3 Haziran 2018 Burç Yorumları

Hareketli ve gergin geçecek bir güne hazır olalım. Ufak tefek kazalar yaşayabilir, aksilikler yaptığımız planların bozulmasına neden olabilir. Soğukkanlılığımızı korumalı, aşırı tepkiler vermekten kaçınmalıyız. İlerleyen saatlerde farkındalığımızı geliştirecek insanlarla aynı ortamlarda bulunabilir, fikir alışverişi yapabiliriz. Düşüncelerimizi açık ve net bir şekilde ifade edebilir, olaylara daha objektif bir gözle bakabiliriz.

Sevgili Koç; güne gergin bir başlangıç yapabilir, erken saatlerde gelişen ani olaylardan dolayı öfkelenebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde gruplar, dernekler içindeki hareketli ve aktif olabileceksin. Fikir ve düşüncelerinle ön planda olabilir; etkileyici konuşmalar yapabilir; çevrendekilerin ilgisini çekebilirsiniz.

Sevgili Boğa; hafta sonunu dinlenerek geçirmek istemene rağmen yoğun bir gün seni bekliyor. Sağduyulu ve mantıklı girişim ve kararların yanı sıra senden hiç beklenmedik tavırlar sergileyebilirsin. Özellikle sabah saatlerinde öfkeni kontrol altına almalı, ani çıkışlar yapmamalısın.

Sevgili İkizler; günün ilk yarısında kontrol edemediğin gelişmelerden dolayı sözlü tartışmalar yaşayabilir ya da yolculuk öncesi sıkıntılar yaşayabilirsin. Ancak sonrasında hayatı geniş bir perspektiften değerlendirebilir; zihnen yenilendiğini hissedebilirsin. Çevrendekilerle fikir alışverişinde olabilir, sosyal medyada paylaşımlar yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde ani harcama gerektiren ya da duygusal paylaşımlarda gerilime neden olan gelişmeler yaşanabilir, finansal konularda yenilenmeler yapmak ve bugüne dek olan koşullarını revize etmek isteyebilirsin. Sağduyulu ve akılcı hareket edebilirsen içinde bulunduğun koşullarda değişiklikler yapabilirsin.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; sabah saatlerinden itibaren kontrolü ele almakta zorlanacağına işaret etmekte. Karşındaki kişi ve gruplardan gelecek tavır ve tutuma göre sen de kendi duruşunu belirlemek zorunda kalabilirsin. Birdenbire gelişen olaylar gerginliğe yol açabilir.

Sevgili Başak; bugün için yaptığın programda aksamalar olsa bile sonrasında planlarını uygulayabileceksin. Sabah saatlerinde aldığın haberler şaşkınlığa ve hemen harekete geçmene neden olabilir. Ancak akşam saatlerinde sosyal gruplar içinde yer alabilir, çevrendekilerle fikir alış verişinde bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; güne huzursuzlukla başlayabilir, güven sorunları yaşayabilirsin. Aldığın kararları hemen uygulamaya koymak isteyebilir, fevri hareket edebilirsin. Ancak sonrasında sevdiklerinle kurduğun iletişim keyfini yerine getirebilir, kendini daha iyi ifade edebilir, sosyal ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Akrep; eve, yerleşime, aileye ve işe ait konularda yapmakta zorlandığın değişimleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsin. Öncelikle katılaşmış ve üzerinde ısrarla durduğun düşünce ve davranışları yenilemekle işe başlayabilirsin. Günün ilk bölümünde yaşayacağın gerginlikten ilerleyen saatlerde kurtulabilirsin.

Sevgili Yay; yenilenmelere ve kişisel gelişimin için çaba göstermeye açık bir gündesin. Zihinsel düzeyde farkındalığa açıksın ancak sabah saatlerinde söylemlerinde biraz kırıcı olabilir ya da düşünmeden karar alabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerle olan ilişkilerini etkileyecek gelişmeler olabilir.

Sevgili Oğlak; geleceğini sağlam temeller üzerine kurma isteğin maddi konularda endişe duymana neden olabilir. Bu nedenle yeni düzenlemelerde bulunabilir, kazançlarını arttırmak için çaba sarf edebilirsin. Ancak harcamalarını da kontrol altına almalısın. Akrabalarından fikir alman ufkunu açabilir.

Sevgili Kova; burcunda ilerlemeye başlayan Ay; yaşantına yeni heyecan ve gelişmeler getirebilir. Bugün yaşanacaklar karşısında her zamanki tavır ve davranışlarını sergilemeyebilir; gereğinden fazla atak veya fevri hareket edebilirsin. İstek ve arzularının ön planda olması ilişkilerini etkileyebilir.

Sevgili Balık; kendi içine çekildiğin; duygu ve düşüncelerinle baş başa olduğun bir gün seni bekliyor. Kontrolün dışında gelişen durumlar içten içe öfkeye neden olsa da tepkini gösteremeyebilirsin. Kendini yıpratmak yerine ailenden destek alabilir fikir birliğine varabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.