3 Eylül Burç Yorumları

Bugün kendimizi yeniliklere açık hissedecek, farklı olmaktan korkmayacağız. Ailemizle bir arada olmak yerine arkadaşlarımızla buluşmayı ya da sosyal medyada vakit geçirmeyi tercih edebiliriz. Gün içinde ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemizde yarar var, patavatsızca konuşabilir, kırıcı sözler söyleyebiliriz. Çevremizdeki insanları kırabiliriz. İsteklerimiz çevremizdeki insanlarla uyuşmayabilir, bu nedenle keyifsiz hissedebiliriz. Uzlaşmacı bir tavır takınmamız ve geçmiş hesapları geride bırakmamız yerinde olur. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç: sosyal ortamında ve arkadaşlık ilişkilerinde hareketlilik yaşayabileceğin bir gündesin. Geleceğe dair ideallerini gerçekleştirmek, hedeflerine varmak için iş birliklerinin desteğini alabilirsin! Ancak eski aşklarından gelen haberler kafanı karıştırabilir ya da geçmişteki bir mücadele yeniden başlayabilir.

Sevgili Boğa; bugün sosyal yaşamınla aile ilişkilerini dengelemekte zorlanabilirsin. Ailene önceden verdiğin bir söz ya da beklenmedik misafirlerin çıkagelmesi, planlarını bozup gerilmene yol açabilir. Çatışmayı büyütmemek için uyum sağlamış gibi görünsen de konuyu tamamen hasır altı yapamayıp, dilini tutmakta zorlanabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün iletişim trafiğin çok hızlanabilir, özellikle aşk ilişkilerinde fırsatlarla karşılaşabilir, seni mutlu edecek konuşmalar yapabilirsin. Fakat verilen sözler ve vaatler uzun vadede geçerli olmayabilir. Özellikle sosyal medyada fazla zaman geçirmen ilişkilerinin bozulmasına ve kırıcı tartışmaların yaşanmasına neden olabilir.

Sevgili Yengeç; ekonomik konularda hareketlilikler yaşayabilir, risk içeren girişimlerde bulunabilirsin fakat fırsat olarak gördüğün konular kayıplara neden olabilir, dikkatli olmalısın. Önceden yaptığın harcamalar borç alacak dengeni bozarak bir süreliğine planlarını ertelemene ya da bütçenin tamamen bozulmasına yol açabilir.

Sevgili Aslan; yorucu geçen birkaç günün ardından artık yakın ilişkilerine odaklanabilirsin. Fakat senin beklentilerinle onlarınki uyuşmadığından tam olarak keyif aldığın alanlara yönelemeyebilirsin. Arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir, kendini rahatça ifade edebilirsin.

Sevgili Başak; bugün yoğun ve yorucu bir tempo seni bekliyor olabilir. Kendi keyif ve zevklerinden feragat ederek çevrendekileri memnun etmeye çalışabilir, misafir ağırlayacağın organizasyonlar yapabilirsin. Düşüncelerini kendine saklamaya çalışman seni zorlayabilir.

Sevgili Terazi; arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle bir arada olmaktan keyif alacağın bir gündesin ancak bugün eski sorunları tekrar gündeme getirmen bir anda çatışmalara ve mutluluğunun bozulmasına yol açabilir. Kendini ifade ederken sözlerine dikkat etmeli, kırıcı olmamalısın.

Sevgili Akrep; bayramın sonuna yaklaşırken küskünleri barıştırmak isteyebilirsin. Ailenle birlikte zaman geçirirken aklın başka yerde kalabilir, keyif aldığın ortamlarda bulunmak isteyebilirsin. Bugün bazı sırlar veya gizli konular açığa çıkabilir, eski günler yad edilebilir.

Sevgili Yay; bugün aldığın haberler beklentilerini karşılamayabilir ya da gideceğin yerlere geç kalmanın tedirginliğini yaşayabilirsin. Yolculuklarda karşılaşacağın aksilikler canını sıksa da moralini bozmadan alternatif yollar deneyebilirsin. Görüşlerini açıklarken fazla açık sözlü olma ihtimalin, kırıcı olmana yol açabilir. Ölçüyü elden bırakmamana fayda var.

Sevgili Oğlak; tatilin sonuna doğru aklın yine işlere ve parayla ilgili konulara kayabilir. Bugün beğendiğin bir şeyi almak ya da keyfin için harcama yapmak seni biraz zorlayabilir, kararsız kalabilirsin. Eski bir borç alacak meselesi tekrar gündeme gelebilir ya da tamamen kapanan borcunla derin bir nefes alabilirsin.

Sevgili Kova; son günlerdeki yorgunluğun ve keyifsizliğinden sonra bugünü tamamen kendine ayırmak, istek ve taleplerini gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyebilirsin. Gerçi yakın ilişkide olduğun kişiler biraz canını sıkabilir, sana eski defterleri hatırlatabilir. Sakin kalmaya özen göstermelisin.

Sevgili Balık; bugün senin için gerilimli ve rekabet dolu bir gün olabilir. Görüş ve düşüncelerini kabul ettirmek için mücadele ederken akrabalarının ve yakınlarının engelleriyle karşılaşabilirsin. Yalnızlığa ihtiyaç duyabilir, ilişkilerine biraz mesafeli durmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.