3 Ekim Burç Yorumları

Sabah saatlerinde biraz kararsız olabiliriz ama öğle saatlerine kadar sezgilerimiz bize yol gösterebilir. Zihnimizi toplamakta biraz zorlanabilir, adımlarımızın sonuçlarını öngöremeyebilir, stratejik davranamayabiliriz. Bu saatlerde daha çok yaratıcılık gerektiren işlere odaklanmakta yarar var. Öğleden sonra daha gerçekçi olmamızı sağlayacak kişilerle bir araya gelmemiz mümkün. Gece saatlerinde kendimizi gergin hissedebilir, içinde bulunduğumuz koşullardan şikayet edebiliriz. Önümüzdeki birkaç gün ilişkilerimizde daha tutkulu olabiliriz, istediğimi elde etmek için karşı tarafı manipüle edebiliriz. Hem karşımızdaki insanların hem de kendi çıkarlarımızı korumak isteyebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; detayların önemli olduğu işine konsantre olmakta ve herhangi bir konuda görevli olduğun işe odaklanmakta zorlanabilirsin. Kendi iç dünyanda hayallerinle baş başa kalmak veya inzivaya çekilerek dinlenmek isteyebilirsin. Aksattığın sağlık kontrollerine zaman ayırmalısın.

Sevgili Boğa; gruplar içinde yer almana rağmen tam anlamıyla uyum sağlamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsin. Ufak çaplı anlaşmazlıklar veya iletişimsel sorunların da yaşanması mümkün. Sevdiğin kişiyle aranızda problem yaratan konuşmalar geçebilir. Akışta kalmak en iyi çözüm yolu olacaktır.

Sevgili İkizler; iş ve sosyal yaşantında öngöremediğin durumlar belirsizliğe neden olabilir. Eve ya da aileye ait bir konuda karar almakta zorlanabilirsin. Fedakarlıkta bulunabileceğin gibi gözü kapalı hareket etme riskin de var. Duygusal ilişkinde ailenin müdahalesi olabilir.

Sevgili Yengeç; yaşantına hayallerin ve duyguların yön vermekte olduğundan bugün fazlasıyla hislerinle hareket edebilirsin. Beklentilerini geniş tutman ve dünyaya pembe gözlükler ardından bakman olası. Olayların istediğin çizgide ilerlememesi hayal kırıklığı yaşamana veya duygusal boşluk hissetmene neden olabilir.

Sevgili Aslan; beklediğin ödemeler gecikebilir, umduğun kazançları elde edemeyebilirsin. Duygusal paylaşımlarında yaşayacakların ise beklentilerinin altında kalabilir. Kendi hislerini çözemeyeceğinden yanılgıya düşebilirsin. Şans oyunlarından yana da talihin fazla yok gibi.

Sevgili Başak; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile tek başına hareket edemeyebilir, hep birilerine bağlı kalabilirsin. Yine karşındakilerin talepkâr ve adeta hayal dünyasında yaşarmışçasına olan davranışları senin de ikileme düşmene ve gerçekleri görememene neden olabilir.

Sevgili Terazi; birikmiş pek çok işin olmasına rağmen bugün konsantre olmakta güçlük çekebilirsin. Tüm gününü uyumaya ve dinlenmeye ayırmak isteyebilirsin. İlişki ve iş birliklerinde bilinçaltını kurcalayan ve seni huzursuz eden noktaları iç dünyana çekilerek düşünmek ve çözüm yolu yaratmak isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün adeta aşka aşıkmışçasına bir ruh halinde olabilir, duygularının yoğunluğuyla hareket edebilirsin. İç dünyanda dalgalanma yaratan durumlara açık olduğun bir gündesin. Tepkilerinde aşırıya kaçabilir, bazı ortamlardan arkana bile bakmadan kaçabilirsin.

Sevgili Yay; yapılacak pek çok işin olmasına karşın bugün istediğin konsantrasyonu sağlaman zor gibi. Evinde kalmak, uyumak ve dinlenmek isteyebilirsin. Belki ailenden veya yerleşiminle ilgili bir sorundan kaynaklı gelişmeler de seni ruhen yorabilir. Sevdiklerin için fedakarlıkta bulunmaya açıksın.

Sevgili Oğlak; duygusal sebepler veya henüz netlik kazanmamış durumlardan dolayı hemen karar alamayabilir, bazı tereddütler yaşayabilirsin. Ancak mantığın yerine sezgilerine kulak vererek davranman halinde işler bir nebze yoluna girebilir. Yurt dışı, medya ve hukuki işlerin ise hararetli geçebilir.

Sevgili Kova; parasal işler gündeminde öne çıkarak zamanının çoğunu alabilir. Beklediğin ödemelerle ilgili endişe yaratan durumlar olmasına karşın tevekkül gösterebilirsin. Yeteneklerini ise yaratıcı bir biçimde ortaya koyman mümkün. Sanatsal işlerden veya görsel çalışmalardan gelir elde etme ihtimalin var.

Sevgili Balık; bugün aklını toplayamama ve zaman zaman dağılma ihtimalin var. Ayrıca olaylara ve etrafındakilerin isteklerine aşırı hassasiyet gösterebilirsin. Sonradan zor durumda kalmamak için gerçekleri de hesaba katarak hareket etmen yerinde olabilir. Karşındakilerin eleştirilerine alınganlık gösterebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.