3 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, daha hassas ve duygusal bir modda olacağız. Empati kuracak; karşılık beklemeden ve menfaat gözetmeden hareket edeceğiz. Ayrıca hislerimiz kuvvetli olacağından sezgilerimiz ve iç sesimiz önümüzdeki birkaç gün bizlere yol gösterecek.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde gruplar içinde yer alarak ekip çalışmalarına devam edebilirsin. Faal bir ruh hali içinde olsan da yeni girişimler yerine var olan konuları tamamlaman yerinde olur. Arkadaşlarınla aranda paylaşımlardan kaynaklı ufak krizler yaşanabilir. Öğlene doğru değişen koşullarla birlikte iç dünyana yönelebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş yaşantın ve sosyal organizasyonlar içindeki iş birliklerin devam etmekle birlikte beklentilerini karşılamayabilir. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren çevrene olan duyarlılığın artabilir, olayları akışına bırakıp kendi keyif ve ilgi alanlarına yönelmek isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne çok boş vaktin varmış gibi başlayabilir, etrafındakilere laf yetiştirmeye çalışabilirsin. Var olan işlerini tamamlayarak, eksiklerini gidermeye çalışmanda fayda var. Sonrasında iş ve sosyal yaşamın hareketlenebilir, kalabalıklar içinde yer alabilir, birçok organizasyona katılabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bütçe düzenleme ve kaynak arayışıyla geçen birkaç günün ardından erken saatlerde alış veriş yapmaktan kaçınmalısın. Öğle saatlerinden itibaren ruh halin dalgalı seyir izlemekle birlikte biraz daha boş vermiş ve olayları akışına bırakmış olabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde duygusal olarak rahatlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; güne biraz kırgın biraz da karşındakilerden beklenti içinde başlayabilirsin. Yeni bir işe kalkışmadan önce iyi düşünmeli, durum değerlendirmesi yapmalısın. Öğle saatlerinden itibaren duyguların yanı sıra finansal konuların da devreye girmesiyle birlikte farklı koşullar oluşabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün erken saatlerinde kendini yorgun hissedebilirsin ancak elindeki işleri bitirmeye odaklandığından çalışmalarına devam edebilirsin. Sonrasında hayatındaki ilişkiler ve karşındakilerin duyguları senin için daha önemli olacak. Karşıt burcundaki Ay birkaç gün boyunca kontrolün sende olamayacağına işaret ediyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde son derece keyifli olabilirsin ancak gün içinde bir planının olmaması kendini boşlukta hissetmene neden olabilir. Öğle saatlerinden itibaren kendine iş üretebilir, faydalı ve üretken olmaya çalışabilirsin. Etrafındakilere, akrabalarına yardımcı olmak için kendi isteklerinden vazgeçebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne evde kalıp hiçbir şey yapmadan başlamak istesen de hemen ardından duygusal açıdan seni mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsin. Sanatsal çalışmalar içinde yer almak, çevrendekileri bir araya getirerek organizasyonlar yapmak ve paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde iletişim trafiğin devam edebilir, bir sürü dedikoduya maruz kalsan da rahatsız olmadan çevrendekileri dinleyebilirsin. Fakat artık yeni kararlar almamalı, birkaç gün boyunca akışta kalmalısın. Öğleden sonra evde, ailevi konularda ve işinle ilgili gelişmeler yaşanmaya başlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; öğle saatlerine kadar parayla ilgili konular yine gündeminde olabilir, eksik evrak ya da imza işleriyle uğraşabilirsin. Yeni girişimler yerine elde olan kaynakları en iyi şekilde değerlendirmeye bakmalısın. Günün diğer bölümünde ise bilgin ve fikirlerinle öne çıkabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne ne istediğini bilerek ve kafanda tamamlaman gereken işler listesiyle başlayabilirsin. Araman gereken ama ihmal ettiğin arkadaşlarınla görüşebilirsin.  Öğleden sonra ise ruh halindeki dalgalanmalar ve harcamalarında dikkatli olmalısın. Sezgilerine kulak vermen iyi olur.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde içine kapanık halin ve geleceği ilgilendiren konularda endişelerin devam etse de öğlene doğru burcuna geçen Ay ile kendini daha fazla ve rahat ifade edebileceksin. Bugün yeteneklerini ortaya çıkarabilir, sezgilerinden ilham alarak ilerleyebilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.