3 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

İniş çıkışların bol olduğu bir gün geçirebiliriz. Her konuda aşırıya kaçmaya meyilliyken sık sık yanılgıya düşebilir, tabiri caizse boyumuzdan büyük işlere kalkışabiliriz. Bugün iki ileri bir geri yapıp henüz konuya tam hâkim olmadan harekete geçersek başladığımız işleri yarım bırakmak zorunda kalabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; motivasyonu yüksek bir güne başlarken cesur girişimlerde bulunman ve haksızlığın karşısında durman, bugün senin için olumlu bir süreç yaratabilir. Önümüzdeki sürecin ana temaları olan ortak kaynaklar, krediler ve yatırımlarını titizlikle irdeleyebilir, çıkarlarını daha fazla gözetebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün ortasında karşıt burcuna geçen Merkür, özel ya da sosyal ilişkilerinde daha dengeli olmanı, kimi zaman daha stratejik davranmanı gerektirebilir. Ortaklı bir iş kurma niyetindeysen bu dönem güzel getirileri olan işlere imza atabilirsin. Lakin, karşına çıkabilecek fırsatları sadece olumlu tarafından görmeni sağlayan insanların oyunlarına da dikkat etmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ikili ilişkiler ve iş birlikleri açısından oldukça hareketli bir gün olabilir. Karşındaki kişiler sana yeni ufuklar açacak tekliflerde bulunabilir, ancak çabuk karar vermeni isteyerek seni aceleye getirebilir veya yanıltabilirler. Bu dönemini rutin işlerini halletmek için kullanabilir ve aynı zamanda paylaşımda bulunduğun insanlarla da vakit geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün belirli bir sürede yetişecek bir işin telaşına kapılabilir, hızlı hareket etmek ve sonradan vazgeçeceğin kararlar almak zorunda kalabilirsin. Çalışma ortamındaki koşullar çok yıpratıcı olabilir. Temponu biraz düşürmeye çalışmalısın. Bu dönem aşk hayatın önem kazanırken, dışarıya belli etmek istemesen de tutkuların artabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sana heyecan veren girişimlerde bulunarak yaşamdan daha fazla keyif almak isteyebilir, yakınlarınla sıcak ilişkiler kurmak isteyebilirsin.  Yüce gönüllü davranman risk almana ve finansal kayıplara uğramana sebep olabilir, bu yüzden aldığın kararları tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsin. Yuvanı ilgilendiren maddi ve manevi konuların çözümünde menfaatlerini gözetebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; Sosyal çevren büyürken, yönetici gezegenin Merkür’ün de burç değiştirerek iletişim evine geçmesiyle birlikte fırsatları ayağına getirebilirsin. Bilgiye hevesli yanın kültürel gezilerle zenginleşebilir. Yakınlarınla ilişkilerinin gidişatını hem maddi hem manevi açıdan irdeleyebileceğin bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iletişim trafiğinin hızlandığı, yakınlarınla bolca sohbet edebileceğin bir gündesin. Önümüzdeki süreçte yetenek ve becerilerini kazanca çevirmek için mantıklı kararlar alabilir, maddi konularını gözden geçirebilir ve menfaatlerini gözetmek konusunda temkinli olabilirsin. Bu ara senin için en önemli şey bütçendeki dengeni sağlamak olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; Bugün itibariyle burcuna geçen Merkür, geri hareketiyle birlikte Kasım sonlarına kadar seninle birlikte olacak. İlişkilerde ve yaşamsal konularda aldığın kararların sonuçlarını görerek yeni bir evreye geçiş hazırlıklarına başlayabilirsin. Söylemlerinle çevrendekileri etkilemen mümkün. Bugün hayal gücünü ve sezgilerini kullanabileceğin çalışmalar için biçilmiş kaftan.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; önündeki süreci özel hayatını, iş ortaklığı veya kariyerinle ilgili hedeflerini planlayarak geçirebilir, fikir ve düşüncelerini paylaşma konusunda ketum davranabilir, bireysel analizler yapabilirsin. Burcundaki Ay, kişisel isteklerini gerçekleştirmek için sana enerji verirken, motivasyonunu da oldukça yükseltecek. Sosyalleşip, sevdiklerinle birlikte olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sosyal hedeflerini, eğitim ve ticari konularını, çalışma hayatınla ilgili konuları etraflıca analiz ederek gözden geçirebilir, çevrendeki insanlarla ortaklaşa iş birlikleri ve beyin jimnastikleri yapabilirsin. Aynı zamanda burcunda seyrine devem eden ve düz hareketine dönen Plüton’un da yaptığın iş birliklerine ve kararlarına olumlu etkileri olacak.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün Merkür’ün kariyer evindeki uzun seyahati başlıyor. Mesleki alanlarla kendini ifade etmek, iş birliklerini değerlendirmek, üstlerini ikna etmek konusunda başarılı olabileceğin bir döneme giriyorsun. İçinde bulunduğun sosyal gruplarla zaman geçirmek isteyebilirsin fakat keyif için gereksiz harcamalar yapman da mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; eğitim, ticaret ve sosyal medya gibi alanlarda çekingenliğini bir kenara bırakarak, kendini, ifade etme yeteneğini, görüş değer ve inançlarını ortaya koyabilirsin. Ayrıca ruhsal anlamda derinleşebilir, zihninin derinlikleriyle temasa geçebilir, farkındalığını artırabilirsin. Topluma bakışını ifade edebileceğin ortamlarda fikir alışverişleri yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.