3 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün içinde sürekli bir koşturmaca ve trafik içinde olabilir, gelen giden haberlerden dolayı kararsızlık ya da kafa karışıklığı yaşayabiliriz. Hele akşam saatlerinde beklentiler iyice artabilir, aşırı hal ve tavırlar sergileyebiliriz. Biraz sakin kalmayı becerebilir ve gerçekte ne istediğimize odaklanırsak isteklerimize ulaşabiliriz. Bugün zihnimiz çok hızlı çalışabilir ancak attığımız adımlardan verim alabilmek için detayları gözden kaçırmamalı, tempoyu biraz yavaşlatmalı, bir tarafı düzeltirken diğer tarafı bozmamalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya Yeniay’ın etkileriyle başlarken iletişim trafiğin de oldukça hareketli görünüyor. Gündemin yoğun ve aksiyon içerse de hayatına katacağın yeniliklerden sıkılmayacaksın. Yakınların, eğitim hayatın veya işlerinden kaynaklı sorumluluklar yeni misyon edinmeni sağlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa;  gün içerisinde arkadaşlarından gelebilecek haberlerin doğruluğunu sorgulaman gerekebilir. Yeniay’ın etkisiyle, zihinsel, duygusal ve iletişimsel yeteneklerini bir araya getirerek yeni kazançlar sağlayabilir, ortaklı iş birliklerinden beklentinin üzerinde gelir edinebilirsin. Romantik ilişkin ve çocuklarla ilgili alanlarda da gelişmeler mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; burcunda oluşacak Yeniay’ın etkisiyle, bireysel alacağın kararlar dikkat çekerken, iş, kariyer ve ilişkilerinle ilgili fark edilebileceğin süreçler başlayabilir. Değer yargılarınla ilgili değişim içerisinde olabilir, hayatını yeni bir düzene oturtmak isteyebilirsin. Bugün isteklerin için fazla düşünmeden harekete geçmeye hevesli olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bilinçaltını etkileyen ve seni huzursuz eden düşüncelerle veya kontrol edemediğin koşullarla yüz yüze kalman mümkün. Gizli saklı olaylar farkındalığını artırırken, takıntı yaptığın konulardan uzaklaşmak isteyebilirsin. Kendini toplamana yardımcı olacak kişilerin desteğiyle bu endişeli halin günün ilerleyen saatlerinde yavaş yavaş dağılabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içeresinde hevesle başladığın iş ve planlarını uygulamakta zorlanabilirsin. Yeniay, kariyer kazançlarını artırmanda sosyalliğinin, zihinsel ve fiziksel olarak aktif olmanın fırsatlarından yararlanabileceğini göstermekte. Bireysel yeteneklerini fırsata dönüştürebilir, farklı gruplarda yer alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; özellikle günün ikinci yarısında seni hedeflerinden alıkoyan veya dağılmana yol açan durumlar oluşabilir. Yeniay, duygu düşünce ve fikirlerinin destek görmesini, önemli insanlarla iş birliği içinde olmanı, hayatını ilgilendiren ve yeni bir boyut kazandırabilecek alanlarda kolaylıkla inisiyatif almanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gün içerisinde düşünmeden sarf ettiğin söylemler, abartılı ve iddialı olabilir. Dikkatleri üzerine çekmeye çalışırken, objektiflikten uzaklaşmamaya bakmalısın. Yeniay, kendinin ya da işinin reklamını yapmanda, uzaklarla bağını kuvvetlendirmende, kurumsal hukuksal ve eğitim alanlarında şartları senin lehine çevirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; seni zorlayacağını düşündüğün bir konuya duygusal yaklaşman ve acele karar vermem mümkün. Yeniay’ın etkisiyle, eş ya da partnerinin gelirinde değişim olabileceği gibi kriz yaşadığın bir konuda sürpriz gelişme ve yenilikler de bekleyebilirsin. Romantik ilişkilerini daha fazla pekiştirebileceğin gibi çıkmaza da sürükleyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; karşıt burcunda oluşan Yeniay, iş birliklerine açık olabileceğine ve fikir ayrılığı yaşadığın insanlara karşı uyumlu davranabileceğine işaret ediyor. Eyleme geçmek için çok uygun bir gündesin. Diğer taraftan aşkla ilgili gelişmeler de yaşayabilirsin. Gün içinde netlik kazanmamış ailevi konular seni yönsüz ve çaresiz bırakabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; pek çok işin olmasına karşın bugün aklını toplamakta ve uygun koşulları oluşturmakta zorlanabilir,  fazlasıyla dalgın olabilirsin.  Yeniay’ın etkisiyle, yeni iş teklifleriyle karşılaşabilir ya da sen yeni bir girişim için zemin hazırlayabilirsin. Sağlığına özen göstereceğin, dinlenmek için tatile çıkabileceğin bir dönemdesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günün ikinci yarısında hayal kırıklığına veya memnuniyetsizliğe neden olabilecek durumlar söz konusu. Yeniay’ın etkisiyle, hayatın keyifli yanlarını deneyimlemek isteyebilir, hobiler çocuklar ve spor gibi alanlara yönelebilir ya da ilginç fikirler üretebilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Şanslı bir dönemdesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün zihninin dağınık olması, verdiğin sözleri unutmana neden olabilir. Yeni ayın etkisiyle, ev içi çeşitli düzenlemeler, organizasyonlar yapmak isteyebilir ya da yeni bir eve taşınma fırsatıyla karşılaşabilirsin.  Aileni ilgilendiren birtakım olumlu ya da olumsuz mevzular önümüzdeki birkaç haftanın yoğun gündemlerinden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.