3 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Çevremizdeki insanlarla birbirimizi anlamakta zorlanabilir, üstümüzde yoğun bir baskı hissedebiliriz. Ailevi ve manevi değerlerimizi savunma ihtiyacı hissedebilir, duygusal olarak son derece kırılgan olabiliriz. Günün geri kalanında ise üstünde çalıştığımız konuları sonuca ulaştırabilir, derinlemesine araştırmalar yapabilir, sevdiklerimizle birlikte olabiliriz.

Sevgili Koç; gününün büyük bir bölümünü ailevi konularınla ve ortaklı işlerinle ilgilenerek geçirebilirsin. Aklındaki bir takım sorunlar endişeli halini tetikleyebilir. İlişki içerisinde olduğun insanlara karşı güven problemi yaşayabilirsin. Bu gün biraz inatçı ve ısrarcı olman sorunların çözümünü zorlaştırabilir. Esnek olman yararına.

Sevgili Boğa; elindeki işleri bir an önce bitirmek isteyebilir, çalışma arkadaşlarının da bu konuda duyarlı olmasını bekleyebilirsin. Bu alandaki beklentilerinin istediğin ölçüde karşılanmaması arkadaşlarınla aranı açabileceği gibi abartılı davranışların ve sözlerin ortamı gerebilir. Sakinliğini koruyarak işlerini daha kolay bitirebilirsin.

Sevgili İkizler; özel hayatında yaşayabileceğin birtakım endişeler, kazançlarını ve ortak gelirlerini olumsuz etkileyebilir. Küsüp alınganlık yapmak, bencil davranışlarda bulunmak onarılması zor durumların oluşmasına neden olabilir. Hırsının esiri olmadan, mevcut durumunu korumanda fayda var.

Sevgili Yengeç; yeni bir ortaklık teklifi almış olmakla birlikte, karşı tarafın ısrarlı ve manipüle edici tutumlarıyla duygusal baskı altında kalmış olabilirsin. İş birliklerini Kasım ayının sonuna bırakman, olası pişmanlığının önüne geçebilir. Gün içerisinde ailenle yaşayabileceğin fikir ayrılıklarını büyütmemeye bakmalısın.

Sevgili Aslan; bu aralar işinde ya da iş yerindeki arkadaşlarınla yaşadığın çatışmalar iş değiştirme düşüncesine kadar varabilir. Duygularına yenik düşüp, ani kararlar almak yerine beklemede kalmalı, düşünce ve fikirlerinde ısrarcı olmamaya bakmalısın. Kısa bir mola vermen mantıklı kararlar almana ve sağlığına iyi gelebilir.

Sevgili Başak; çocuk sahibi olan Başaklar, bu dönemde daha dikkatli olmaya ve sakinliklerini korumaya çalışmalılar. Diğer taraftan özel ilişkilerinde ve yatırım gibi konularda dengeli davranman yararına olacak. Duygusal yoğunluğun maddi kayıp yaşamana veya sevdiklerin için fazla harcama yapmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; kariyerinde daha fazla söz sahibi olmak istediğin gibi, ailenle ilgili konularda da son sözü söyleyen olmak isteyebilirsin. İletişim dilinin uyumdan uzak olması gereksiz huzursuzluklar yaratabilir. Aileden elde edebileceğin bir gelir, birtakım sorumluluklar üstlenmek zorunda kalmana sebep olabilir. Evrak ve hukuksal konular canını sıkabilir.

Sevgili Akrep; hayata bakışını, plan ve projelerini tekrar revize etmek isteyebilir, zihnindeki bir takım şüpheleri gidermek isteyebilirsin. Şu aralar etrafındaki insanlara karşı temkinli yaklaşabilir, bilinçaltına attığın eski olayları tekrar gündeme getirebilirsin. Yurtdışı, eğitim ya da hukuksal konularla ilgili baskı yaratan durumlarla da uğraşabilirsin.

Sevgili Yay; bugün maddi konulardan kaynaklanan krizler yaşaman mümkün. Sosyal alanlarda sevdiklerinle birlikte vakit geçirme fırsatı bulabilirsin. Ancak uzun zamandır çevrende olan bir kişiyle sürdürdüğün gizli mücadele alevlenebilir. Rahatsız olduğun konuları yumuşak bir dille ifade edebilmen, her iki tarafın da incinip, kırılmasını önleyebilir.

Sevgili Oğlak; haklıyken haksız olmamak için, uzlaşmacı ve akıllıca davranman senin lehine olabilir. Partnerinle ya da ortağınla yaşayabileceğin fikir ayrılıklarının aranıza duvar örmemesi için çok dikkatli olmalısın. Öğle saatlerinde sevdiklerinden alabileceğin duygusal destek moralini yükseltebilir.

Sevgili Kova; işinle ilgili bir konuda fazla karamsar ve takıntılı davranıyor olabilir, kendini yetersiz hissedebilirsin. Duygularındaki hırçınlık, ilişkilerini bozacağı gibi, stres de sağlığını bozup, baş ağrıları yaşamana neden olabilir. Daha rahat ve sakin olmaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; bugün masrafların ve ilişkilerin konusunda dikkatli olman gerekebilir. Arkadaş ortamında gelişen ani birtakım konular duygusal olarak yaralanmana ve üzülmene neden olabilir. Öte yandan uzun zamandır tahsil edemediğin bir parayı almak için baskıcı olabilir, taviz vermeyi reddedebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.