3 Eylül 2018 Burç Yorumları

Haftaya biraz gerilimli biraz da başıboş enerjilerle başlıyoruz. Tercihlerimizi yaparken kararsız davranabilir, kendimizi memnuniyetsiz hissedebiliriz. Gün boyunca önümüzü görmekte zorlanabilir, duygusal iniş çıkışlar yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; haftaya iş hayatındaki yoğun trafikle başlayabilir, yapacağın çalışmalarda düzen kurmakta zorlanabilirsin. Duygu ve düşüncelerindeki dengeyi kurabilmen, karşındaki insanlara daha çok güven verebilir. Bugün kendini doğru ifade etmen, olası anlaşmazlıkları önleyebileceği gibi, parterinle de keyifli zamanlar geçirmeni sağlayabilir.

Sevgili Boğa; bugün kendini daha enerjik hissedebilir, etrafında gelişen olaylar hakkında yorumlar yapmak isteyebilirsin. İş hayatınla ilgili güzel gelişmeler, mutlu bir gün geçirmene fırsat verirken, yetenekli olduğun bir alanda maddi kazançlar da edinebilirsin. Harcamaların konusunda dikkatli olmalı ve ihtiyaç duymadığın eşyaları alırken iki kez düşünmelisin.

Sevgili İkizler; burcunda ilerleyen Ay, enerjini yüksek tutmana yardımcı olabilir. Kendinin ve sevdiklerinin istekleri arasında kalman, zaman zaman zorlanmana neden olsa da ılımlı olmayı başarabileceğin bir gündesin. Sosyal ortamlarda tanışacağın bir insandan etkilenebilir, romantik günler geçirebilirsin.

Sevgili Yengeç;  bugün her söylenene veya her duyduğuna çabuk inanabilir, alıngan bir tavır sergileyebilirsin. İkili ilişkilerinde yaşadığın ufak sorunları, hayal kırıklığı olarak görmemeli, bunların hayat deneyimleri olduğunu bilmelisin. Ailenden gördüğün sıcaklık günün tüm negatifliğini alıp götürecektir.

Sevgili Aslan; arkadaş grupların içinde engellerle karşılaşsan da uyumlu hareket etmeyi başarabilirsin. Ancak yakınlarına tutmakta zorlanacağın sözler vermemeli, gerektiğinde vazgeçmeyi bilmelisin. Kardeşlerinle uzun zamandır özlem duyduğun sevgi dolu bir gün geçirebilir, iletişim yeteneklerini yapıcı şekilde kullanabilirsin.

Sevgili Başak; ekonomik getirisi olan konularda fırsatlarla karşılaşabilir ancak üstündeki baskının zaman zaman artması nedeniyle duygusal zorlanmalar ve kendini ifade edememe sorunları yaşayabilirsin. Partnerinle çok iyi anlaşmana rağmen, anlam veremediğin uyuşmazlıklar yaşaman mümkün. Bazı konuları zamana bırakman kesin çözüm olabilir.

Sevgili Terazi; işlerini tamamlayabilmek için yoğun bir tempo içerisinde olabilir, hoşuna giden ve güvenilir insanlarla birlikte olmaktan keyif olabilirsin. Yazılı ya da sözlü ifadelerindeki bazı kelimeler çevrendeki insanlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Kendini daha açık ve net ifade etmen gerekebilir.

Sevgili Akrep; bilinçli hedefler edinmiş olmana rağmen, ilk adımı atmakta çekingen olabilir, yanlış kararlar alma endişesi yaşayabilirsin. Üstelerinle yapacağın fikir alışverişi karşına finansal fırsatlar çıkarırken, sende cesaretini toplamalı, ufak detayları kriz olarak görmemelisin. Objektif olmaya kendinden başlamanda yarar var.

Sevgili Yay; mücadele etmen gereken konularda geri planda kalabilir, karşındaki insanların seni cesaretlendirmesini bekliyor olabilirsin. Kariyerinden gelebilecek kazançları arttırman konusunda, yakın ilişkide olduğun grup ve derneklerden destek alabilirsin. İletişim ve kendini ifade etme konusunda oldukça şanlı günlerdesin.

Sevgili Oğlak; her ne kadar kendini sağlıklı hissetsen de sandığın kadar dirençli olmayabileceğin bir gündesin.  Bu aralar karşılaştığın sorunların yarattığı stres sağlığın için tehdit olabilir. Kendini korumalı ve tedbiri elden bırakmamalısın. Uzak hedeflerinle ilgili vizyonların abartılı olabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak için şu an elindekilerini değerlendirmeye bakmalısın.

Sevgili Kova; beklentilerini acele etmeden ifade etmenin yollarını bulmalı, detayları atlamamaya özen göstermelisin. Şu aralar aşk hayatını pembe bulutlar içinde yaşıyor olsan da karşındaki kişinin sana uygun olup olmadığını sorgulayabilirsin. Popülerliğin ve çekiciliğin sayesinde girdiğin ortamlarda fark edilebileceğin bir gündesin.

Sevgili Balık; kendinle baş başa kalmak isteyebilir, düşünce ve planlarını toparlamak isteyebilirsin. Ekonomik konularda karşına çıkan fırsatları değerlendirmek için uygun şartlar bulabilirsin. Ev içinde yaptırmayı düşündüğün tadilatlarda yanlış seçimler yapmaman için detaylara dikkati etmeli ve temkinli elden bırakmamalısın.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.