3 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Güne zihinsel bir karmaşa içinde başlayabilir, önümüzü görmekte zorlanabiliriz. Rehavet içinde olduğumuz sabah saatlerinin ardından gücümüzü tekrar toplayarak harekete geçebilir, programımızı yenileyerek işimize gücümüze bakabiliriz. Hatta kurnazlık ve detay gerektiren konularda başarılı olabilir, güçlü kişileri yanımıza çekmeyi becerebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde randevularının yoğunluğu günlük işlerinin aksamasına yol açabilir. Yapmış olduğun birtakım hesap hatalarını düzelmek için bütçeni tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. Ailenden alabileceğin maddi ve manevi destekle, endişelerinden uzaklaşabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; şu zamana kadar idare edip, sorumluluğunu aldığın ilişkilerinle ilgili yaşadığın duygusal gelgitler, kendini baskı altında hissetmene neden olabilir. Kişisel gelişimini destekleyen vizyonların, sevenlerin tarafından da onaylanarak, planlarına yön verebilir. Öğleden sonra kendini daha güçlü ve keyifli hissedebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ailen ve evinle ilgili işlerini iyi organize etmeli, düzenini muhafaza etmeye çalışmalısın.  Bir anda gelişen olaylar sorumluluklarını ertelemene neden olabilir. İlişkilerinde ya da ortak kaynaklarında birtakım sorunlara çözüm arayabilir, aile büyüklerinden fikir almak isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç;  kardeşlerin ya da yakın çevrenle ilgili konular kafanın karışmasına yol açabilir. Mantıklı olmaya gayret gösterirken yönünü kaybedebilirsin. Detay ve incelik gerektiren, ya da sanatsal yönünü destekleyen işlerde başarı elde etmen daha kolay olabilir. Yaptığın işlerden duygusal tatmin sağlayacağın bir gündesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aileden gelecek finansal destek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Ancak gelir gider dengeni kurmakta hassas olmalı, elindekilere sahip çıkmalısın. Bedensel ve ruhsal sağlığına önem verdiğin ve detayları atlamadığın şu günlerde, günlük işlerini hızlıca organize ederek daha huzurlu olabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; birtakım değer yargılarından ödün vermediğin, hayata daha iyimser gözle baktığın bir gün olabilir. Ancak iyimserliğin dozunu kaçırmamaya dikkat etmeli, bazı zamanlarda politik olmaya çalışmalısın. Hem ilişkilerinde hem de maddi konularda iyi bir ilerleme kaydedebilir, hatta kaybettiğini düşündüğün kazançlarını geri alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yaşamının kontrolünün elinde olmadığını düşündüğün ve zihinsel olarak da yorgun hissettiğin bir güne uyanabilirsin. Geçmişten beri süre gelen bir takıntını sonlandırabilir, aile büyüklerinden de bu konuda destek alabilirsin. Günün sonunda kendini hafiflemiş ve huzurlu hissedebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geleceğe dair hedef ve görüşlerini paylaştığın sosyal çevrenle fikir ayrılığına düşebilir ya da görüşlerin karşındaki insanların mantığına uymadığı için eleştirilere maruz kalabilirsin. Pratik ve derin zekânı kullanarak, güçlü kişilerin onayını almayı başarman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kariyer ya da ailevi konularda kontrolün altında olmayan gelişmeler seni huzursuz edebilir. Kendini bastırmak ve susmak yerine iletişim kurmayı denemeli ve fikirlerini öne sürmelisin. Öğleden sonra daha fazla inisiyatif alarak, gücü elinde tutmak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iş arkadaşlarınla önemli bir durumu değerlendirip, analiz etmek için bir araya gelebilirsin. Ancak farklı bakış açıları nedeniyle yönünü bulmakta zorlanabilir, konuyu ertelemek durumunda kalabilirsin. Olaylara fazla takılıp endişelenmemeli, sorunlara daha objektif bakmayı denemelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; beklediğin ödemeleri alabilir, karlı olduğunu düşündüğün alışverişler yapmak isteyebilirsin. Fakat bu ara keyif ve konforuna olan düşkünlüğün bütçeni zorlamana, yanlış kararlar vermene neden olabilir. Geleceğin ile ilgili yüksek beklentilerin, yatırım veya birikim yapmak konusunda yeni kararlar almanı sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son zamanlarda özel ilişkilerin ya da iş ortaklıklarınla ilgili verdiğin kararlar, kafanın karışmasına yol açmış olabilir. Mantıklı önerileriyle ufkunu açan dostların sayesinde sorunlarını daha kolay çözebilirsin. Bu dönemde kısa bir tatile çıkman senin için çok yararlı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.