlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.