3 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk yarısında sürprizlerle karşılaşabilir, güvendiğimiz dağlara kar yağdığını görebilir ya da acilen strateji değiştirmek zorunda kalabiliriz. Biraz şüphe biraz da güvensizlik hissettiğimiz sabah saatlerinin ardından ayağımızı yere daha sağlam basabilir, araştırma yaparak ve derinleşerek doğru hamlelerde bulanabiliriz. Hâlâ abartma meylinde olmamıza rağmen sakin kalmayı başarabilir, hesapsız bir iş yapmaktan kendimizi alıkoyabiliriz. Özellikle öğleden sonra zihnimiz çok hızlı çalışabilir, bütün detayları bir arada görebilir ve temkinli olabiliriz. Üstelik karşılıklı menfaatlerimiz doğrultusunda birilerinin yardımını alabiliriz. Karşımızdakilerin açıklarını çok çabuk göreceğimizden fazla eleştirel ve memnuniyetsiz davranmamız ilişkilerde sorunlara yol açabileceğinden fikirlerimizi ifade etmeli fakat şikayetlerimizi kendimize saklamalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç; gerek yaptığın iş birliklerinden, gerekse bireysel girişimlerinden finansal bir bolluğa ulaşmış olabilirsin. Her an gelişen yeni fırsatlar karşısında, eylemlerini hızlı bir şekilde hayata geçirmek isteyebilirsin. Uzak yollardan gelen teklifler karşısında, düşünmen ve mantık süzgecinden geçirmen gereken dipnotlar olabilir, hazırlıklı olmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; duygusal ve ruhsal açıdan güvende olmayı istediğin bir gün olabilir. Özel hayatında belirli sınır ve kurallara bağlı kalmaktan hoşlanmayabilirsin. Artık işe yarayan ve yaramayan konuları ayırt etmeli, huzurunu bozan konuları açık yüreklilikle dile getirmelisin. Ancak günün enerjisi, kapris yapmaman için seni uyarıyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sürpriz bir durumla karşılaşmamak adına, tüm olasılıkları düşündüğün, yaptığın her işin tekrar tekrar üstünden geçme gereği duyduğun bir gün olabilir. Aileyle ilgili sorunların için finansal destek alacak olman seni cesaretlendirebilir ancak duygusal iletişimde yaşamış olabileceğin zorluklar, seni aşırı alıngan yapabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; rakip olarak gördüğün insanların ya da yakınlarının eleştirilerine duyarsız kalmamalısın. Konunun olumlu tarafından bakıp, avantaja çevirebilir, olayların aslını astarını merak edip yeni stratejiler belirleyebilirsin. Duygusal olarak fazla tutkulu ve sahiplenici olman, aşırıya kaçmana neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yeteneklerini eyleme geçirmekte, sanatçı yönünü ortaya koymakta ve mantıklı fikirlerinle ön planda olmakta başarılı olabileceğin ancak yine de her koşula ve fırsata şüphe ile yaklaşabileceğin bir gündesin. Bu ara düşen enerjini yükseltmeli, güven duygunu tazelemeli ve bugünün işini yarına ertelemeden yapmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gezegenlerin iş birlikleri seni güçlendirmek için iş başındayken, plan ve program yapma, analiz etme gücüne ve yaratıcılığına inanarak eyleme geçmelisin. Hayal ve gerçek arasındaki hassas noktaları belirlemeli, temkinli ve huzursuz yönün yüzünden ortaya çıkabilecek sürtüşmelerden ve karşılıklı meydan okumalardan uzak durmaya bakmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bu dönem maddi veya manevi yönden verdiğin kararların sonucuyla yüzleşmek durumunda kalabilir, şu ara yaşadığın birtakım olaylarla hatalarını fark edebilirsin. Derin sorunların için cevaplar arıyor olsan da hem kendi çözümlerinden hem de başkalarının fikirlerinden şüphe duyabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; burcuna geçen Ay, geri planda durduğun konuları ele almanı sağlarken, seni kabuğundan çıkartabilecek ani gelişmelerle karşı karşıya bırakabilir. Ekonomik dengeni etkileyen bir konuda mücadele etmen gerekebilir. Gönül ilişkilerinde tez canlı olabilir ya da sahiplenme duygunu abartabilirsin. Keyif ve zevklere olan zaafın bu dönem artış gösterebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bazı gerçeklerin üstünü artık kapatamayacağını anlatan kişiler bugün seni endişeli ve huzursuz kılabilir. Olası çekişmeler senin veya bir başkasının uzlaşmaz tavırlarından kaynaklanabilir. Mantıklı davranıp, duygusal tepkilerini denetlemeye bakmalı, yaşamını kolaylaştırıp, sadeleştirmeye bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün gönüllülüğe dayalı hizmetler, hayır kuruluşlarıyla ilgili yapacağın çalışmalar ya da bu yöndeki hedeflerin ve araştırmaların seni beklediğinden daha fazla destekleyebilir. Ayrıca içsel coşkularının seni yönlendirmesine izin vermeli, isteklerini sorumluluklarınla harmanlamaya çalışmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kariyerindeki olumlu gelişmeler gururunu okşayan tarzda olabilir, fakat kuruntular konusunda kendine hâkim olman ve pireyi deve yapmaman gerekebilir. Ortak kazançlar ve paylaşımlarla ilgili planlara yoğunlaşabilir, düzenlemen gereken ya da kusurlu olduğunu varsaydığın konularda var gücünde çalışabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün aşırı detaycı, konuşkan ve tez canlı olabilirsin. Hem sezgisel hem de gözlem yeteneğini kullanarak ideallerine giden yolu aydınlatabileceğin, arkana güçlü kişilerin desteğini alıp kendine sağlam hedefler oluşturabileceğin bir gündesin. Öte yandan başkalarının inançlarına karşı şüpheci olabilirsin, bu da seni kibirli olarak algılanmana yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.